acisiz-tuy-alma-yontemleri-nelerdir

   Acısız Tüy Alma Yöntemleri Nelerdir?

   Yaşamın her alanında kendi stilini yaratan kadınlar, güzellik söz konusu olduğunda da yine kendi beğenilerine, arzularına ve isteklerine kulak veriyor. Kendine değer veren her kadın gibi siz de dilediğiniz her an bakımlı olmanın keyfini yaşamak ve tüylerinizi alırken acı hissetmemek için kendi yöntemlerinizi geliştirebilirsiniz. Tüylerinizi almanın ve onları özellikle ağda gibi yöntemlerle kökünden almanın acı verici olduğunu düşünüyorsanız, Veet ile kalıpları yıkmaya hazır olun. Veet’in kullanıma hazır sir ağda bantları ve tüy dökücü kremleri ile istenmeyen tüylerinizden kurtulmanın acısız ve zahmetsiz yöntemleriyle tanışırken, cildinizin isteklerini de yeniden keşfedebilirsiniz.

    

   Acısız Ağda Nasıl Yapılır?

   Ağda, geçmişten geleceğe en çok tercih edilen tüy alma yöntemlerinden biridir. Uzun süre kalıcı pürüzsüzlük sağlaması, kıl köklerini zayıflatması ve cildi ölü hücrelerden arındırmasıyla kadınların favori yöntemlerinden biri olan ağda, sandığınız kadar acı verici bir işlem olmayabilir. Acısız tüyleri kökünden alma, ağda için henüz söz konusu olmasa da pürüzsüz güzelliğin tadını çıkarmak Veet’in cilt yapısına uygun formüle edilmiş sir ağda bantları ile artık mümkün. Böylece pratik ve minimum acılı ağda yapmanın püf noktaları listesinde ilk sırayı Veet ürünleriyle ağda yapmak alıyor ve bunu desteklemek için birkaç ipucu sizi hayalinizdeki tene kolayca ulaştırıyor.

    

   Ağrı eşiğiniz düşükse, hassas bir cilde sahipseniz ağda uygulamasını daha az acılı yapmak için kişisel birkaç yöntem belirleyebilirsiniz. Örneğin; ağda yapmadan önce doğru zamanı seçebilirsiniz. Bu acı eşiğinizin en yüksek olduğu zamanlardır. Regl döneminde olup olmadığınız ve tüylerin yeterli uzunlukta olması acısız ağdanın yol göstericileridir. Eğer tüyleriniz çok kısaysa ve yeterli uzunluğa ulaşmamışsa, ağda tüylere yeteri kadar tutunmaz. Yani ağdayı derinize uyguladığınızda deriyi gerecek ancak tüyleri çekemeyecektir. Veet Sir Ağda Bantları, 1,5 mm uzunluğundaki tüylerinizi bile kolayca alır. Tüyleriniz bu uzunluktayken acı hissi yaşamadan güvenle ağda yapabilirsiniz. Ayrıca regl sonrası dönemde ağrı eşiğiniz en yüksek seviyede olduğu gibi reglden önce en düşük seviyededir. Bu nedenle acısız ağda zamanı için regl sonrası dönem idealdir. Ağda, sadece istenmeyen tüyleri değil, aynı zamanda cildin üzerindeki ölü deriyi de alır. Tüylerinizi alırken cildinizi de korumak için ağda yapmadan hemen önce ılık bir duş alarak gözeneklerinizi açabilirsiniz.

    

   Veet ağda bantlarının şeritleri, olabildiğince hızlı ve kolay hareketlerle tüyleri almanızı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır, Acısız bir ağda deneyimi için ağda bandının kenarındaki boşluğu yakalayın ve tüylerin çıkış yönünün tersine doğru, nefes verirken ağda bandını çekin. Böylece tek seferde tüm tüylerinizden acı hissi olmadan kurtulabilirsiniz. Ağdadan sonra cildiniz hassaslaşır. Bu nedenle, tahriş, kızarıklık ve kaşıntıya neden olmamak için 24 saat boyunca deodorant ve alkol içeren kozmetiklerden uzak durabilirsiniz. Acısız ve kolay ağda yapmak için Veet Kullanıma Hazır Sir Ağda Bantları’nı güvenle kullanabilirsiniz. Üstelik Veet Sir Ağda Bantları diğer ağda bantlarının aksine ellerinizin arasında ısıtmaya gerek olmadan kullanılır, Veet Sir Ağda Bantlarını ısıtmadan birbirinden ayırıp oldukça pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.

