Yüzdeki tüylerden kurtulmanizi saglayacak tavsiyeler

Yüzdeki tüylerden kurtulmanizi saglayacak tavsiyeler

Pek çok kadın erkeklerin yüzündeki tüyleri çekici bulur; ancak kendi yüzlerindeki tüyler pek de hoş bir görünüm vermez. Her kadının yüzünde tüy vardır; ancak fark edilecek noktaya geldiğinde sorun olmaya başlar ve özgüvenlerini bile etkileyebilir. Neyse ki yüzdeki tüylerden kurtulmak için birçok yöntem var ve her yöntem, yüzün farklı bölgesinde harikalar yaratıyor.

Ağda

Ağda, yüzün çeşitli bölgelerine uygulanabilecek çok bilinen bir tekniktir. Birçok kadın, güzellik reçetesinin bir parçası olarak dudak üstü,  çene ve yanakların yanında kaşları için de ağdayı kullanıyor. Bir güzellik salonunda güzellik uzmanına ödeme yaparak yüzünüzdeki tüylerden kurtulabiirsiniz; ancak bu, aynı zamanda yüzünüzdeki geçici kırmızılıklarla sokağa çıkacağınız anlamına da gelir. Bunu çok daha kolay ve ucuz bir şekilde evinizin rahatlığında da yapabilirsiniz. Veet Kullanıma Hazır Sir Ağda Bantları daha hassas olan ciltler için özel olarak tasarlanmıştır. Bu ağda bantları size 28 güne kadar pürüzsüz bir cilt sunar.

İple alma

İple kaş ve bıyık almak, yüzdeki tüyleri almak için çok kullanılan bir diğer yöntemdir. Eğer kendi başınıza şimdiye kadar bir deneme yapmadıysanız, bir güzellik uzmanı tarafından mini bir eğitime ihtiyacınız olabilir.

İple kaş alma, çok dikkatli olunması gereken bir işlem, zira bir seferde tek bir tüyü alabileceğiniz gibi bir sürü tüyü bir arada da alabilirsiniz! Yüzünüz için Veet Yüz Ağda Bantları’nı kullanarak ev konforunda yüzünüzdeki tüylerden kolayca kurtulabilirsiniz.

Cımbızla alma

Bu oldukça yavaş bir süreçtir; çünkü bir cımbızla bir defada tek tüy alabilirsiniz. Biraz acı vericidir ve o tek kalan tüyü almak için son derece hassas bir şekilde uğraşmak gerekebilir. Ancak cımbız kullanmak, tüy alma işleminden sonra aradan kaçan ve alınmayan tek tüyleri almak için çok iyi bir yöntemdir. İyi bir cımbız bulmak işlemi kolaylaştırır; çünkü ucuz bir cımbız, işinizi çok daha zor hale getirebilir.

Biraz zaman ayırıp birçok yöntemi deneyerek hangisinin sizin için en iyisi olduğunu keşfetmek, alacağınız güvenli, pürüzsüz ve harika sonuçları düşününce kesinlikle değer! Bunun için Veet ürünlerini inceleyerek size en uygun Veet ürününü seçebilirsiniz.