Parti Stresini Tüy Dökücü Krem Kullanarak Üzerinizden Atın

Parti planlamak stresli olabilir; davetiyelerin gönderilmesi, mekânın ayarlanması ve ikram edilecek yiyeceklerin organize edilmesi gibi üzerinde düşünmeniz gereken pek çok şey vardır!

Nihayet parti için gereken her şey planlandıktan ve büyük gün için gereken her şey hazırlandıktan sonra biraz gevşemeniz gerekir ve hiçbir şey bunu evde kendinizi şımartmaya ayıracağınız bir süreçten daha iyi sağlayamaz.

Kendinizi biraz şımartmanız büyük günde daha iyi görünmenizi ve hissetmenizi sağlayacaktır. Bu makalede size evinizin konforunda kendinizi nasıl mükemmel bir şekilde şımartabileceğinize dair bazı ipuçları vereceğiz.

Cep Telefonunuzu Kapatın

Cep telefonunuzu kapatın veya sessize alın. Bir etkinlik organize etmeye çalışırken pek kişi detayların konusunda sizi arayabilir. Cep telefonunuzun sürekli çalması gevşemenize engel olabileceği gibi daha fazla strese girmenize bile neden olabilir. Bir, iki saatinizi kendinize odaklanmaya ayırın – telefon bekleyebilir!

 

Rahatlamak için Doğru Ortamı Oluşturun

Size huzur verecek bir ortam kendinizi şımartmaya ayıracağınız bu sürecin kilit noktasıdır. Rahatlatıcı bir arka fon müziği gevşemenize yardım edecektir. Birkaç kokulu aromaterapi mum yakarak evinizdeki spa ortamını daha da güzelleştirebilirsiniz.

Parti Öncesi Acı Çekmeyin Tüy Dökücü Krem Kullanın

Etkinlik sırasında bacaklarınızın pürüzsüz olmasını isteyeceksiniz; kendinizi şımartma süreci güzellik uygulamanıza başlamak için mükemmeldir. Tüy dökücü kremler acı vermedikleri için oldukça popüler bir tüy alma yöntemidir. Krem içinde bulunan kimyasallar tüyleri kökünden sökmek yerine tüylerin içindeki proteinleri çözdüğü için mükemmel bir çözümdür. Kendi Zen bölgenizde kalmanızı sağlayacağından parti öncesi şımarma süreciniz için mükemmeldir. Krem işlevini yerine getirmeye başladığında, siz de bu süreyi meditasyon ile değerlendirebilirsiniz. Tüy dökücü krem işlevini tamamladığında, talimatlarına uyarak temizleyin ve su ile durulayın. Tüyler gittiğinde bacaklarınız ipeksi bir yumuşaklığa kavuşacaktır. Paket üzerinde belirtilen kullanım talimatlarına & tedbirlere uyun.

Manikür Yapın

Manikür ve pedikür zamanı... Tırnaklarınızın üzerinde kalan ojeleri çıkarın ve üzerinde çalışacağınız güzel ve temiz bir zemin hazırlamak için tırnaklarınıza istediğiniz gibi şekil verin. Ojenin tırnaklarınızda leke bırakmaması için önce bir kat sürün ve ardından istediğiniz renge boyayın; partide giyeceğiniz kıyafet ile uyumlu bir renk seçebilir ve ekstra parlaklık için biraz sim ekleyebilirsiniz! Tırnaklarınızı kırılmaya karşı korumak ve ekstra bir parlaklık katmak için son bir kat daha sürün. Bulaşmaları önlemek için bir sonraki adıma geçmeden önce tırnaklarınızın tamamen kurumasını bekleyin.

Tırnaklarınızı Nemlendirin

Tırnaklarınız kuruduktan sonra, son rötuşlar için tüm vücudunuza biraz besleyici nemlendirici krem sürün. Kendinizi şımartma sürecinizi favori kokunuzla tamamlayın.

Artık parti hazırlığınız tamamlandığına göre, akşamın geri kalanını, gelecek partide harika görüneceğinizi ve hissedeceğinizi bilerek, huzurlu mekânınızda rahatlamak için geçirebilirsiniz!