Veet ağda bantlarını keşfedin

Veet Ağda Bantları ile cildiniz derinlemesine temizlenip ölü tabakalardan arınır ve dört haftaya kadar süren pürüzsüzlük elde edersiniz. Özel formülü, nemlendirici özelliğiyle tanınan Shea (karite) yağı içerir ve Normal Ciltler için kırmızı meyvelerin mis kokusunu taşır. Üstelik kullanımı çok kolaydır, özel Easy Strip™ kavrama şeridi sayesinde tek hareketle tüyleri kökünden alabilirsiniz. Veet Ağda Bantları kısa tüylerde bile etkilidir. Düzenli kullanımla tüyleriniz daha seyrek, daha ince ve daha yumuşak olur.

Veet ağda ile 28 güne kadar pürüzsüz güzellikte cildinizin tadını çıkarın. Üstelik ağda bantları 1,5 mm boyundaki tüylerde bile etkili olduğundan ağda için o kadar beklemenize gerek yok!

Eğer hızlı bir epilasyon çözümü arıyorsanız Veet ağda bantları kullanıma hazırdır ve ağdayı ısıtmanıza gerek olmadan tüyleri almaya hemen başlayabilirsiniz. Ağda bantlarını ellerinizin arasına alıp ovuşturun ve uygulayın! Ancak ağdanın etkisini en iyi şekilde göstermesi için cildinizi önceden tamamen temizlemiş ve kurulamış olmanız gerekiyor.

Yüzünüzdeki istenmeyen tüylerden kurtulmak istiyorsanız, özel olarak geliştirdiğimiz yüz ağda bantları dudak üstü, yanak ve çene gibi küçük ve hassas alanlar için ideal. Hassas bir cilt tipine sahipseniz, Veet hassas ağda bantları tam size göre!


Epilasyonda profesyonel bir sonuç için Veet Sıcak Ağda veya Kolay Ağda serisinden bir ürün seçerek güzellik salonu kalitesini evinizde yakalayabilirsiniz. Hemen sonuç almak istiyorsanız ve ağda size göre değilse, Veet tüy dökücü kremleri mükemmel bir seçim.


Veet soğuk ağda bantlarının nasıl kullanıldığına dair bütün talimatları burada bulabilirsiniz. Rehber olarak açıklamalı videolarımızı da izleyebilirsiniz.