Veet Naturals Sir Ağda Bantları - Yüz Bölgesi

Veet Naturals Sir Ağda Bantları - Yüz Bölgesi

Yeni Veet Naturals Yüze Özel Sir Ağda Bantları ile doğanın özlerini keşfedin.

Yeni Veet Naturals Ağda Bantları cildinizde 28 güne kadar pürüzsüzlük sağlar. Rahatlatıcı özelliğiyle bilinen Doğal Shea Yağı sayesinde cildi nemlendirir ve dokunulası pürüzsüzlüğe kavuşturur. 

Yüze Özel Sir Ağda Bantları dudak üstü, yanak ve çene gibi yüzün küçük ve hassas bölgelerde daha etkili kullanılması için yenilenmiştir. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Paket içeriği

  • 20 Ağda Bandı
  • 4 Nemlendiricili Temizleme Mendili içerir.

İçindekiler

: Hydrogenated Styrene/Methyl Styrene/Indene Copolymer, Paraffinum Liquidum, Silica, Polyethylene, Parfum, Butyrospermum Parkii Butter, Aqua, Limonene, Citrus Grandis Peel Oil, Citrus Nobilis Peel Oil, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Nelumbo Nucifera Flower Extract, Phenoxyethanol, Xanthan Gum, Potassium Sorbate, CI 77891, CI 15850

Daha fazla bilgi

Cilt Türü

  • Normal

Hazırlanma

  • Kullanıma hazır

Kadar Etkili

  • Uzun Süreli Sonuçlar
  • Hızlı Sonuçlar

Vücut Bölgesi

  • Yüz Bölgesi
Uyarılar

Uyarılar

Kullanmadan önce bütün uyarıları ve kullanım talimatlarını okuyunuz.
Dudak üstü, yanak ve çene bölgelerinde kullanıma uygundur. Yüzün diğer bölgelerinde, baş, kulak, anüs etrafı, genital bölge, göğüs ya da vücudun diğer kısımlarında KULLANIMA UYGUN DEĞİLDİR.
Varisler, benler, yaralar, çatlamış, tahriş olmuş, güneş yanığına maruz kalmış cilt üzerinde ya da geçmişte ağdaya karşı olumsuz reaksiyon göstermiş olan bölgelerde kullanmayınız.Her zaman ağda seansları arasında 72 saat bekleyin.
Cildinizi etkileyebilen herhangi bir ilaç kullanıyorsanız veya herhangi bir cilt hastalığınız varsa kullanmadan önce doktorunuza başvurunuz.
Ağda yaşlılar, şeker hastaları ve retinoid tedavisi gören kişiler için uygun değildir.
Daha önce hiç ağda kullanmadıysanız, ağda yapma işlemine bacaklarınızdan başlamanızı tavsiye ederiz. Ancak tecrübe kazandıktan sonra yüzün hassas bölgelerine uygulayınız
Kullanmadan önce cildinizin kuru, tahriş olmamış, kremsiz ve yağsız olduğundan ya da deodorant kullanmadığınızdan emin olunuz.
Her kullanımdan önce, kullanacağınız bölgede küçük bir yere ağda bandını ve temizleme mendilini kullanma talimatlarına uygun olarak uygulayınız ve CİLDİNİZİN REAKSİYONUNU KONTROL EDİNİZ
24 saatten sonra herhangi bir olumsuz reaksiyon yoksa ağda bandını kullanmaya başlayabilirsiniz.
Kullanırken yanma/batma hissederseniz ağdayı derhal temizleme mendili ile temizleyin ve cildinizi su ile iyice durulayın ya da soğuk kompres uygulayın. Bu his devam ederse doktora başvurunuz.
Aynı bölgeye birden fazla kez ağda yapmayınız.
Cildiniz ağda sonrası hassaslaşabilir o yüzden kaşımamaya özen gösteriniz.
Kullanımdan sonra, terleme önleyici, yapay bronzlaştırıcı veya parfümlü bir ürün kullanmadan, yüzmeden ya da güneşlenmeden önce 24 saat beklemenizi öneririz.
ÇOCUKLARIN ULAŞAMAYACAĞI YERLERDE MUHAFAZA EDİN.
Yutulması halinde derhal doktora danışın ve dış paketi gösteriniz.
Gözle temas etmemesine özen gösteriniz. Gözle temas ederse derhal bol su ile yıkayınız ve doktora başvurunuz
Veet hamile kadınlar için uygun olmakla birlikte hafif çürüklere yol açabilir.