Bikini Bölgesinin Stili Olur mu Demeyin…

Bikini Bölgesinin Stili Olur mu Demeyin…

Bikini Bölgesinin Stili Olur mu Demeyin…

Bikini bölgesine stil kazandırma trendi, çok değil özellikle son 10 yılda ön plana çıkmaya başladı. Her ne kadar zaten var olsa da, Sex&The City gibi dizilerde yeniden kadınların gündemine oturdu. Gündem böyle değişince de farklı stiller, kadınlar tarafından denenmeye başlandı.

Bikini bölgesi olarak da adlandırılan genital bölgede çıkan tüyler, genellikle kadınların kabusu olan, en sevilmeyen tüylerdir. Bu tüyleri alma şekilleri kadınların tercihine göre farklılıklar gösterir. Örneğin bikini bölgesindeki tüyleri tamamen alanların yanı sıra kısaltan ya da sadece belli bir kısmını alanlar da vardır. Ancak son yıllarda kadınlar arasında en popüler olanı, o bölgeye çeşitli stiller kazandırmaktır.

Kalp, çizgi, üçgen, harf…

Yalnızca Amerika’da ya da Türkiye’de değil, tüm dünyada kadınlar arasında genital bölge stilleri çok popüler. Hatta öyle ki, hepsinin ayrı ayrı ismi bile mevcut. Bikini bölgesi ağda ile uzun süre pürüzsüz olarak korunabilir, böylece o bölgede yarattığınız stili de uzun süre tutabilirsiniz. Bu nedenle ağda, bikini bölgesi için en iyi seçeneklerden biridir. Veet Ilık Ağda ya da Veet Kullanıma Hazır Sir Ağda Bantları ile istediğiniz stili oluşturabilir, uzun süre pürüzsüzlüğün keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz!

Gelin belli başlı stillere birlikte bakalım.

Brezilya stili: Ünlüler arasında da hayli yaygın olduğu bilinen Brezilya stilinde tüyler alınır, bikini bölgesi ağda ile tamamen temizlenir. Böylece pürüzsüz bir görünüm elde edilir.

Bikini çizgisi stili: Bikini giymek için hazırlık yapanların ilk tercihlerindendir. Vajinal bölge üzerindeki tüylere pek dokunulmaz. Bikini çizgisine yakın bölgelerdeki tüyler alınır, ortada bir çizgi tüy bırakılır.

Kalp: Adı üstünde tüylerden minik bir kalp yapıp, sevdiğinize sürpriz yapabilirsiniz. Bunun için biraz daha fazla uğraşmak gerektiğini belirtmekte fayda var.

Üçgen/Martini bardağı: Diğer ülkelerde ‘martini bardağı’ olarak da bilinse de halk arasında ‘üçgen’ olarak da kullanılır. Sade; ancak dikkat çekici bir stil isteyenler için uygulaması kolay ve hoş görünümlüdür.

Serbest stil: Bu seçenekte dilediğinizi yapmakta özgürsünüz. İster kendi isminizin, ister sevgilinizin isminin baş harfi, sevdiğiniz bir obje, günün tarihi… Yaratıcılığınızı kullanarak farklı ve çarpıcı şekiller oluşturabilirsiniz. Sevgilinizle baş harfleriniz sevimli bir sürpriz olabilir, ne dersiniz?