Veet Sıcak Ağda'yı keşfedin

Kendinizi şımartmaya vaktiniz olduğunda Veet Sıcak Ağda kendinize yapabileceğiniz en büyük güzellik! Mükemmel pürüzsüzlük hissiniz dört haftaya kadar devam edecek, cildiniz dokunulası yumuşaklıkta, ipek gibi olacak. Güzellik salonu kalitesini evinizde yakalamak için bu en iyi seçenek. Ağdayı mikrodalga fırında veya ikili tencerede (benmari) ısıtın, dikkatle alın. Başlamaya hazırsınız. Uygulama spatulasında, ağdanın kullanıma uygun sıcaklığa tam ne zaman geldiğini gösteren bir rehberiniz bile var. O kadar kolay ki! Evden çıkmanıza bile gerek olmadan, güzellik salonu kalitesinde, uzun süreli sonuçlar! Sıcak ağda, etkisini en iyi şekilde 5 mm boyundaki tüylerde gösterir.

Doğunun tarihî ağda tariflerinden esinlenen, şekere dayalı etkin formülüyle Veet Oriental Ağda'yı deneyin ve evde yüksek kalitede epilasyon keyfi yaşayın. Kutudaki kumaş bantlar suyla yıkanabilir ve kuruyunca tekrar kullanılabilir. Veya güzellik salonlarında kullanılanlara benzer maddelerle özel olarak formüle edilen Veet Bantsız Ağda'yı deneyin. Ağda çabucak kurur ve bantlara gerek olmadan kolayca cildinizden ayrılır, istenmeyen tüyleri de alıp götürür!

Artık yumuşacık ve pürüzsüz cildinizle hava atabilirsiniz!

Hızlı epilasyon için ve tüyler çok kısaysa Veet ağda bantları daha iyi bir seçenek olabilir. Çabuk sonuç almak istiyorsanız ve ağda size göre değilse, Veet tüy dökücü kremler mükemmel bir seçenektir.