Tüy Dökücü Krem ve Ağdanın Doğru Kullanımı

Kış aylarının ağırlığını geride bırakmaya başladığımız şu günlerde, doğayla birlikte bizim için de uyanma ve canlanma zamanı geldi. Dolapta ön sıralarda duran pantolonların yerini etekler, paltoların yerini tiril tiril elbiseler almaya başlamışken, siz de istenmeyen tüyleri büyük bir sorun olarak görenlerden misiniz?

Tüylerden kurtulmak için çok çeşitli yöntemler mevcut. Farklı ihtiyaçlara cevap veren uygulamalar arasında en popüler olanlardan ikisi tüy dökücü kremler ve ağda. Aynı amaca hizmet etseler de farklı sonuçlar ortaya koydukları için iki yöntemi de ayrı ayrı inceleyelim.

Tüy dökücü krem / Tüy dökücü sprey

Tüy dökücü krem ve spreyler, son dakika kurtarıcıları olarak da bilinir. Tıraş bıçağından farklı olarak cildi tahriş etmez, cildin üzerine sürülerek tüylerin yüzeyden dökülmesini sağlar. Kısa sürede ve pratik olarak tüylere veda etmek için etkili bir seçenektir. Etkisi tıraş bıçağından daha uzun sürmekle birlikte Veet ürünlerinde 1 haftaya kadar çıkabilmektedir. Veet ürün yelpazesindeki tüy dökücü krem ve spreyler, iki farklı çeşit olarak sunulur. Veet Tüy Dökücü Krem ve Sprey'i dilediğiniz zaman kullanabilir, cilt tipinize göre size uygun olanı seçebilirsiniz. Veet In Shower Tüy Dökücü Krem ise duşta tüylerinizden kolayca kurtulmanızı sağlar. Eğer ani gelişen bir programınız varsa, evden çıkmak üzereyken can sıkıcı bir görüntüyle karşı karşıya kaldıysanız veya küçük bir tatil kaçamağı planlıyorsanız tüy dökücü kremler sizin için ideal olabilir. Tüy dökücü krem ve tüy dökücü sprey nasıl kullanılır diye soru işaretleriniz varsa, merak etmeyin; ışıltılı güzelliğe ulaşmak, bir krem sürmek kadar kolay!

Ağda

Ağda, farklı zamanlarda yaşamış kadınların en çok hemfikir olduğu konulardan biridir diyebiliriz. Ağdanın istenmeyen tüyleri almada en çok kullanılan yöntem olmasının nedeni elbette uzun süreli etki sunması.

Ağda iki çeşittir; çam sakızı ağda ve sir ağda. İkisinin de uygulama şekli aynıdır. Ağdanın etkili sonucu ile tüylerinizden kurtulmak istiyorsanız Veet Ilık Ağda’yı, zamandan tasarruf ederek dilediğiniz yerde uygulama yapmak istiyorsanız ise ağda bandı yöntemini yani Veet Sir Ağda Bantları’nı kullanabilirsiniz.

Ağda ile tüylerinizden kurtulmak istiyorsanız, öncelikle ağdayı uygun sıcaklıkta ısıttığınızdan emin olun. Ağdayı ince ve eşit bir şekilde tüylerin çıkış yönüne doğru sürün ve ağdayı çekeceğiniz zaman iyice kavrayın. Veet Sir Ağda Bantları’nı kullanacaksanız yalnızca biraz ellerinizle ovuşturmanız yeterli, gerisini Veet’e bırakın!

Bakımlı ve güzel olmak aslında hiç de zor değil. Size gereken neyse ihtiyaçlarınızı belirleyerek, kısa sürede pürüzsüz ve eşsiz görünen bir cilde kavuşabilir, en güzel etekleri, harika elbiseleri cesurca taşıyabilirsiniz!