Karşınızda Easy-GelWax Teknolojisine Sahip Veet Ağda Bandı

Karşınızda Easy-GelWax Teknolojisine Sahip Veet Ağda Bandı

İstenmeyen tüylerden kurtulmak pek çok kadının (ve erkeğin) kişisel bakımlarının büyük bir parçasıdır. Estetik, pratiklik veya konfor, hangi sebeple olursa olsun, istenmeyen tüylerden kurtulmak çoğumuzun iyi bildiği ve kendimize en uygun yöntemi seçtiğimiz bir işlemdir. Cilt türü ve yaşam tarzı gibi faktörler yöntem seçiminde rol oynar; peki ya mevcut seçenekler neler?

Tüy dökücü krem kullanmak koltuk altı gibi ulaşması zor yerlerdeki tüyleri almak için idealdir. Tüy dökücü krem popüler bir yöntemdir çünkü tüyleri çekmek yerine çözer. Bu da tüy dökücü kremin acısız tüy alma tekniklerinden biri olduğu ve tıraş bıçağına göre daha uzun süre tüy derdi çekmeyeceğiniz anlamına gelir.

Ağda en popüler depilasyon tekniklerinden biridir. Kısa zamanda etkili sonuçlar almak istiyorsanız, soğuk ağda bantları çok popüler bir alternatiftir. Evde uygulaması gerçekten kolaydır ve bacaklarınızın ipeksi yumuşaklığa kavuşmasını sağlar.

Ağda Bandı Kullanmanın Faydaları Nelerdir?

  • Ağda bantları tüyleri kökünden alır, yani tüylerin yeniden çıkması daha uzun sürer. Bu yöntem sayesinde cildiniz 28 güne kadar ipeksi pürüzsüzlüğünü korur.
  • Veet ağda bantları en kısa tüylerde bile etkilidir, dolayısıyla ağda yapmak için tüylerin uzamasını beklemezsiniz.
  • Ağda bantlarının evde kullanımı kolaydır ve sonrasında banyonuz kirlenmez. Kullanılmış ağda bantlarını doğrudan çöp kutusuna atarak rahatlıkla temizleyebilirsiniz. 
  • Ağda bantlarını tek seferde geniş bölgeler üzerinde kullanabilirsiniz; bu yüzden verimli bir yöntemdir.
  • Sıcak ağdanın aksine, ağda bantlarını dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz; fiş veya mikrodalga fırın gerekmez.

Veet, yeni Easy-GelWax™ teknolojisiyle geliştirilmiş sir ağda bantlarıyla depilasyonu sizin için daha kolay ve rahat bir hale getiriyor. Yeni formülümüz sayesinde ağda bantlarını elleriniz arasında ovuşturmanız gerekmez. Böylece işiniz bittiğinizde, 28 güne kadar kıskanılacak ipeksi yumuşaklığa kavuşursunuz. Yeni EasyGelWax™ teknolojisi ile geliştirilmiş Veet sir ağda bantlarını ayırmak da Easy Strip kavrama şeritleri sayesinde son derece kolaydır. Geleneksel ağda bantlarının aksine, ellerinizin arasında ısıtmanız gerekmez ve üç kolay adımda pürüzsüzlük sağlar. Hazırlık için harcadığınız değerli zaman size kalsın!

Yeni Veet EasyGel-Wax ağda bantlarımızı çok seveceğinizden eminiz; deneyin ve ipeksi yumuşaklıkta bir cildin keyfini sürün.