Bikini Bölgesinde Yaz Stili

Yaz köşeyi dönüp yüzünü göstermeye başladığında, farklı bikini ve mayo modellerini düşünme, farklı bikini altları ile kombinleme zamanı gelmiş demektir. Seçtiğiniz her stil, sizin zevkinizi yansıtır, herkes farklı bir stile sahiptir; ancak sizin için yaza özel bir stil rehberi hazırladık. Bu stilleri, Veet’in küçük bir yardımıyla evde kendiniz rahatlıkla deneyebilirsiniz! 

Bikini

Standart bikini ağdasının basit tanımı tüylerin “etrafını toparlamak” olup, bikini giydiğinizde görünme ihtimali olan tüylerin alınmasıdır. Kasık bölgesindeki doğal oyuklar, pantolon çizgisi ile bel bölgesinin üst kısımlarını bu stil ile pürüzsüzleştirebilirsiniz.

Daha geniş bikini

Bu yöntemde standart bikini stilindeki gibi tüm tüyleri alırsınız; ancak bikiniden farklı olarak tüyler daha üçgen bir şekil oluşturduğu gibi, bacakların daha iç kısımlarındaki ve üçgenin üstündeki tüyler de alınır. Genital bölgedeki tüyleri korumak isteyenler için iyi bir yöntem olmakla birlikte aynı zamanda temiz bir görünüm sunar.

Fransız stili

Bu stilde yalnızca bir düz çizgi bırakıp, diğer tüm tüyleri alırsınız. Ağda, arkadaki tüylere dokunmaz, bu yüzden arka kısımlara dokunmadan ön tarafı yumuşak ve pürüzsüz hale getirmek için mükemmel bir seçenektir.

Brezilyalı stili

Ön bölgedeki tüylerin çoğunun alınması ve sadece bir şerit ya da üçgen tüyün bırakılması gibi özellikleriyle Fransız stili ağdaya çok benzer; ancak bu tarzda ayrıca arka kısımdaki tüylerin tamamı da alınır. Tanga bikini giymek isteyenler için en ideal seçenektir; çünkü görünen ön ya da arka kısımlarda kesinlikle tüy olmaz. 

Hollywood

Bikini bölgesi ağdasında gidebileceğiniz en ileri stil bu Hollywood stili. Eğer genital bölgenizde herhangi bir tüy istemiyorsanız, ön ve arka bölgeler dahil tüm tüylerin temizlenmesiyle Hollywood tarzı favoriniz olabilir.

Evde bikini ağdası yapmak

Brezilya ve Hollywood gibi bazı stiller profesyonellerin eline bırakılmalı, zira bikini bölgesi son derece hassas. Uygulaması kolay diğer stilleri evde büyük başarıyla ortaya çıkarmak mümkün. Veet Bikini Bölgesi ve Koltuk Altı Kullanıma Hazır Sir Ağda Bantları, bu bölgedeki tüyleri düzenlemek ve toparlamak için mükemmel bir seçenek; düşünsenize ağda ve ağda bandı bir araya gelmiş!

Ağda bandını elinizle ovuşturarak ısıttıktan sonra bikini bölgenize uygulayın ve tutmanızı kolaylaştıran boşluklarıyla ağda bandının kenarından tutun ve ağda bandını çekin. Bu ağda bantları, bikini bölgesine özel olarak tasarlandığından o bölgenin şekline tam olarak uyar ve siz de böylece bikini bölgeniz için en iyi sonucu alırsınız.