İstenmeyen Tüylerden Kurtulmak için Farklı Yöntemler

İstenmeyen Tüylerden Kurtulmak için Farklı Yöntemler

İstenmeyen Tüylerden Kurtulmak için Farklı Yöntemler

Güzelliğin sırrı bakımlı olmak ise, bakımlı olmanın da istenmeyen tüylerden kurtulup pürüzsüz bir cilde sahip olmakla doğrudan bir ilişkisi var elbette! Tüyler, çok eski çağlardan beri kadınların baş belası olmuş, her çağda kadınlar farklı çözümler geliştirerek bu tüylerden kurtulmak için uğraş vermiştir. Neyse ki günümüzde istenmeyen tüylerden kurtulmak çok daha kolay. O kadar çok yöntem var ki, ihtiyaçlarınızı belirleyip dilediğinizi seçmeniz yeterli!

Hangi yöntemi tercih etmeniz gerektiğini bilmediğiniz için bahar havası estireceğiniz elbiselerinizi, en şık eteklerinizi dolabınızın en karanlık köşesinde saklıyorsanız çıkarın; çünkü Veet olarak sizin için belli başlı tüy alma seçeneklerini detaylı olarak inceledik.

Tıraş Bıçağı

Hafta sonunu evde güzel bir yemek eşliğinde film izleyerek veya kitap okuyarak geçirmeye karar verdiğiniz anda bir telefon geldi ve her şey değişti. Unuttuğunuz bir doğum günü planı ya da sevgilinizin “Yarım saate sendeyim, hazırlan!” sözü sizi harekete geçirdi. Üstelik hiç hazır değilken! Yarım saate neler sığdırabilirsiniz? Hızlı bir duş, makyaj ve istenmeyen tüylerle vedalaşma. Eğer son dakika planları varsa tıraş bıçağı pratik olması nedeniyle günü kurtarır; ancak uzun vadede pek mutlu etmez. Tıraş bıçağı, tüyleri cildin üzerinden keserek aldığı için kıl köklerinin daha çok güçlenmesine ve tüylerin daha sert çıkmasına neden olur. Tıraş bıçağı yerine Veet Tüy Dökücü Sprey ile 1 haftaya kadar pürüzsüzlüğe ne dersiniz?

Tüy Dökücü Sprey/Krem

Az önceki senaryoyu yeniden düşünelim. Hızlı bir duş ve makyaj için vaktiniz var. Daha uzun süreli etki elde etmek istediğiniz için de tıraş bıçaklarını tercih etmiyorsunuz. İşte tam bu noktada tüy dökücü sprey/krem yardımınıza geliyor ve size 1 haftaya kadar pürüzsüzlük sunuyor. İster Veet In Shower Tüy Dökücü Krem ile duşta, ister diğer Veet Tüy Dökücü Krem çeşitleriyle duşa gerek kalmadan tüylerinizden kurtulun. Tıraş bıçağına göre en büyük avantajı daha uzun süreli etki sunması ve cildinizi yumuşatmasıdır.

Ağda

“Her zaman hazır olmak isterim, gerekirse zamanımı ayarlarım” diyorsanız ağda sizin için en iyi yöntem! Klasik ağdalar uygulama olarak biraz çaba gerektiriyor. Çam sakızı ve sir ağda olmak üzere ikiye ayrılan bu ağdaların arasındaki en büyük fark, sir ağda içinde şeker barındırmıyor. Yani böylece böylece sir ağda kıl köklerini zayıflatıyor, tüylerin çıkış miktarını ve hızını azaltıyor. Eğer ağda için yeterli zaman ayıramamaktan şikayetçiyseniz Veet Kullanıma Hazır Ağda Bantları’nı kullanabilirsiniz; çünkü çok daha kısa sürede ağda yapabilir, cildinizin yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlayabilirsiniz. Farklı cilt tiplerine ve vücudun farklı bölgelerine uygun çeşitleriyle Veet Ağda Bantları size kısa sürede pürüzsüzlük ve konfor sunar.

Veet ile istenmeyen tüylerinize göre değil, stilinize göre kıyafet seçimi yapın!