Eyvah! Son Dakika Planı…

Eyvah! Son Dakika Planı…

Eyvah! Son Dakika Planı…

En yakın arkadaşlarınızla çok eğlendiğiniz bir doğum günü partisi, hoşlanılan kişiyle çıkılan ilk yemek, uzun ve yorucu bir yıldan sonra tatilde denizle ilk buluşma… Bunların hepsi ve daha fazlası, sıklıkla gerçekleşmesini dilediğimiz hayaller.

Ancak tabi durumlar her zaman böyle gelişmiyor maalesef. Örneğin flört ettiğiniz yakışıklı ani bir plan yapıp sizi yemeğe çıkarmak isteyebiliyor ya da siz unutulduğunuzu sanırken arkadaşlarınız size sürpriz bir doğum günü planlayabiliyor veya yaz aylarında çok bunaldığınız bir cuma günü, iş çıkışı kendinizi Ege’de bulabiliyorsunuz. Peki hayatın sürprizlerine ve bu koşturmacanın hızına nasıl yetişeceksiniz? Her an hazır olmak mümkün mü?

Elbette yaz aylarında elbiseler, şortlar, etekler derken bakımlı görünmek daha fazla önemlidir; ancak kış aylarında da beklenmeyen durumlar ve hayat akışı sizi sürekli olarak bakımlı olmaya mecbur bırakabilir. Hayat her an bir defiledir, her an hazır olmakta fayda var. Rutin bakımlarınızın haricinde son dakika planlarına kısa sürede hazırlanmak için neler yapılmalıdır, zamandan nasıl kazanılır, Veet’in güzellik sırlarına göz atın.

 Hızlı bir bakım; ama nasıl?

Telefon veya kapınız çaldı ve arkadaşınız sizi almaya geldi. Kendinizi hazır hissetmiyorsunuz. Üstelik istenmeyen tüylerinizi dahi almadınız. Ne yapabilirsiniz? Gerçekten yarım saatte hazır olmak mümkün mü? Evet! Her şey sizin elinizde, işte zamanı iyi kullanmak için önünüzde bir fırsat.

 Başlıyoruz!

-İlk olarak istenmeyen tüylerden kurtulalım. Çok az zamanınız olduğu için hızlı çözümlere yöneliyoruz. Veet Tüy Dökücü Krem ve Sprey aradığınız kahraman! İster duşa girmeden önce Veet Tüy Dökücü Krem/Sprey ile tüylerden kurtulun, isterseniz Veet In Shower Tüy Dökücü Krem ile duşta bu işlemi gerçekleştirin. Kısa sürede tüylerden kurtulursunuz.

-Hızlı bir duş alın. Duş esnasında giyeceklerinizi düşünün. Zamanınız az, basit; ama her zaman işe yarayan parçalardan seçim yapmanızı öneririz.

-Duştan çıkınca ilk olarak kremlenerek cildinizi yumuşatın. Yüz kremlerinizi sürün ve giyinin. Saçlarınızı havluyla kurulayıp açık bırakın ki açık havada az da olsa kurusun.

-Eğer ojeleriniz bozulmuşsa hızlıca oje sürün. Burada önerimiz; 60 saniyede kuruyan ojeleri hep yakınızda tutmanız!

-Göz kalemi, far, allık ve rujla gayet sade bir makyaj yapın. Allık ve ruj makyajınızı gösterecek yegane ürünlerdir.

-Saçlarınızı saç kurutma makinesiyle kısa süre kurutun.

-Parfümünüzü sıkın ve işte hazırsınız!

Güzellik sırlarını merak ediyorsanız, aslında hiç de zor değil. Veet ve birkaç pratik bilgi size yeter!