Veet Ağda Bandı ile Evde Ağda Yapmanın Konforunu Yaşayın

Veet Ağda Bandı ile Evde Ağda Yapmanın Konforunu Yaşayın

Agda hakkinda gercekler

Tüy alma çoğunlukla biraz da bakım içeren bir işlemdir. Uygulanabilecek pek çok yöntem vardır; bir kişi için kullanışlı olan diğeri için kullanışlı olmayabilir. Bununla beraber, en popüler ve en çok kullanılan yöntem ağda yapmaktır. Çoğu kişi harika ve uzun süreli sonuçlar verdiği için ağdayı tercih etmektedir.

Bu kadar uzun süreli sonuçlar elde etmek için artık salona gitmenize gerek yok. Randevu alacak zamanı bulmak zor olabilir; ayrıca bu pahalıya da gelebilir. Neyse ki, kullanımı kolay ağda bandı ile tüylerinizi evinizin konforlu ortamında ve sizin için uygun olan bir zamanda kendiniz alabilirsiniz.

Ağda tüyleri kökünden alır; yani cildiniz daha uzun süre pürüzsüz kalır. Ayrıca sıyrık veya kesik oluşması gibi risklerle karşı karşıya da kalmazsınız.

Süpermarket ve eczanelerde kullanıma hazır halde satılan Veet ağda bandı ile, artık çok daha fazla kadın ağda işlemini evlerinin mahremiyetinde kendileri yapmayı tercih etmektedir. Veet ağda bandı ile cildiniz 28 güne kadar yumuşak kalabilmektedir! 1.5mm’ye kadar kısa tüyleri alarak evinizin konforlu ortamında salon benzeri sonuçlar elde edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, evinizde salon ortamı yaratmak için birkaç kokulu mum yakmak ve rahatlatıcı bir müzik açmaktır! Kullanıma temel olan panel testi dermatolojik kontrol altındadır.

Ağda Bandı Kullanmadan Önce Neler Yapılmalı

Başlamadan önce cildinizi her tür kir, yağ ve makyajdan arındırdığınızdan emin olun; kirler ve bu tür ürünler ağdanın tüylere yapışmasını zorlaştıracaktır. Sonuçları daha da iyileştirmek isterseniz, ölü hücrelerden oluşan üst katmanı temizlemek için cildinizi bir gün önceden keseleyebilirsiniz; bu işlem sonrasında kıl dönmesi oluşumunu önlemek açısından da yardımcı olacaktır.

Eğer tüylerinizi evinizde almak için ağda yapacaksanız ağda bandı harika bir seçenektir; kullanımı kolaydır ve kirlilik yaratmaz. Basitçe, ağda bandı almak istediğiniz tüylerin üzerine yapıştırın, cildinizi gerin ve şeritleri tüylerin uzama yönünün aksi yönde hızlı bir hareketle çekin. Ne kadar hızlı çekerseniz o kadar çok tüyü alabilirsiniz. Bantları etkisini kaybedinceye kadar birkaç kere kullanabilirsiniz; en güzeli de işiniz bittiğinde doğrudan çöpe atabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmamak için paket üzerinde belirtilen kullanım talimatlarına & tedbirlere uymalısınız.

Bazı kadınlar ağda bantlarını evlerinin mahremiyet ortamında kullanabildikleri için tercih etmektedir; vücutlarının (özellikle de hassas bölgelerin) görünmesi rahatsız edici olabilmektedir. Evde ağda yaptığınızda ise, işiniz bittiğinde üzerinize gevşek ve rahat bir şey giyebilir ve salondan geri dönmeye çalışmak yerine kanepenize uzanarak rahatlayabilirsiniz.

Evinizde yaşadığınız bu salon deneyimini tamamlamak için, Veet Temizleme Mendillerini kullanarak arta kalan ağdaları temizleyebilir ve cildinizi yumuşak ve nemli bir halde bırakabilirsiniz.