Ağda Yapmanın Püf Noktaları

Ağda Yapmanın Püf Noktaları

Ağda Yapmanın Püf Noktaları

Eğer çalışıyorsanız ve ailenizle yaşamıyorsanız, zaman konusunda biraz dertlisiniz demektir. Akşam saatlerinde işten döndüğünüzde yemek, dinlenme, belki spor derken zaten çoktan gece olur, siz de yorgun argın yatağa serilirsiniz. Hele bir de ailenizle yaşamıyorsanız, ev işleri size göz kırpar. Çamaşır, bulaşık, alışveriş derken zamanın nasıl geçtiğini anlayamaz, kendinize pek de fazla zaman ayıramazsınız. Hobilerinize zaman ayırmak bile zor gelirken, ağda gibi bakımlara ayırdığınız zamanı da kısaltmak için elinizden geleni yapıyorsanız, Veet’in tavsiyelerini okuyun; çünkü daha etkili ve daha kolay ağda yapmanın püf noktaları burada!

Mümkün olduğunda hızlı ve etkili ağda yapmak için dikkat etmeniz gerekenler şunlar; 

-Ağdayı regl döneminizden minimum 1 hafta sonra yapın. Böylece regl döneminde hassaslaşan vücudunuzun acı eşiği 1 haftanın sonunda yükselmiş olacak, siz de daha az acı duyacaksınız.

-Ağda yapacağınız bölgenin temiz ve kuru olduğundan emin olun. Ağdadan önce bölgeyi iyice yıkayın ve kurulayın.

-Ağda yapacağınız ortamın serin olmasına dikkat edin. Daha az acı duyarsınız, ayrıca vücudunuza süreceğiniz ağda daha çabuk donar. Hem en kısa tüyleri bile alırsınız, hem de zamandan kazanırsınız.

-Ağdadan önce pudra sürerek acıyı azaltabilirsiniz. Böylece uygulamada daha hızlı olursunuz.

-Daha büyük ağda bezleri kullanmak, tüyleri daha etkili almanızı sağlamaz. Küçük bezler kullanın ki en kısa tüylerde bile etkili olsun.

-Veet Ilık Ağda kullanıyorsanız ağdayı tüylerinizin çıkış yönüne doğru sürün ve tam tersi yönde tek seferde hızlıca çekin.

-Ağda yapma tecrübeniz yoksa bacak, kol, göbek gibi daha geniş bölgelerden başlayın. Böylece daha rahat bir alanda eliniz alışır ve hızlanır.

-Eğer yeterli vaktiniz yoksa Veet Kullanıma Hazır Sir Ağda Bantları’nı kullanın. Böylece ağdayı ısıtıp hazırlamakla uğraşmadan, ağda bantlarını yalnızca ellerinizde ovuşturarak ısıtabilir, kısa sürede tüylerinizi kökünden alarak onlardan kurtulabilirsiniz. Üstelik geride iz vs. bırakmadan! Vücudunuzun tüm bölgelerine özel Veet Kullanıma Hazır Sir Ağda Bantları’nı keşfetmek için Veet kataloğuna göz atabilirsiniz.