Tüy Dökücü Kremler

Tüy Dökücü Kremler

İstenmeyen tüylere güle güle demek için hızlı ve acısız bir yöntem keşfedin.

Tüy dökücü kremlerin faydaları

  • Daha pürüzsüz bir cilt: Veet tüy dökücü kremler en kısa ve zorlu tüylerde bile etkilidir. Veet Tüy Dökücü Kremler, tıraş bıçağına göre iki kata kadar daha uzun süren pürüzsüzlük sağlar.
  • Daha yumuşak ve daha ince tüyler: Tüy dökücü kremler kıl köküne yakın bir depilasyon işlemi yaptığı için tüyler daha yumuşak dokunuş hissi veren yuvarlaklaşmış uçlarla çıkarlar. Zamanla tüylerinize dokunduğunuzda eskiye oranla daha yumuşak bir his ile geri çıkmaya başladığını gözlemleyebilirsiniz.
  • Hızlı ve ağrısız: Tüy dökücü krem kullanımı popülerdir, çünkü hızlı, kullanışlı ve acısız bir seçenektir. Tıraş bıçaklarının aksine kesik korkusu yoktur. 
  • Nemlendirici özellikler: Veet tüy dökücü kremler nemlendiriciler içerir ve cildi gün boyu nemlendirirler (24 saat boyunca).

Tüy dökücü kremler nasıl pürüzsüzlük sağlar?

Veet Tüy Dökücü Kremler tüylerinizdeki keratin proteinlerini zayıflatarak çalışır. Bu, tüylerinizin tabanını incelterek etkin bir şekilde eritir, böylelikle krem temizlendiğinde tüyleriniz de kolaylıkla temizlenmiş olur. Kullanımı kolay tüm kremlerimiz cilt tipiniz ne olursa olsun ipeksi pürüzsüz sonuçlar sağlar.

Veet Naturals Tüy Dökücü Krem

Yeni Veet Naturals Tüy Dökücü Krem, cildinizi nemlendirmenin yanı sıra dokunulası pürüzsüzlüğe kavuşturur. Nemlendirici özelliğiyle bilinen Shea Yağı ile formüle edilmiştir. Yeni Veet Naturals sadece tüyleri yok etmenize yardımcı olmaz aynı zamanda doğadan ilham alan yenileyici kokusuyla sadece 5 dakika içerisinde, cildinizi göz alıcı parlaklık ve pürüzsüzlüğe ulaştırır.

Hassas Ciltler için Veet

Cildiniz hassassa, bazı depilasyon methodlarının tahrişe neden olduğunu görebilirsiniz. Tüy dökücü krem kullanmak sizin için doğru seçenek olabilir. Hassas ürünlerimiz cildinizi nemlendirirken sizi tüylerinizden de arındırır.

Tüy dökücü Kremleri hangi bölgelerimde kullanabilirim?

Tüy dökücü kremlerimiz bacaklar, kollar, koltuk altı ve bikini bölgesinde kullanıma uygundur. Yüz bölgesindeki tüylerden kurtulmak istiyorsanız, krem yerine yüz ağdalarımızdan birini seçmelisiniz. Size uygun tüy dökücü kremlerimizi görmek için ürün çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz.

DuştaTüy Dökücü Krem

Duşta kullanım için geliştirilen tüy dökücü kremimiz, duş alırken cildiniz üzerinde kalma gücüne sahip olan suya dayanıklı bileşenlerle formüle edilmiştir. Basitçe, duşa girmeden önce tüyleri temizlemek istediğiniz alana kremi kalın bir tabaka halinde sürün, önerilen süreden daha uzun süre bekletmeden temizleyin.