Veet® Duşta Tüy Dökücü Krem Hassas Ciltler

Veet® Duşta Tüy Dökücü Krem Hassas Ciltler

Veet Duşta Tüy Dökücü Krem, tüylerin köküne yaklaşarak kısa tüylerde bile etkilidir. Ayrıca Veet Duşta Tüy Dökücü Krem Yoğun günlerinizde size yardımcı olmak için hazırlandı. Özel olarak hazırlanmış suya dayanıklı formülü ile duş alırken kullanabilir ve gününüze devam edebilirsiniz.

Hassas ciltler için hazırlanmış benzersiz formülü ve yatıştırıcı özelliğiyle bilinen Aloe Vera ve E Vitamini içerir, cildinizi pürüzsüz, ipeki yumuşaklığa kavuşturur.

Silk & Fresh teknolojisine sahip yenilenen Veet Tüy Dökücü Krem formülü ile ipeksi pürüzsüz bir cilt ve güzel koku deneyimi yaşatır.  İstenmeyen tüylerinizi etkili bir şekilde alırken; hem cildinizi 24 saate kadar nemlendirir, hem de yeni koku teknolojisi sayesinde cildinizde kötü koku bırakmaz.

Paket içeriği

 • 1x 150ml tüp krem
 • 1 uygulama ve temizleme için çift taraflı sünger

İçindekiler

Su, Üre, Setearil Alkol, Potasyum Tiyoglikolat, Setearet-20, Kalsiyum Hidroksit, VP/Heksadesen Kopolimer, Potasyum Hidroksit, PPG-15 Stearil Ether, Paraffinum Liquidum, Magnezyum Trisilikat, Parfüm, Propilen Glikol, Lityum Magnezyum Sodyum Silikat, Sodyum Glukonat, Tokoferil Asetat, Aloe Barnadensis Yaprağı Yağı, Akrilatlar kopolimer, Hidratlı Silis, Limonen, BHT, Potasyum Sorbat, Sodyum Benzoat, Metilkloroisotiazolinon, Methilisotiazolinon, CI 77891

Daha fazla bilgi

Cilt Türü

 • Hassas

Hazırlanma

 • [Site.Pickers.Preparation.5-10Minutes]

Kadar Etkili

 • Hızlı Sonuçlar

Vücut Bölgesi

 • Bacak
 • Bikini Bölgesi
 • Koltukaltı Bölgesi
 • Kol Bölgesi
Uyarılar

Uyarılar

Uyarıların tamamı için kutuyu saklayın.

 1. Kullanmadan önce bütün uyarıları okuyun ve bunlara uyun. 10 dakika toplam uygulama süresini aşmayın.
 2. Bacaklarda, kollarda, koltukaltında ve bikini bölgesinde kullanıma uygundur. Kafada, yüzde, gözlerde, burunda, kulaklarda, anüs çevresinde, cinsel organlarda, meme uçlarında ve vücudun başka bölgelerinde kullanmaya UYGUN DEĞİLDİR.
 3. Varisli damarlar, yara izleri ve benler üzerinde, lekeli, pul pul olmuş, tahriş olmuş veya güneş yanığı olmuş cilt üzerinde ve daha önce tüy dökücü kreme karşı olumsuz reaksiyon göstermiş cilt üzerinde kullanmayın.
 4. Epilasyon seansları arasında her zaman 72 saat zaman bırakın.
 5. Cildi etkileyebilen herhangi bir ilaç kullanıyorsanız, ciltle ilgili herhangi bir rahatsızlığınız varsa veya cildinizi etkileyen bir durum içindeyseniz, kullanmadan önce doktorunuza danışın.
 6. Her kullanımdan önce, ürünü uygulama yapmak istediğiniz bölgede küçük bir alanda, kullanma talimatlarına uygun olarak uygulayıp temizleyerek CİLDİNİZİN TEPKİSİNİ TEST EDİN. 24 SAAT içinde herhangi bir olumsuz reaksiyon görmezseniz kullanmaya devam edin. Eğer yanma, sızı veya karıncalanma hissederseniz, ürünü derhal cildinizden uzaklaştırın ve soğuk suyla iyice yıkayın. 
 7. Yanma hissi devam edecek olursa doktora danışın. Kullanımın ardından kısa bir süre için cildiniz daha hassas olabilir, cildinizi kaşımayın.
 8. Kullanımdan sonra 24 saat boyunca deodoran, parfümlü ürünler ve bronzlaştırıcı kullanmamanızı, yüzmemenizi ve güneşlenmemenizi öneriyoruz. 
 9. ÇOCUKLARIN ERİŞEBİLECEĞİ YERLERDEN UZAK TUTUN.
 10. Yutulması halinde derhal tıbbi yardım isteyin ve ürün paketini gösterin.
 11. Gözlerle temas ettirmekten kaçının. Ürünün gözle teması halinde hemen bol suyla yıkayın ve tıbbi yardım isteyin.
 12. Alkali ve tiyoglikolat içerir.
 13. Bu ürün yüzeylerin kayganlaşmasına neden olabilir.
 14. Halılara, kıyafetlere ve yer döşemesine bulaştırmaktan kaçının.Retain outer pack for all precautions.