Veet® Tüy Dökücü Krem Yüz Bölgesi - Hassas Ciltler

Veet® Tüy Dökücü Krem Yüz Bölgesi - Hassas Ciltler

Veet Tüy Dökücü Krem dudak üstünüz, yanaklarınız ve çeneniz için özel olarak formüle edilmiştir. Kısa tüylerde bile köke yaklaşarak etki eder ve 1 haftaya kadar pürüzsüzlük sunar. Hassas Ciltler için formülümüz yatıştırıcı özellikleriyle bilinen Aloe Vera ve E Vitamini içerir. Epilasyon sonrası cildinizi Gentle Finishing Cream ile şımartın. Böylece cildiniz hem pürüzsüz, hem de ipeksi yumuşaklıkta olur ve beslenir. Üstelik yeniden çıkan tüyler de daha yumuşak olur.

Paket içeriği

 • 1 x 50ml tüy dökücü krem
 • 1 x 50ml gentle finishing cream
 • 1 x spatula

İçindekiler

Su, Üre, Paraffinum Liquidum, Setearil Alkol, Potasyum Tiyoglikolat, Kalsiyum Hidroksit, Talk, Setearet-20, Gliserin, Sorbitol, Magnezyum Trisilikat, Parfüm, Propilen Glikol, Lityum Magnezyum Sodyum Silikat, Sodyum Glukonat, Tokoferil Asetat, Aloe Barbadensis Yaprağı Suyu, Akrilatlar Kopolimer, Limonen, Potasyum Sorbat, Sodyum Benzoat, Metilkloroisotiazolinon, Metilisotiazolinon, CI 77891

Methylchloroisothiazolinone , Methylisothiazolinone are not required to be listed in ingredients listing for countries supplied from Chartres factory

Gentle Finishing Cream

İÇİNDEKİLER (AB):

Su, Izopropil palmitat, Paraffinum Liquidum, Etilheksil Kokoat, Setearil Alkol, Gliseril Stearat SE, Etilheksil Stearat, Disodyum Fosfat, Sodyum Fosfat, Propilen Glikol, Fenoksietanol, Setearet-20, Butilen Glikol, Allantoin, Desilen Glikol, Parfüm, Bisabolol, Tetrasodyum EDTA, Tokoferil Asetat, Oryza Sativa (Pirinç) Kepeği Ekstraktı, Linalool, Butilfenil Metilpropional, Metilkloroisotiazolinon, Heksil Sinamal, Hidroksiisioheksil 3-sikloheksen karboksaldehit, Sinamil Alkol, Benzil Salisilate, CI77947

Daha fazla bilgi

Cilt Türü

 • Hassas

Hazırlanma

 • [Site.Pickers.Preparation.5-10Minutes]

Kadar Etkili

 • Hızlı Sonuçlar

Vücut Bölgesi

 • Yüz Bölgesi
Uyarılar

Uyarılar

Bütün uyarı ve talimatları okuyun, bunlara uyun ve saklayın.

 1. 10 dakika toplam uygulama süresini aşmayın.
 2. Dudaküstünde, yanaklarda ve çenede kullanıma uygundur. Yüzün geri kalanında, kafada, göğüste, perianal ve genital bölgelerde ve vücudun başka bölgelerinde kullanmaya UYGUN DEĞİLDİR.
 3. Uçuklar, varisli damarlar, yara izleri ve benler üzerinde, lekeli, pul pul olmuş, tahriş olmuş veya güneş yanığı olmuş cilt üzerinde ve daha önce tüy dökücü kreme karşı olumsuz reaksiyon göstermiş cilt üzerinde kullanmayın.
 4. Epilasyon seansları arasında her zaman 72 saat zaman bırakın.
 5. Cildi etkileyebilen herhangi bir ilaç kullanıyorsanız, ciltle ilgili herhangi bir rahatsızlığınız varsa veya cildinizi etkileyen bir durum içindeyseniz, kullanmadan önce doktorunuza danışın.
 6. Her kullanımdan önce, ürünü uygulama yapmak istediğiniz bölgede küçük bir alanda, kullanma talimatlarına uygun olarak uygulayıp temizleyerek CİLDİNİZİN TEPKİSİNİ TEST EDİN. 24 SAAT içinde herhangi bir olumsuz reaksiyon görmezseniz kullanmaya devam edin.
 7. Eğer yanma, sızı veya karıncalanma hissederseniz, ürünü derhal cildinizden uzaklaştırın ve soğuk suyla iyice yıkayın. Yanma hissi devam edecek olursa doktora danışın.
 8. Kullanımdan sonra 24 saat boyunca parfümlü ürünler ve bronzlaştırıcı kullanmamanızı, yüzmemenizi ve güneşlenmemenizi öneriyoruz. 
 9. ÇOCUKLARIN ERİŞEBİLECEĞİ YERLERDEN UZAK TUTUN.
 10. Yutulması halinde derhal tıbbi yardım isteyin ve ürün paketini gösterin.
 11. Gözlerle temas ettirmekten kaçının. Ürünün gözle teması halinde hemen bol suyla yıkayın ve tıbbi yardım isteyin.
 12. Alkali ve tiyoglikolat içerir.
 13. Bu ürün yüzeylerin kayganlaşmasına neden olabilir.