agda-bandi-tahrise-neden-olur-mu

   Ağda Bandı Tahrişe Neden Olur Mu?

   Kişisel bakımınızda size her zaman yardımcı olacak, kullanım pratikliği sunan ürünlerden biri ağda bantları. Evinizde hemen elinizin altındaki hayat kurtaran ürünlerden biri olan bu bantları ayrıca seyahatleriniz boyunca da yanınızda taşıyabilirsiniz. Böylece aniden gelişen tüm özel randevulara, şık davetlere karşı hazırlıklı olmanın huzurunu da yaşarsınız. Cildinizin yapısına uygun olarak normal veya hassas ciltler için özel olarak geliştirilen bu bantları seçerken size birçok alternatif de sunuluyor.Ağda bantları, özellikle yüz için üretilen küçük format seçenekleriyle kozmetik çantalarının olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Peki bu kolaylığı sunan ağda bantları ile ilgili özellikle cildinizde tahrişe neden olmaları konusunda bir endişeniz varsa? Veet bu konuda da önceliği cildinize veren ürünler sunmaya devam ediyor. Veet Pure, ultra hassas ciltler için alerjik reaksiyonları minimize etmek üzere formülize edelen özel bir ürün olarak, Veet ürünlerinin verdiği güveni pekiştiriyor.

    

   Ağda tahrişi neden olur?

   Eğer ağda bandınız istediğiniz sonucu vermezse cildinizdeki aynı bölge üzerinde tekrar tekrar denemek zorunda kalabilirsiniz. Bu durumda cildinizin hassasiyeti artabilir ve ağda tahrişi oluşmaya başlayabilir. Ayrıca cildinizle uyumlu bir ürün kullanmadığınızda da ağda sonrası tahriş yaşamanız mümkündür. Bu durumu göz önünde bulundurarak performansına güvendiğiniz ürünleri tercih edebilirsiniz. Ağda tahrişi aynı zamanda alerjiye yatkın ciltlerde de sık görülen bir durum olabilir. Veet Pure, alerjik reaksiyonları minimize edecek şekilde formülize edilmiştir. Kızarıklık karşıtı, kokusuz ve şeffaf formülüyle Veet Pure, ultra hassas ciltlerin yanında.

    

   Vücudunuzun her bölgesinin kendine özgü bir dokusu ve hassasiyeti olduğunu bilmelisiniz. Ağda bantlarını seçerken de uygulama yapmak istediğiniz bölgeye özel ürünleri almak en doğru seçim olabilir. Yüzünüz, bacaklarınız, bikini bölgeniz, koltuk altınız için ayrı ayrı tercih edeceğiniz Veet bu konuda oldukça hassas bir yaklaşımla, vücudunuzu sizin kadar iyi tanıyor ve her bölge için ayrı ürünler üretiyor. Bacak & vücut bölgesi ağda bantları, koltukaltı & bikini bölgesi ağda bantlarının yanı sıra en hassas bölgelerden biri olan yüz için de yüz ağda bantlarını daha iyi bir ağda deneyimi için tercih edebilirsiniz.

    

   Ağda tahrişine ne iyi gelir?

   Kullandığınız ürünlerin kalitesine bağlı olarak da yaşayacağınız ağda tahrişi, canınızı yakabileceği gibi istenmeyen görüntülere de sebep olabilir. Ağda sonrası tahriş olan cilde ne sürülür diye düşündüğünüzde ilk etapta, ağda bantları içerisinde yer alan, tek kullanımlık ağda sonrası yağları düşünebilirsiniz. Veet Pure ve diğer Veet ürünleri içerisinde yer alan bu mendiller sayesinde, ağda sonrası cildinizi ağda kalıntılarından temizleyip, ağdanın pürüzsüzlük etkisini doyasıya yaşayabilirsiniz.

    

   Ağdadan tahriş olmuş cilde ne iyi gelir diye soranlar için cildin nem dengesini de dikkate alacak ürünler önerilmeli. Doğal özü ile çay ağacı ağda tahrişine ne iyi gelir diyenler için etkili bir öneri olabilir. Hassas ciltlere özel antibakteriyel özelliği sayesinde, antiseptik kremler gibi çay ağacı özlü ürünler kullanabilirsiniz. Cildinizi temiz tutmaya özen gösterirken, sıcak sudan da uzak durmayı ihmal etmeden, lavanta özlü kremlerle de cildinizi rahatlatabilirsiniz. Ağda sonrası tahrişe ne iyi gelir diyenler için hoş kokulu bir alternatif sunan lavanta sayesinde bu sorunu çözebilirsiniz.

    

   Ağda tahrişi nasıl geçer diye düşündüğünüzde sıcak sudan bir süre uzak kalmayı, rahat ve pamuklu giysiler giymeyi, ağda yaptığınız bölgenin temiz kalmasını dikkate almalısınız. Kişisel bakımınız ve güzelliğiniz kadar, cildinizi de düşünen,  ürünleri tercih etmeye devam etmelisiniz. Özellikle hassas cilt tipleri için üretilen ürünleri seçerek cildinize hak ettiği özeni gösterebilirsiniz. Veet Pure, hipoalerjenik formülü sayesinde ağda sonrası yaşanan problemlerin de önüne geçerek, güzelliğinizi koruma altına almaya devam edecek bir Veet ailesi ürünü!

   İlginizi Çekebilecek Ürünler

   Okumadan Geçmeyin

   Layout:
   Hassas Ciltler İçin Tüy Alma Yöntemleri

   Hassas cildinizi tüylerden kurtulma öncesinde,sırasında ve sonrasında rahatlatacak ipuçları için tıklayın!

   Hipoalerjenik Ürünlerin Faydaları Nelerdir?

   Hipoalerjenik ürünlerinin faydaları nedir hemen öğrenin!

   Ağda mı, Jilet mi?

   Tüy alma yöntemlerinden hangisi sizin için daha uygun, ağda mı yoksa jilet mi?

   Ağda Bandı Nasıl Kullanılır, Faydaları Nelerdir?

   Ağda bandı kullanımı hakkında merak edilen her şeyi sizler için bu yazımızda topladık.