Ağda Nedir? Geleneksel Ağda Ne Demektir?

Geleneksel ağda, karamelsi bir görünüm ve yapıya sahip olmakla birlikte, tüylü yüzeye dilediğiniz kadar yayıp çekerek tüyleri kökünden almanızı sağlar. Ağda bezi kullanarak işlemi daha da kolaylaştırabilirsiniz.

Tıpkı ağda bantları gibi geleneksel ağdada da çok az acı hissedersiniz. Tüyler ağdaya tutunup kökünden alınacağı için az da olsa hassasiyet yaratabilir. Tabi bu arada tüylerle birlikte cildin üzerindeki ölü derinin de alınacağını belirtmek lazım. Bu, özellikle ölü deriden kurtulup cildi tazelemek açısından harika bir haber!

Geleneksel ağda için Veet Ilık Ağda’yı kullanabilirsiniz. Veet Ilık Ağda, ağdadan beklediğiniz tüm özellikleri karşılar. İnternette online satış olarak veya kozmetik mağazalarında kolaylıkla bulabilirsiniz. Güzellik salonlarına kıyasla bütçe dostudur. Eski bir alışkanlık olarak da doğal içeriklere sahip olmasıyla harika bir seçenektir.

Argan yağlı Veet Ilık Ağda, yalnızca tüyleri almakla kalmaz, aynı zamanda cildi besler. İçeriğindeki argan yağı cildi yumuşatır ve uzun süre pürüzsüzlük sağlar.

Geleneksel ağdayı hazırlarken doğru sıcaklığı ayarlamak çok önemli. Olası tahrişleri önlemek için ağdanın gerekenden daha sıcak olmamasına dikkat edin. Bunun yanı sıra eğer ağda yeterli ısıda olmazsa tüylere yapışmaz ve ağdadan istediğiniz sonucu da alamayabilirsiniz.

 Sevdiğiniz bir müzik açın, malzemeleri hazırlayın ve Veet Ilık Ağda ile uygulama yapmanın keyfini çıkarın; çünkü 2 mm’ye kadar olan tüylerden ağda ile kolayca kurtulabilirsiniz. Üstelik tüyler kökünden alınacağından size 28 güne kadar pürüzsüz cildinizin keyfini sürmek düşer. Sonrasında çıkan tüyler ise daha yumuşak ve zayıf olur. Ayrıca düzenli ağda yaptığınızda bir süre sonra tüylerin azalmaya başladığını fark edeceksiniz.

Veet Ilık Ağda’yı bacaklar, kollar gibi geniş alanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz gibi koltuk altı ve bikini bölgesi gibi daha küçük ve hassas alanlarda da dikkatli olmak koşuluyla kullanabilirsiniz.

Eğer yeni veya farklı bir tüy alma yöntemi arıyorsanız, Veet Ilık Ağda denemeye değer! Dilerseniz Veet ürünlerine göz atın ve dilediğiniz Veet ürünüyle pürüzsüzlüğü yaşayın. Güzellik salonuna gitmeden ev konforunda muhteşem sonuçlar elde edin!