Ağdayla Kaş Alınır mı

Ağdayla Kaş Alınır mı

Yüz ifadenizi destekleyecek biçimli kaşlara ve daha etkileyici bakışlara sahip olmak için ip, cımbız gibi yöntemlere başvurmuş olabilirsiniz. Bu yöntemlerin de kendine göre avantajları var elbette; ancak yeni yöntemler deneyerek daha çarpıcı bakışlara, daha kısa sürede ulaşabilirsiniz desek, hoşunuza gider değil mi? Ağda ile kaş almanın avantajları oldukça fazla. Birlikte göz atalım.

Ağda ile zaman kazanırsınız

Cımbız ve ip elbette eskiden gelen alışkanlıkların oyuncuları; ancak başta cımbız olmak üzere bu iki yöntemin de ciddi ölçüde zamana gereksinimi olduğunu söyleyebiliriz. Oysaki Veet Yüz İçin Ağda Bantları ile çok kısa bir sürede daha etkili bakışlara sahip olabilirsiniz. Kalan zamanınızda kitap okuyabilir, çok sevdiğiniz bir şarkıyı dinleyebilir veya yürüyüşe çıkarak güzel havanın tadını çıkarabilirsiniz.

Batık oluşumunu engellersiniz

Batık olarak adlandırdığımız kıl dönmelerinden kaş çevrenizde de şikayetçi misiniz? Evet, nedeni gayet açık aslında; cımbız, ip gibi yöntemlerle kaş alanlar, batık sorunuyla daha sık karşılaşıyor. Kaş aldırmak, sonrasında eziyete dönüşmemeli diye düşünüyoruz ve size Veet Sıcak Ağda ya da Veet Yüz İçin Ağda Bantları ile batıklardan uzakta pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz diyoruz.

Ağda tüyleri azaltır

Sir ağdanın en büyük özelliklerinden biri de içeriğinde şeker olmadığı için kıl köklerini beslememesidir. Diğer bir deyişle alternatif yöntemlerin aksine ağda ile aldığınız bölgede kıllar daha güçlü değil, daha zayıf ve ince çıkar. Dolayısıyla bir süre sonra kaş alma süreniz daha da kısalacak ve istenmeyen tüyler de gittikçe azalacaktır.

En kısa tüyleri bile kökünden alır

Veet Ağda Bantları’nın en güzel özelliklerinden biri de en kısa tüylerde bile etkili olması. Yani birkaç uygulamadan sonra tüyleriniz aynı zamanda çıkmaya başlar. Harika haber! Çünkü böylece bütün tüyleri kökünden alabilirsiniz.

Pürüzsüz ve ışıl ışıl bir cilt

Sir ağdanın yalnızca istenmeyen tüyleri almada yardımcı olduğunu mu düşünüyorsunuz? O zaman size güzel bir haberimiz daha var; ağda, tüyleri almanın yanı sıra uygulandığı bölgeye bakım da yapar. Nasıl mı? Uygulama yaptığınız bölgede üstteki ölü deriyi alır ve yerine size taptaze ve canlı bir cilt hediye eder. Siz de pürüzsüzlüğün yanı sıra bakımlı ve ışıltılı bir cilde sahip olmanın keyfini çıkarırsınız.

 Kendinizi iyi ve daha güzel hissetmenin elbette birçok yolu olabilir. Önemli olan size en uygun ve en pratik olanı seçebilmenizdir. Vücudunuza göre kendi stilinizi belirlemek ve seçenekleri değerlendirmek için Veet kataloğuna göz atın. Etkileyici bakışlarla ifadenizi güçlendirmenin sırrı elinizde!