Pürüzsüz Koltuk Altlarına Sahip Olmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Pürüzsüz Koltuk Altlarına Sahip Olmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Bir konserde şarkının coşkusuna kapılabilir veya sokakta arkadaşınız sizi inatla görmediğinde ona el sallayarak yerinizi belli etmek isteyebilirsiniz. Çok romantik bir anda sevgilinizin boynuna sarılabilir ya da yaz sıcağında ensenizi yakan saçlarınızı bir çırpıda toplayarak ferahlamak isteyebilirsiniz. Aslında baktığınızda kollarımızı ne kadar da çok kullanıyoruz farkında olarak ya da olmayarak. Ve aslında koltuk altı kıllarını almak ne kadar önemli tam da bu sebeplerden!

Koltuk altı kıllarınızı almayı ertelediğiniz için kollarınızı kaldıramayabilirsiniz, bluzlarınızı giyemeyebilirsiniz veya saçlarınız sizi sıcaktan bunaltmaya devam edebilir. Kısacık bir işlem için tüm bunlarla uğraşmaya değer mi peki?

Kollar havaya!

Yazın kıpır kıpır enerjisini içinizde hissetmeye, gerek giysilerinizle gerek vücudunuzla hafiflemeye ne dersiniz? Bahar ve yaz aylarının en güzel yanlarından biri, içimize akıttığı enerji ve hafifleme hissi. Kabanlar yerini ince ceketlere, kazaklar da tiril tiril bluzlara bırakırken, vücudumuzu da bu uyanışa ve hareketlenmeye hazırlama zamanı geldi de geçiyor bile.

Kadınların en büyük korkusu, kıyafetler incelirken karşı karşıya kalınan istenmeyen tüylerdir. Hadi itiraf edelim, kış aylarında kalın giysilerin içinde saklamak daha kolay oluyordu; ama artık kaçış kalmadı, tüylerden kurtulma zamanı geldi. Aslında hiç de korktuğunuz gibi değil; çünkü Veet ile tüylerden kurtulmak çok pratik, çok kolay, çok etkili!

Kahve içerken ağda yapabilirsiniz

Eğer koltuk altı kıllarınızdan şikayetçiyseniz ve artık kolunuzu kaldırmaya çekinir hale geldiyseniz, Veet ile tanışma vakti gelmiş demektir. Türk kahvesi içtiğiniz süre içerisinde bu tüylerden kurtulabilirsiniz, üstelik kahvenizi de bir yandan keyifle içerken. Tek yapmanız gereken, Veet Kullanıma Hazır Sir Ağda Bantları’ndan koltuk altı bölgesine uygun olanı seçmek, ağda bandını elinizle ovuşturarak ısıtmak ve tek hareketle koltuk altı kıllarınızdan kurtulmak. İşte bu kadar!

Neden ağda?

Ağda, bilinen en etkili yöntemlerden biridir. Ancak yine de soru işaretleriniz varsa ağda yapmanın yararlarına birlikte bakalım;

-Sir ağda ile kıl kökleri beslenmez, aksine zayıflar, düzenli kullanımla bölgedeki tüylerde azalma olur.

-Ağda ile 28 güne kadar etkili sonuç alırsınız.

-Ağda ciltteki ölü deriyi de aldığından taptaze bir cilde kavuşursunuz.

-Veet en kısa tüyleri bile kökünden alır. Pürüzsüz ve parlak bir cilde kavuşursunuz.