Veet® Tüy Dökücü Krem Sprey Hassas Ciltler

Veet® Tüy Dökücü Krem Sprey Hassas Ciltler

Veet Tüy Dökücü Krem Sprey, tüylerin köküne yaklaşarak kısa tüylerde bile etkili olur ve 1 haftaya kadar pürüzsüzlük sunar. Sprey yoluyla bacağınız arkası gibi erişmesi güç yerleri bile hızlı ve kolayca kapatabilirsiniz. Hassas Ciltler için formülümüz yatıştırıcı özellikleriyle bilinen Aloe Vera ve E Vitamini içerir. Böylece cildiniz hem pürüzsüz, hem de ipeksi yumuşaklıkta olur ve beslenir. Üstelik yeniden çıkan tüyler de daha yumuşak olur.

Paket içeriği

 • 150ml kutu sprey
 • 1 spatula

İçindekiler

Su, Üre, Potasyum Tiyoglikolat, Gliserin, Kalsiyum Hidroksit, Setearil Alkol, Bütan, Butyrospermum Parkii (Shea / Karite) Yağı, Setearet-20, Parfüm, PPG-15 Stearil Eter, İzobütan, Propan, Tokoferil Asetat, Aloe Barbadensis Yaprağı Suyu, Sodyum Glukonat, Akrilatlar kopolimer, Limonen, Sitronelol, BHT, Metilkloroisotiazolinon, Methilisotiazolinon, Potasyum Sorbat, Sodyum Benzoat.

Daha fazla bilgi

Cilt Türü

 • Hassas

Hazırlanma

 • [Site.Pickers.Preparation.5-10Minutes]

Kadar Etkili

 • Hızlı Sonuçlar

Vücut Bölgesi

 • Bacak
 • Bikini Bölgesi
 • Koltukaltı Bölgesi
 • Kol Bölgesi
Uyarılar

Uyarılar

Kullanmadan önce bütün uyarıları okuyun ve bunlara uyun.

 1. 10 dakika toplam uygulama süresini aşmayın.
 2. Bacaklarda, kollarda, koltukaltında ve bikini bölgesinde kullanıma uygundur. Kafada, yüzde, gözlerde, burunda, kulaklarda, anüs çevresinde, cinsel organlarda, meme uçlarında ve vücudun başka bölgelerinde kullanmaya UYGUN DEĞİLDİR.
 3. Yüzün yakınına veya koltukaltlarının, bikini bölgesinin doğrudan üstüne asla sprey sıkmayın. 
 4. Uçuklar, varisli damarlar, yara izleri ve benler üzerinde, lekeli, pul pul olmuş, tahriş olmuş veya güneş yanığı olmuş cilt üzerinde ve daha önce tüy dökücü kreme karşı olumsuz reaksiyon göstermiş cilt üzerinde kullanmayın.
 5. Epilasyon seansları arasında her zaman 72 saat zaman bırakın.
 6. Cildi etkileyebilen herhangi bir ilaç kullanıyorsanız, ciltle ilgili herhangi bir rahatsızlığınız varsa veya cildinizi etkileyen bir durum içindeyseniz, kullanmadan önce doktorunuza danışın.
 7. Her kullanımdan önce, ürünü uygulama yapmak istediğiniz bölgede küçük bir alanda, kullanma talimatlarına uygun olarak uygulayıp temizleyerek CİLDİNİZİN TEPKİSİNİ TEST EDİN. 24 SAAT içinde herhangi bir olumsuz reaksiyon görmezseniz kullanmaya devam edin.
 8. Eğer yanma, sızı veya karıncalanma hissederseniz, ürünü derhal cildinizden uzaklaştırın ve soğuk suyla iyice yıkayın. Yanma hissi devam edecek olursa doktora danışın.
 9. Kullanımın ardından kısa bir süre için cildiniz daha hassas olabilir, cildinizi kaşımayın.
 10. Kullanımdan sonra 24 saat boyunca parfümlü ürünler ve bronzlaştırıcı kullanmamanızı, yüzmemenizi ve güneşlenmemenizi öneriyoruz. 
 11. ÇOCUKLARIN ERİŞEBİLECEĞİ YERLERDEN UZAK TUTUN.
 12. Yutulması halinde derhal tıbbi yardım isteyin ve ürün paketini gösterin.
 13. Gözlerle temas ettirmekten kaçının. Ürünün gözle teması halinde hemen bol suyla yıkayın ve tıbbi yardım isteyin.
 14. Alkali ve tiyoglikolat içerir.
 15. Bu ürün yüzeylerin kayganlaşmasına neden olabilir.
 16. Halılara, kıyafetlere ve yer döşemesine bulaştırmaktan kaçının.