Brezilya Ağdası Nedir?

Hiç kimse sıcak kumların üzerinde istenmeyen tüyleriyle birlikte güneşlenmek istemez, gerçekçi olalım. Sonuna kadar hak ettiğiniz bu tatili bütün yıl beklediniz. O zaman baştan ayağa tam anlamıyla hazırlık yapmak kadar keyifli bir şey var mı?

Sıcak bölgelere uzanan tatiller için vazgeçilmez hazırlıklardan biri de istenmeyen tüylerden kurtulma uygulamalarıdır. Cildin pürüzsüz görünmesine yardımcı olduğu ve uzun süre etkili olduğu için genellikle ağda tercih edilir, bu nedenle hazır yaz gelmişken Veet Ilık Ağda’nın ya da Veet Kullanıma Hazır Sir Ağda Bantları’nın kapağını açmaya hazır olun.

Yeni bir trend

Yaz güneşi tepede ve bikiniler de çekmecelerin görünür taraflarındayken, Veet olarak size bir ağda yöntemini anlatacağız; Brezilya ağdası. İsmini Kim Kardashian gibi ünlüler vasıtasıyla magazin sayfalarında görmüş olabilirsiniz zira son dönemde Hollywood ünlüleri arasında hayli popüler.

Tüysüz ve tertemiz

Günümüzde artık Brezilya ağdası denilince akla bikini bölgesi geliyor; çünkü Brezilya ağdası, bikini bölgesindeki tüylerin alınmasını kapsıyor. Brezilya ağdası ya da bikini bölgesi; her iki tanım da aynı anlama sahip olup ikisi de pubik tüylerin alımına karşılık geliyor.

Brezilya ağdasında bikini bölgesinden popoya kadar tüm tüyler alınır, genital bölgenin tamamen tüysüz kalması hedeflenir. Böylece genital bölge ağda ile tertemiz olacağından, siz de yazı rahat ve sorunsuz geçirirsiniz.

Neden ağda tercih etmeli?

Bikini öncesi hazırlıkta hala hangi yöntemle tüylerinizden kurtulacağınıza emin olmayabilirsiniz. Eğer ağdanın konforuyla tanışmadıysanız,  Veet Ilık Ağda ya da Veet Kullanıma Hazır Sir Ağda Bantları ile tanışmanın zamanı gelmiş demektir; çünkü;

-Ağda en kısa tüyleri bile kökünden alır.

-Cildi ölü deriden arındırır, taze bir cilt sunar.

-Kıl köklerini zayıflatarak tüylerin çıkışını geciktirir.

-Cildi nemlendirir, besler.

-Veet ağda ürünleri ile 28 güne kadar etkili sonuç elde edebilirsiniz.

Bikininizle sahillerde boy göstermek için Veet kataloğunu inceleyin. Vücudunuzun tüm bölgelerine uygun çeşitleriyle kendinize ve cilt tipinize uygun bir Veet mutlaka bulacaksınız!