tuy-dokucu-krem-ve-agdanin-dogru-kullanimi

   Tüy Dökücü Krem ve Ağdanın Doğru Kullanımı Nasıl Olmalı?

   Tüy dökücü krem ve ağda… İkisi de aynı amaca hizmet ediyor ancak uygulama yöntemleri ve alınan sonuçlar bakımından oldukça farklılar. Tüy dökücü krem ve ağda, istenmeyen tüylerden kurtulmanın en pratik, en güvenilir yardımcıları. Ağda, tüyleri kökünden alarak uzun süre pürüzsüz cildinizin tadını çıkarmanızı sağlarken, tüy dökücü kremler zamanınızın en kısıtlı olduğu durumlarda bile tüylerden kurtulmanın kolay, hızlı ve etkili yolunu sunuyor. Her iki yöntem de kullanım talimatlarına dikkat ettiğiniz ve kaliteli ürünlerle uygulama yaptığınız sürece sağlıklı, modern ve ev rahatlığında tüy almanız için ideal çözümler sunuyor. Elbette Veet Tüy Dökücü Krem ve Veet Kullanıma Hazır Sir Ağda Bantları, tüylerinizi almak istediğiniz her an, hayatı kolaylaştıran yeniliklerle banyo dolabınızdaki yerini korumaya devam ediyor. İster bikini bölgesi ister vücut tüyleri olsun Veet ürünlerinden en etkili sonuçları almak ve pürüzsüz bir cilde kavuşmak için birkaç püf noktası ve ipucuna dikkat etmek yeterli.

    

   Tüy Dökücü Krem Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

   Tüy dökücü kremler, güne hızlıca hazırlanmanız gerektiğinde, aniden gelen bir yaz partisi davetinde en büyük kurtarıcınız olabilir. Üstelik tıraş bıçağının aksine cildi tahriş etmez ve cilt yüzeyine kolayca sürülerek tüylerin dökülmesini sağlar. Veet Tüy Dökücü Krem serisi ile bu pratik deneyimi tüylerinizden kurtulmanın ötesine taşıyabilirsiniz. Cilt tipinize göre özel olarak geliştirilmiş Veet Tüy Dökücü Krem ürünlerini tüylerinizi almak istediğiniz bölgeye kolayca uygulayarak birkaç dakika içinde pürüzsüz bir tene kavuşabilirsiniz, hoş kokusu ve zengin içeriği ile istenmeyen tüylerinizden kurtulurken cilt bakımınızı da aynı anda yapabilirsiniz. Hatta Veet Duşta Tüy Dökücü Krem ile duş alırken hem enerjinizi hem cildinizi yenileyebilirsiniz. Tüy dökücü krem kullanımı oldukça kolaydır ve Veet Tüy Dökücü Krem’lerin etkisi tıraş bıçağından farklı olarak 1 haftaya kadar sürer. Uygulamadan en iyi sonucu almak için ise cildinizi krem, deodorant gibi kalıntılardan arındırmanız ürünü doğru kullanmaya giden ilk kural. Temiz cildinize sürdüğünüz krem, normal ciltler için geliştirilen formülde maksimum 6, hassas ciltler için geliştirilen formülde ise 10 dakika içinde etki edecektir. Uygulama sonrası cildinizi ılık suyla yıkayabilir, 24 saat boyunca alkol içeren güçlü kozmetik ürünlerden uzak durarak cildinizi koruyabilirsiniz.

    

   Ağda Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

   Ağda, istenmeyen tüyleri almada en çok kullanılan yöntemlerden biridir. Tüyleri zayıflatır ve 4 haftaya kadar süren pürüzsüzlük sağlar. Bu etkili yöntemin sonuçlarından en iyi şekilde yararlanmak için ise ağda çeşitlerini tanımak, uygulama sırasında sıcaklık, tüylerin çıkış yönü, ön hazırlık hakkındaki talimatlara dikkat etmek gerekir. Ağda çeşitleri, geleneksel ağda, ılık ağda ve sir ağda bantları olarak ayrılır ve bu üç çeşit yöntem, aynı sonucu verse de her birinin uygulama yöntemleri farklıdır.

    

   • Geleneksel Ağda ve Ilık Ağda

   Geleneksel ağdayı hazırlarken doğru sıcaklığı ayarlamaya dikkat etmeniz gerekir. Cildinizin yanmaması, tahriş olmaması için ağdanın ideal ısıda olması önemli. Aynı zamanda ağda yeterli ısıda olmazsa tüylere yapışmaz ve istediğiniz sonucu almanız zorlaşır. Ağdayı doğru sıcaklıkta ısıtarak ince ve eşit bir şekilde tüylerin çıkış yönüne doğru sürebilirsiniz. Bir ağda bezi yardımıyla tabakayı iyice kavrayarak tüylerinizin çıkış yönünün tam aksine, hızlı bir şekilde çekebilirsiniz. Böylece ağda kullanımı sırasında cildinizi tahriş etmeden tüylerinizden kolayca kurtulabilirsiniz.

    

   • Sir Ağda Bantları

   Zamandan tasarruf ederek dilediğiniz yerde uygulama yapmak için ise ağda bandı yöntemini yani Veet Sir Ağda Bantları’nı kullanabilirsiniz. Veet Sir ağda bantları, diğer sir ağda bantlarının aksine kullanıma hazır olarak üretilir ve uygulama öncesi herhangi bir ısıtma işlemi yapmanıza gerek kalmaz, ellerinizin arasında ovuşturmadan direkt kullanabilirsiniz. En iyi sonucu almak için ağda bandını ellerinizin arasında ovuşturmadan birbirinden ayırın ve tüylerinizin üzerine yapıştırın. Bandı kavrayarak tek harekette çekin ve tek seferde tüm tüylerinizden kurtulun. Veet’in yeni Easy-Gelwax teknolojisiyle geliştirilmiş jel formülü daha önce hiç ağda yapmamış olsanız bile tek seferde mükemmel sonuç almanızı sağlar. Genellikle ağda yapmadan önce tüylerinizin uzamasını beklemeniz gerekir. Oysa Veet Easy-Gelwax ile 1,5 mm uzunluğundaki tüylerinizi bile kökünden alarak 28 güne kadar süren pürüzsüzlük hissini yaşayabilirsiniz. Tüm ağda çeşitlerinde olduğu gibi sir ağda bantları ile tüylerinizi almadan önce cildinizi ölü derilerden arındırmak için peeling yapabilir, gözeneklerinizi açmak için ılık bir duş yapabilirsiniz.

   İlginizi Çekebilecek Ürünler

   Okumadan Geçmeyin

   Layout:
   İstenmeyen Tüylerden Kurtulma Rehberi

   İstenmeyen tüylerden kurtulmak için hangi yöntemi tercih etmelisiniz? Detaylı bilgi için tıklayın!

   Tüy Dökücü Kremler

   İlk kez kullanacaklar ve tüy dökücü kremler hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için derledik!

   Sir Ağda Nedir, Sir Ağda Çeşitleri Nelerdir?

   Sir ağda ile ilgili aklınıza takılan tüm sorularınızın yanıtları bu içeriğimizde!

   Tüy Alma Konusunda Doğru Bilinen Yanlışlar

   Tüy alma konusunda doğru bilinen yanlışları sizin için derledik.