Yeni Veet Naturals Tüy Dökücü Krem Shea Yağı

Yeni Veet Naturals Tüy Dökücü Krem Shea Yağı

Veet Naturals Tüy Dökücü krem, cildinizi nemlendirmenin yanı sıra dokunulası pürüzsüzlüğe kavuşturur. Nemlendirici özelliğiyle bilinen Shea Yağı ile formüle edilmiştir. Yeni Veet Naturals sadece tüyleri yok etmenize yardımcı olmaz aynı zamanda doğadan ilham alan yenileyici kokusuyla sadece 5 dakika içerisinde, cildinizi göz alıcı parlaklık ve pürüzsüzlüğe ulaştırır.

Paket içeriği

 • 1 x 90ml tüp
 • 1 x Spatula

İçindekiler

Aqua, Urea, Potassium Thioglycolate, Paraffinum Liquidum , Cetearyl Alcohol, Calcium Hydroxide, Talc, Ceteareth-20, Glycerin, Sorbitol , Parfum, Potassium Hydroxide, Magnesium Trisilicate, Propylene Glycol , Lithium Magnesium Sodium Silicate, Butyrospermum Parkii Butter, Sodium Gluconate, Limonene, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Citrus Grandis Peel Oil, Benzyl Alcohol, Acrylates Copolymer , Linalool, Hydrated Silica, Butylphenyl Methylpropional, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, CI 77891

Daha fazla bilgi

Cilt Türü

 • Normal

Hazırlanma

 • Kullanıma hazır

Vücut Bölgesi

 • Bacak
 • Bikini Bölgesi
 • Koltukaltı Bölgesi
 • Kol Bölgesi
Uyarılar

Uyarılar

Diğer uyarılar için kutuyu saklayın.
Kullanmadan önce bütün uyarıları okuyun ve bunlara uyun. 

 1. Bacaklarda, kollarda, koltukaltında ve bikini bölgesinde kullanıma uygundur.
 2. Kafada, yüzde, gözlerde, burunda, kulaklarda, anüs çevresinde, genital bölgelerde, meme uçlarında ve vücudun başka bölgelerinde kullanmaya UYGUN DEĞİLDİR.
 3. Varisli damarlar, yara izleri ve benler üzerinde, lekeli, pul pul olmuş, tahriş olmuş veya güneş yanığı olmuş cilt üzerinde ve daha önce ağdaya karşı olumsuz reaksiyon göstermiş cilt üzerinde kullanmayın.
 4. Epilasyon seansları arasında her zaman 72 saat zaman bırakın.
 5. Cildi etkileyebilen herhangi bir ilaç kullanıyorsanız veya ciltle ilgili herhangi bir rahatsızlığınız varsa kullanmadan önce doktorunuza danışın.
 6. Ağda, ileri yaştakilere, diyabet (şeker) rahatsızlığı olanlara ve ağızdan retinoid kullanan insanlara uygun değildir.
 7. Eğer daha önce ağda yapmadıysanız bacaklarınızdaki tüyleri alarak başlamanızı tavsiye ediyoruz. Koltukaltı ve bikini bölgesi gibi hassas bölgelere ancak tercüme kazandıktan sonra geçmelisiniz. 
 8. Kullanmadan önce cildiniz kuru ve tahrişsiz olmalı, üzerinde krem, yağ veya deodoran bulunmamalıdır.
 9. Her kullanımdan önce, ürünü uygulama yapmak istediğiniz bölgede küçük bir alanda, kullanma talimatlarına uygun olarak uygulayıp temizleyerek CİLDİNİZİN TEPKİSİNİ TEST EDİN. 24 SAAT içinde herhangi bir olumsuz reaksiyon görmezseniz kullanmaya devam edin.
 10. Eğer yanma, sızı veya karıncalanma hissederseniz, kullanılmış bir bandın arkasıyla, temizleme mendiliyle veya bebek yağıyla ürünü derhal cildinizden temizleyin. Yanmaya benzer bir his devam edecek olursa doktora danışın.
 11. Aynı alana birden fazla defa ağda yapmayın.
 12. Kullanımdan sonra kısa bir süre için cildiniz daha hassas olabilir, cildinizi kaşımayın. 
 13. Kullanımdan sonra 24 saat boyunca parfümlü ürünler ve bronzlaştırıcı kullanmamanızı, yüzmemenizi ve güneşlenmemenizi öneriyoruz. 
 14. Nemlendiricili Temizleme Mendilleriniz biterse bunun yerine bebek yağı kullanabilirsiniz. Ağdayı çıkarmak için su, sabun ve alkol kullanmayın.
 15. ÇOCUKLARIN ERİŞEBİLECEĞİ YERLERDEN UZAK TUTUN.
 16. Yutulması halinde derhal tıbbi yardım isteyin ve ürün paketini gösterin.
 17. Gözlerle temas ettirmekten kaçının. Ürünün gözle teması halinde hemen bol suyla yıkayın ve tıbbi yardım isteyin.
 18. Ağda hamile kadınların kullanımına uygundur ancak çürümelere neden olabilir.