agdayla-kas-alinir-mi

   Ağdayla Kaş Alınır Mı?

   Yüz bölgesindeki tüylerden rahatsız olabilir ya da ifadeyi ve bakışları belirleyen kaşlarınızın şeklini değiştirmek isteyebilirsiniz. Eğer tüylerinizi almak niyetindeyseniz ve bu noktada mükemmel sonuçlar elde edecek bir çözüm arıyorsanız, her zaman olduğu gibi Veet sizinle! Bölgeye özel Veet yüz soğuk ağda bantlarını, kaş ağdası için de tercih edebilirsiniz. Tene değmeyen özel bıçakları, ihtiyaca uygun başlıkları ile zahmetsiz ve acısız bir tüy alma tecrübesi için Veet Sensitive Touch tıraş makinesini kullanabilirsiniz. Gün içerisinde çantada, seyahatlerde yanınızda kolayca taşıyabileceğiniz ürünleri, istediğiniz zaman, istediğiniz yerde, zahmetsizce uygulayabilirsiniz!

   Ağda ile kaş alma

   Evde kaş alma işlemi için geleneksel ağda zorlayıcı olabilir. Ağdayı sürmeye çalışırken istenmeyen kazalarla karşılaşılabilir, almak istemediğiniz tüylerin üzerine dökülen ağdalar sebebiyle kaşın şekli bozulabilir. Veet kaş ağda bandı, uygulamayı en kolay ve pratik hale getiren küçük boyutlarıyla, kaşları özgürce şekillendirmenizi sağlar. Yüz bölgesinin hassasiyeti göz önünde bulundurularak geliştirilen formülüyle ağda bantları, tende yumuşacık bir his bırakır.

   Ağda işlemine başlamadan önce, makyajınızı iyice temizleyin, yüzünüzü ılık suyla yıkayın. Ilık su gözeneklerin açılmasını sağlar ve tüy almayı kolaylaştırır.

   Kaş ağdası öncesinde cildin kuru ve nemsiz olmasına dikkat edin. Nemli cilde yapışan ağda hem etkili sonuç vermez hem de tahrişlere sebep olur. Eğer terlemenin önüne geçemiyorsanız, biraz pudra yardımıyla kaş bölgenizi kurulayın.

   Uygulamasından önce, uzun kaşları kısaltmalısınız. Ağda bandına yapışan uzun uçlar, almak istemediğiniz tüylerin de ağdaya gelmesine sebep olur. Ayrıca dilediğiniz kaş şeklini ve kontörünü, işlem öncesinde belirmek istediğiniz sonucu elde etmenize yardımcı olacaktır.

   Veet kutuları içinden çıkan hoş kokulu ve nemlendirici etkili ağda temizleme mendillerini, kaş ağdası sonrasında kalan parçaları ciltten ayırmak için nazikçe tüyleri aldığınız bölgelere uygulayın.

   Veet Sensetive Touch ile kaş alma

   Veet Sensetive Touch ile kaşlara şekil vermek çok kolay, çok pratik! Özel bıçakları sayesinde cilde değmeden tüyleri tıraş eden Veet Sensetive Touch, tende kesiklere ve kıl köklerinde batıklara sebep olmadan sizi mükemmel pürüzsüzlüğe kavuşturur. İşlem öncesinde kaşları düzeltmek için kullanabileceğiniz tarağına, farklı şekillendirme ihtiyaçlarına uygun boyutlardaki başlıklarına ve pratikliğine de bayılacaksınız!

   Kaşlara vermek istediğiniz şekle ve ihtiyacınıza göre kullanmak istediğiniz başlığı seçin ve ana gövdeye yerleştirin. Kaşlarınız çok uzunsa önce düzeltme tarağıyla tarayın. Böylece kaşları almadan öncesinde tüylerin boyunu ve şeklini daha net görebilirsiniz.

   Cihazı çalıştırdıktan sonra, almak istediğiniz bölgelere tüylerin çıkış yönünün tersine doğru nazikçe uygulayın.

   Kaş alma aleti ile işiniz bittikten sonra başlıkları çeşme suyu ile durulayarak temizleyin. Düzgünce kurulayıp kaldırdığınız Veet Sensetive Touch’ı uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

   Kaş alma sonrasında nelere dikkat edilmeli?

   Tüyleri aldıktan önce ya da sonra, cilt her zaman biraz bakım ister. Fakat özellikle ağda gibi tüyleri kökünden alan işlemler sonrasında hassaslaşan cilde özen göstermek gerekir. Birkaç küçük dokunuş ile tüyleri alma sonrasında hissettiğiniz ipeksiliğin süresini uzatabilir, sağlıklı ve parlak bir cilde sahip olmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

   Ağda sonrasında cildi nemlendirmek ve yatıştırmak tahrişleri ve kızarıklıkları azaltır. Bunun için aleo vera jeli, lavanta özü yağı, çay ağacı yağı gibi doğal bileşenlerden yardım alabilirsiniz.

   Güneş ışınları hassaslaşan ciltte lekelere ve kızarıklıklara sebep olur. Bu yüzden hangi mevsim olursa olsun kaş ağdası sonrasında mutlaka güneş koruyucu ürünler kullanmalısınız.

   Tüyler alınırken boş kalan gözeneklerin kir ve yabancı maddelerle dolması ciltte sivilcelere neden olur. Kaş ağda bandı kullanımı sonrasında en azından 24 saat cildinize kozmetik ürünler sürmemeye, açık olan gözeneklerin çevresini temiz tutmaya özen göstermelisiniz.

   Veet yüz ağda bantları tüyleri alırken cilde bakım yapan Shea yağı ve nemlendirici bileşenleriyle işleri sizin için kolaylaştırıyor. Siz de ağda sonrası düzgün bir bakımla, elde ettiğiniz sonuçları sürekli kılabilir, yumuşacık bir tenle hayatın tadını çıkarabilirsiniz!

   İlginizi Çekebilecek Ürünler

   Okumadan Geçmeyin

   Layout:
   Yüzdeki Tüylerden Kurtulma Yolları

   Yüzünüzdeki istenmeyen tüyler canınızı mı sıkıyor? Yüz tüylerinden kurtulmanın en pratik ve kolay yollarını sizin için bu yazımızda derledik.

   Veet Sensitive Touch ile Kaş Şekillendirme İpuçları

   Evde kaş şekillendirme hakkına bilmeniz gereken her şey.

   Ağdadan Sonra Sivilce Olur Mu?

   Ağda sonrası sivilce neden oluşur, sivilcelerin oluşmaması için neler yapılır ve bu konu ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları cevapladık.

   Ağdadan Sonra Yapılması ve Yapılmaması Gerekenler Nedir?

   Ağda sonrasında hassaslaşan cildinize nasıl bakım yapmalısınız öğrenin.