İstenmeyen Tüylerle Nasıl Başa Çıkacaksınız?

İstenmeyen Tüylerle Nasıl Başa Çıkacaksınız?

İstenmeyen Tüylerle Nasıl Başa Çıkacaksınız?

Eteklerin, şortların, elbiselerin ve askılı bluzların en büyük düşmanı istenmeyen tüylerdir. Her ne kadar küçük bir detay gibi görünse de tüylerle baş etmek kimi zaman zor gelebilir, bir tüy tanesi bile son derece can sıkıcı olabilir. Özellikle de havaların ısınmasıyla giysilerin hafiflediği, etek boylarının kısaldığı ve pantolonların dolaba kaldırıldığı zamanlarda istenmeyen tüylerden kurtulmak, kadınlar için her zaman yapılacaklar listesinin en başında yer alan konulardan biri olur.

Kış aylarında saklamak kolaydı; ancak şimdi tüylerle nasıl başa çıkacaksınız? Ve bu ne kadarlık bir süreyi kapsayacak? Elbette kimse ertesi gün yeni bir tüy tanesiyle karşılaşmak istemez…

Tüy alma yöntemleri

Eğer tüyleriniz çok sık çıkıyorsa, kullandığınız tüy alma yöntemlerini gözden geçirin. Uygulamayı değiştirmeniz gerekebilir. Zira tıraş bıçağı günü kurtaran bir uygulama olarak yüzeyden kestiği tüyleri daha güçlü olarak çıkartır ve düşük bir performans sunar. Eğer hem tüylerde uzun süre etki, hem de tüylerde zamanla azalma bekliyorsanız ağda gibi daha iyi çözümlere yönelmeniz tavsiye edilir. Ağda, tüy azaltıcı yöntemler arasında en iyilerden biridir. Kıl köklerini zayıflatır, cildi pürüzsüz yapar ve düzenli kullanımla tüylerin azalmasını sağlar. Gelin ağdayı biraz daha detaylı inceleyelim…

Ağda ile tüylere veda edin

Tüy alma yöntemleri arasında hala en popüler ağdanın olması elbette tesadüf değil. Zira ağda, tüylerinizden sizi kurtarırken aynı zamanda üstteki ölü deriyi alır ve size taptaze bir cilt sunar. Ayrıca cildinizi nemlendirir ve pürüzsüzleştirir. En güzel özelliği de düzenli olarak ağda yaptığınız bölgelerde, bir süre sonra tüylerin azaldığını görebilirsiniz; çünkü ağda ile kıl kökleri zayıflar ve böylece daha az tüy çıkmaya başlar. Bu yüzden Veet Ilık Ağda veya Veet Kullanıma Hazır Sir Ağda Bantları sizin için harika seçeneklerdir!

Eğer ağda için yeterince vaktiniz yoksa Veet Tüy Dökücü Krem’i de kullanabilirsiniz. 1 haftaya kadar etkili Veet Tüy Dökücü Krem, aynı zamanda cildinizin pürüzsüz olmasını sağlar. Harika değil mi?

O zaman Veet ile harekete geçme ve yaza hazırlanma zamanı!