Yaz Gelmeden Uygulayabileceğiniz Güzellik Önerileri

Yaz Gelmeden Uygulayabileceğiniz Güzellik Önerileri

Yaz Gelmeden Uygulayabileceğiniz Güzellik Önerileri

Yaz aylarına az bir zaman kala hem ruhumuzu, hem bedenimizi güneşe hazırlamaya artık başlayabiliriz. Zira ışıltılı ve pürüzsüz bir cilt, güçlü kaslar, formda ve sıkı bir vücut herkesin ulaşmak istediği hedef değil midir? Her sene bu hedeflerimizi belirler, kış boyunca rahat davranır; ancak yaz yaklaştıkça panikler ve son dakika çözümleri bulmaya çalışırız. Gelin, bu sene öyle yapmayalım, yaza bomba gibi hazır ve güçlü başlayalım!

Baştan aşağı bakım

Kış aylarının sert soğuğundan çıkan vücudunuzu şımartıp biraz dinlendirmeye ne dersiniz? Yalnızca bir cilt bakımı ya da yüz bakımı sizin için yeterli gelmeyecektir; zira bütün vücudu sıcak günlere hazırlamak, yazı daha iyi bir görünümde ve daha rahat geçirmenizi sağlar. Bunun için bizim güzellik önerilerimizde vücudunuza farklı bakımlar uygulamak birinci sırada yer alıyor.

Hazır mısınız?

Beslenme: İlk olarak beslenmenize dikkat etmeye ve spor yapmaya başlayın. Sebze ağırlıklı beslenin, hamur işi, yağlı ve paketli işlenmiş gıdaları olabildiğince azaltın. Doğaya dönün. Bol su için. Böylece cildinizi besleyebilir, vücudunuza sağlık katabilirsiniz.

Bakım: Güçsüzleşen saçlara, nemini kaybeden cilde en iyi çözüm peeling, maske ve yaza uygun bakım kürleridir. Bu nedenle ilk olarak tavsiyemiz hamama gidip ölü derilerinizi atın, kuaföre gidip saçlarınızı biraz kestirip kırık uçlarından kurtulun ve vücudunuza harika bir bakım yapın.

Bakım reçeteleri

Örneğin; parlak ve tertemiz bir yüz için bir kase yoğurdun içine yarım limonu sıkın ve yüzünüze sürün. Maskeyi yüzünüzde 15-20 dakika bekletin ve ılık suyla hafifçe yıkayın. Cildinizin parladığını göreceksiniz. Saçınızın güçlenmesi için ise doğal zeytinyağından yararlanabilirsiniz. Zeytinyağını saç diplerinize masaj yaparak sürün ve havluyla sarın. 1 saat kadar bekleyin ve yıkayın. Zeytinyağı saç diplerini güçlendirir, saç çıkmasına destek olur.

Pürüzsüz bir cilde evet!

Yaz aylarının en olmazsa olmazlarından biri de tüylerden arınmış, pürüzsüz bir cilttir. Veet’in güzellik önerileriyle uzun süre etkisini koruyan, cildinizdeki ışıltıyı ortaya çıkaran yöntemler uygulayabilirsiniz. Nasıl mı? Öncelikle tercihinizi belirleyin; Veet kataloğunu inceleyin ve size uygun Veet ürününü seçin.

28 güne kadar etkili, en küçük tüyleri dahi kökünden alan Veet Kullanıma Hazır Sir Ağda Bantları ile pratik ve hızlı ağdanın keyfini çıkarabilirsiniz. Eğer klasik ağda yapmak isterseniz Veet Ilık Ağda tüm ihtiyacınızı karşılar. Eğer randevunuza yetişmek için acele etmeniz gerekiyorsa veya yazın tatil öncesinde hızlı bir bakım yapma hedefindeyseniz, tavsiyemiz Veet Tüy Dökücü Krem veya Veet Tüy Dökücü Sprey.

Ve işte yaza hazırsınız!