sir-agdanin-avantajlari

   Sir Ağda Nedir, Sir Ağda Çeşitleri Nelerdir?

   Kadın olmak, bedeninizde ve ruhunuzda özgürlük hissini yaşamanın en doğal hediyesi. Doğanın sunduğu bu eşsiz hediyeyi şımartmak ise her kadının hakkı. Geleneksel güzellik kavramlarını dilediği gibi yıkan, kendi tarzını yaratan kadınlar, mükemmel hissetmeye giden en kısa yolda Veet ile ilerliyor. İçinizden gelen doğal güzelliği iyi bir bakımla tamamlamaya ve tüylerinizi almak istediğinize karar verdiğinizde ise Veet Kullanıma Hazır Sir Ağda Bantları size tüy almanın kolay ve modern yöntemini sunuyor. Ağda, diğer tüy alma yöntemlerinden daha uzun süre etki etmesi, kolay uygulanabilir olması ve tüy köklerini zayıflatması ile her zaman bir adım ileride. Üstelik zamanın hızlı aktığı şehir yaşamında kadınlar artık uzun süren geleneksel ağda uygulamaları yerine sir ağda bantları ile ev konforunda çok kısa bir sürede tüy alma işlemini kolayca yapabiliyor. Tüylerin yeniden uzama süresini arttırma etkisine sahip, gelişmiş formüle sahip sir ağda bantları ve doğru ağda yapma teknikleri ile siz de ev rahatlığında, çok kısa sürede tüylerinizden kurtulabilirsiniz.

    

   Sir ağda nedir?

   Uygulama kolaylığının yanı sıra kıl köklerini değil cildinizi besleyen formülüyle sir ağda, tüy alma yöntemleri arasında en popüler ürünlerden biridir. Adını aldığı “sir” kelimesi, İtalyanca mum, balmumu anlamına gelen “cere” kelimesinden türemiştir vegeleneksel çam sakızı ağdadan oldukça farklıdır. Çam ağacının reçinelerinden elde edilen ve bitkisel yağlarla kullanıma hazır hale getirilen bu doğal karışım, tamamen bitkisel olduğu için cilde zarar vermedenhijyenik ve sağlıklı bir uygulama sunar. İstenmeyen tüylerinizden kurtulurken aynı anda cildinizi tazeleyen sir ağda, geleneksel ağdanın aksine şeker içermez ve kıl köklerini zayıflatır .

    

   Sir ağda çeşitleri nelerdir?

   Güzellik ve bakım trendlerini kendi ruh haline ve iç sesine göre belirleyen kadınlar, ağda yapmak söz konusu olduğunda da ciltlerinin sesine kulak veriyor. Cildinizi derinlemesine temizleyerek ölü derilerden arındıran sir ağda, bu nedenle farklı cilt tiplerine uyumlu özel formüllerle üretiliyor. Veet’in tüm cilt tiplerine uygun ağda bantları, Shea yağından gelen yumuşaklığı ve kırmızı meyvelerin hoş kokusunu teninizde hissetmeniz için tasarlandı. Hassas ciltlere bakım yapan badem yağı ve Mavi Kantaron Özünün mükemmel bileşimi ise ilk ağda deneyimini bile zahmetsiz ve tahrişsiz sonuçlandırmayı sağlıyor. Bacak, kol, koltuk altı, bikini ve yüz bölgesi için özel olarak üretilen formül ve şekildeki Veet Sir Ağda Bantları’ndan vücudunuzun farklı bölgelerine uygun olanı tercih edebilir, mükemmel sonuçlara kolayca ulaşabilirsiniz.

    

   Sir ağda nasıl çekilir?

   Vücudunuzdaki tüyleri almak ya da almamak tamamen sizin tercihinizdir. Tüylerinizi almak istediğinizde, ev rahatlığında uygulanabilen, , zahmetsiz bir çözüm aradığınızda Veet’in kullanıma hazır sir ağda bantları ile dilediğiniz zaman, dilediğiniz mevsim pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz. Ağda bantlarını doğru tekniklerle uygulamanız ise tüy alma işleminizden en mükemmel sonucu almanızı sağlar. Veet Easy-Gelwax teknolojisi, uygulamaya hazırlanmak için ağda ısıtıcı ya da bantları ellerin arasında ısıtmak gibi yöntemlere “elveda” diyor. Uygulamaya hazır Veet Sir Ağda Bantlarından tüylerinizi alacağınız bölgenin özelliğine uygun olanı seçin, tüylerin çıkış yönüne doğru yapıştırın ve hafifçe ovalayarak tüylerin ağdaya yapışmasını sağlayın. Cildinizi gerginleştirip, diğer elinizle ağda bandını tutun ve tüylerin çıkış yönünün tersine çekin. Bandı cildinize paralel olarak, tek harekette ve hızlı bir şekilde çekebilirsiniz. Böylece tüyleriniz kırılmaz ve daha çok tüyü tek seferde alabilirsiniz. Tüylerinizden dilediğiniz an kurtulmak ve yumuşacık bir cilde kavuşmak işte bu kadar kolay!

    

   Sir ağda nasıl temizlenir?

   Ağda sonrası kalıntıları temizlerken cildinize bitkisel yağlarla yoğun bir nemlendirme yapmanızı sağlayan temizleme mendilleri Veet sir ağda paketlerinde sizi bekliyor. Ağda sonrası cildinizde kalan küçük kalıntıları bu mendillerle silerek kolayca temizleyebilirsiniz. İstenmeyen tüylerinizden ev rahatlığında, kısa sürede ve kolayca kurtulmak için deodorant ya da herhangi bir kozmetik uygulanmamış temiz cildinize Veet Sir Ağda bantlarını uygulayın. Ağda sonrası temizleme mendilleriyle cildinizi temizleyin ve nemlendirin. Yenilenen cildiniz ile dilediğiniz zaman uzun süreli pürüzsüzlüğe kavuşurken batık ve mat cilt görünümünden sir ağda bantları ile kolayca kurtulun. İşte şimdi Veet ile tanıştınız. Tadını çıkarın!

   İlginizi Çekebilecek Ürünler

   Okumadan Geçmeyin

   Layout:
   Ağda Bandı Nasıl Kullanılır, Faydaları Nelerdir?

   Ağda bandı kullanımı hakkında merak edilen her şeyi sizler için bu yazımızda topladık.

   İstenmeyen Tüylerden Kurtulma Rehberi

   İstenmeyen tüylerden kurtulmak için hangi yöntemi tercih etmelisiniz? Detaylı bilgi için tıklayın!

   Ağda mı, Jilet mi?

   Tüy alma yöntemlerinden hangisi sizin için daha uygun, ağda mı yoksa jilet mi?

   Ağda Çeşitleri Nelerdir?

   Ağda çeşitleri içinden size en uygunu hangisi? Tüm ağda çeşitleri hakkında bilgi almak için tıklayın.