    

   Tıraş Bıçağıyla Tüyleri Almak

   Tıraş bıçağı ile tüylerinizi almak başlangıçta kolay ve acısız bir yöntem gibi görünse de aslında sanıldığı kadar sağlıklı bir çözüm değildir. Tıraş bıçağı ile tüylerinizi cildinizin yüzeyinden kesersiniz ve bu nedenle acı hissetmezsiniz. Ancak uzun süre bu yöntemi uygulamak, Üstelik bu uygulama pratik gibi gözükse de tüyleriniz birkaç gün içinde tekrar çıkar. Tıraş bıçağı kullanarak cildinizi tahriş etmek ve batık oluşumuna neden olmak yerine doğru yöntemlerle ve ürünlerle ağda yapmayı deneyebilir ya da Veet Tüy Dökücü Krem ve Sprey serisini kullanabilirsiniz.

    

   Tüy Dökücü Kremle Tüyleri Almak

   Tıraş bıçağı kullanmak istemiyorsanız ve zamanınız kısıtlıysa Veet’in Duşta Kullanılabilen Tüy Dökücü Krem çeşitleri ile bir duş süresi kadar zamanda tüylerinizden kolayca kurtulabilirsiniz. Tüy dökücü kremler, tıraş bıçağının aksine cildinizi tahriş etmez ve cildinizde kesiklere neden olmaz. Üstelik Veet Tüy Dökücü Krem serisi ile acısız tüy alma deneyimi yaşarken aynı zamanda 1 haftaya kadar süren pürüzsüzlüğü hissedebilirsiniz.

    

   Acısız ve Kolay Bıyık Alma

   Bıyık alma yöntemleri acısız ve tahmininizden çok daha pratik olabilir. Eğer dudak üstü tüylerinizi almak için tercihiniz ağda yapmaksa Veet Sir Ağda Bantları’yla acısız ağdanın keyfini yaşayabilirsiniz. Yüzünüzün bu en hassas bölgesinde bile nazikçe ağda yapmanızı sağlayan Veet Sir Ağda Bantları, yüzünüzü en ince ve kısa tüylerden bile arındırarak 4 hafta boyunca pürüzsüzlük sağlar. Veet Sir Ağda Bandı paketindeki dudak üstü ve yüz bölgenizin ölçülerine uygun geliştirilmiş ağda bantları ile kolay ve pratik bıyık alma deneyimini siz de yaşayabilirsiniz. Vücudunuzun tüm bölgelerindeki istenmeyen tüylerinizi pratik ve zahmetsizce almak için size ve cildinize en uygun Veet ürününü seçebilirsiniz. Veet Kullanıma Hazır Sir Ağda Bantları ile ağda yapmanın acısız yolunu keşfedebilir, en kısıtlı zamanlarda bile hızlı sonuç veren Veet Tüy Dökücü Krem serisi ile artık duşta bile pürüzsüz bir cilde kavuşabilirsiniz.

    

   İlginizi Çekebilecek Ürünler

   Okumadan Geçmeyin

   Layout:
   Yüzdeki Tüylerden Kurtulma Yolları

   Yüzünüzdeki istenmeyen tüyler canınızı mı sıkıyor? Yüz tüylerinden kurtulmanın en pratik ve kolay yollarını sizin için bu yazımızda derledik.

   Bikini Bölgesi Temizliği Acısız Nasıl Yapılır?

   Bikini bölgesi temizliğini en acısız nasıl yapabileceğinizi öğrenmek için tıklayın.

   Tüy Dökücü Kremler

   İlk kez kullanacaklar ve tüy dökücü kremler hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için derledik!

   İstenmeyen Tüylerden Kurtulma Rehberi

   İstenmeyen tüylerden kurtulmak için hangi yöntemi tercih etmelisiniz? Detaylı bilgi için tıklayın!