Ağdanın Cilde Yararları

Her kadının hayali, günün her anında bakımlı ve ışıl ışıl görünmektir. Bunun için birçok şey yapabilirsiniz; örneğin temiz ve ütülü giysiler seçersiniz, hafif bir makyajla yüzünüzü renklendirebilirsiniz, bakım ürünleriyle saçlarınıza ekstra hacim verebilirsiniz veya uygun Veet ürünüyle istenmeyen tüylerinizden uzun süre kurtulabilirsiniz.

Neden ağda?

Bahardan yaza geçerken, istenmeyen tüylere karşı zafer kazanmaya ne dersiniz? Eğer tüylerinizden kurtulmak ve cildinizdeki bu pürüzsüz etkiyi uzun süre korumak istiyorsanız ağda yapabilirsiniz. Ağda cilt gençleştirme ve cildi taze tutma konularında tüy alma uygulamaları arasında en iyilerinden biridir. Eğer tüylerinizi ağda ile düzenli olarak almayı seçerseniz zamanla kıl kökleriniz zayıflar, ilerleyen zamanda tüylerden tamamen bile kurtulabilirsiniz. Ayrıca ağda cildin üzerindeki ölü deriyi de alacağından tazecik bir cilde de kavuşabilirsiniz. Ağdanın herhangi bir zararı olmamakla birlikte çok hassas bir cilde sahipseniz, her ürün gibi ağda için de önce doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz.

Neyse ki size tüm bu faydaları sağlayacak eşsiz bir tavsiyemiz var; Veet Ilık Ağda veya Veet Kullanıma Hazır Sir Ağda Bantları. Üstelik bu ağda bantları, vücudunuzun farklı bölgelerine uygun çeşitlere de sahip!

Peki ya tüy dökücü krem?

Eğer yeterli vakte sahip değilseniz veya aceleniz varsa tüylerinizden kurtulmak için Veet Tüy Dökücü Krem’i tercih edebilirsiniz. Veet Tüy Dökücü Krem, hem duşta, hem de kuru olarak kullanmak üzere iki çeşittir ve hızlı olmanız gereken durumlarda size zaman kazandırarak zoru başarır! 1 haftaya kadar etkili pürüzsüzlük sunar, cildi yumuşatır ve besler. Harika değil mi?

Yaz aylarını pürüzsüz ve canlı bir cilt ile geçirmek istiyorsanız, ağda sizin için doğru yöntem olabilir. Eğer daha önce hiç ağda yapmadıysanız ağda nasıl yapılır diye endişelenmeyin; çünkü Veet Kullanıma Hazır Sir Ağda Bantları ile çok kolay! Ağda bandını ellerinizin arasında ovuşturarak ısıtmanız ve gerekli bölgelere uygulamanız yeterli. İşte hazırsınız!