hangisi-daha-saglikli-tuyleri-almak-mi-sarartmak-mi

   Hangisi Daha Sağlıklı; Tüyleri Almak mı, Sarartmak mı?

   İstenmeyen tüylerden kurtulmak ve ışıl ışıl bir cilde kavuşmak için farklı uygulamalardan yararlanıyor olabilirsiniz. Öyle ki ihtiyacınıza ve günlük yaşam temponuza uygun bir yöntem illaki vardır. Aslında ilk olarak kullanacağınız yöntemi ve bu yöntemden tam olarak ne istediğinizi belirlemeniz gerekiyor.

   Öncelikle amacınızı belirleyin

   Kadınların en sevmediği şeylerden biri de istenmeyen tüylerdir; çünkü tüyler için verilen uğraş hiç bitmez. Bu nedenle zamanla daha pratik yöntemleri kullanmaya başlamış olabilirsiniz. Ancak pratik yöntemler, size her zaman etkili ve uzun süreli sonuç vermeyebilir. Bu yüzden öncelikle amacınızı belirlemenizi tavsiye ederiz. Yani kullanacağınız yöntemden beklentiniz tam olarak ne; daha uzun süreli etki mi, kısa sürede tüylerden kurtulmak mı, tüylerin rahatsız edici görüntüsünden kurtulmak mı? Bu soruya cevap verdikten sonra sizin için ideal olan tüy alma yöntemini çok daha rahat bir şekilde seçebilirsiniz.

   Veet olarak kadınların en çok merak ettiği iki uygulamayı ele alıyor ve tüm yönleriyle karşılaştırıyoruz; tüy alma ve tüyleri sarartma.

   Tüyleri sarartmak

   Kadınlar arasında kullanılan yöntemlerden biri de tüy sarartıcı ile tüyleri sarartmaktır. Bu yöntemle tüyler alınmaz, var olan tüylerin rengi değiştirilerek dikkat çekmesi önlenir. Bunun için tüy sarartıcı çeşitli ürünler bulunur. Ancak çok tavsiye edilen bir yöntem değildir; çünkü henüz kesin bir bulgu olmasa da kullanıcı deneyimleri, tüy sarartma yönteminin, kıl köklerini beslediğini öngörmektedir. Yani tüy sarartıcı kullandığınızda kıl kökleriniz beslenerek tüyleriniz daha sert ve olduğundan daha koyu renkli çıkabilir. Elbette kimse sararttığı tüylerin, dibinden daha sert ve siyah çıkmasını istemez. Bu nedenle size daha kesin bir yöntemi öneriyoruz; tüy alma.

   Tüyleri almak

   Pürüzsüz bir cilde kavuşmak isteyen herkesin ortak buluşma noktası tüyleri almaktır. Bu hem cildiniz, hem de tüyleriniz için en kesin, en yararlı uygulamadır, tabi tüyleri alırken hangi yöntemi kullandığınız önemli.

   Eğer ağda yöntemini tercih ederseniz hem uzun süre pürüzsüz bir cilde sahip olursunuz, hem de cildinize bakım yaparsınız. Nasıl mı? Ağdayı düzenli olarak kullandığınızda kıl kökleriniz zayıflar ve zamanla tüyler daha zayıf çıkmaya başlar. Aynı zamanda cildinizin üstündeki ölü deri ağda ile gider ve cildiniz tazelenir. Ağda, tüy alma yöntemleri arasında en yararlı olanlardan biri olduğundan, cildiniz uzun süre ışıldar. Veet Ilık Ağda ya da Veet Kullanıma Hazır Soğuk Ağda Bantları ile 28 güne kadar etkili sonucu yaşayabilir, pürüzsüz ve parlak bir cilde sahip olabilirsiniz.

   Şimdi yaza hazırlanma zamanı!

   İlginizi Çekebilecek Ürünler

   Okumadan Geçmeyin

   Layout:
   Tüy Dökücü Kremler

   İlk kez kullanacaklar ve tüy dökücü kremler hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için derledik!

   Ağda Bandı Nasıl Kullanılır, Faydaları Nelerdir?

   Ağda bandı kullanımı hakkında merak edilen her şeyi sizler için bu yazımızda topladık.

   Ağda mı, Jilet mi?

   Tüy alma yöntemlerinden hangisi sizin için daha uygun, ağda mı yoksa jilet mi?

   Tüy Alma Konusunda Doğru Bilinen Yanlışlar

   Tüy alma konusunda doğru bilinen yanlışları sizin için derledik.