Veet Sir Ağda Bandı Çeşitleri ile Yaza Hazırlanın

Veet Sir Ağda Bandı Çeşitleri ile Yaza Hazırlanın

Yazın herkes ipeksi pürüzsüzlükte, güzel bacaklara sahip olmak ister ve bu temel ipuçları sayesinde pürüzsüz, güzel bacaklara kavuşmak artık çok kolay.

Bacaklarınızı Güçlendirin

Bacaklarınızı güçlendirmek istiyor ama spor salonu ücreti ödemek istemiyorsanız, işten eve dönerken birkaç durak önce inerek normalden biraz fazla yürüyebilirsiniz. Veya her akşam evde squat yaparak sıkılaşabilirsiniz. Bunu televizyon izlerken bile yapabilirsiniz. İlave egzersiz bacak kaslarınızın ortaya çıkmasına yardımcı olur ve genel sağlığınız için faydalıdır.

Veet Sir Ağda Bandları ile Depilasyon Yapın

Tüm yazı şort ve etek giyerek geçirmeyi planlıyorsanız, her gün tüylerinizi nasıl alacağınızı düşünmek istemezsiniz. Her şeyden önce tüylerden kurtulmak için doğru tekniği kullanırsanız, bunu düşünmek zorunda kalmazsınız.

Ağda en uzun süreli tüy alma tekniklerinden biridir; tüy çıkmasını kontrol altında tutar çünkü tüyleri kökünden alır ve böylece tüylerin tekrar uzamaları uzun sürer. Ayrıca evde uygulaması da çok kolaydır. Veet Sir Ağda Bantları en kısa tüylerde bile etkilidir; böylece cildiniz 28 güne kadar pürüzsüz kalır. 

Ölü Deriden Arının

Daha iyi sonuç almak için ağdadan önce cildinizi ölü derilerden arındırmalısınız;bu sayede ağda tüylere daha iyi yapışarak tüyleri olabildiğince etkili şekilde çeker. Ölü derilerden iyice arındığında, cilt yenilenmiş olur; tazelenmiş, pürüzsüz ve sağlıklı bir ışıltıya sahip bacaklara kavuşursunuz. Ayrıca tüm ölü cilt hücreleri temizlendiğinden denize gittiğinizde bacaklarınız eşit bir bronzluk için mükemmel durumda olacaktır. Ama yanınıza asla güneş kremini almayı unutmayın!

Vücudunuzu Nemlendirin

Banyo veya duş sonrası ve hala biraz nemliyken, cildinizin su ihtiyacını gidermek ve beslemek için nemlendiriciyle cildinizi şımartabilirsiniz. Bu sayede cildiniz güzel bir parlaklığa kavuşur ve sağlıklı görünümüyle dikkat çeker.

Ayaklarınızı Şımartın

Gözle görülür pürüzsüzlükteki bacaklarınızın bakımını ayaklarınız için güzel bir pedikürle bitirin. Ayaklarınızı bir kova sıcak suya batırın ve dairesel hareketler ile ovun; topukların çevresini ve ayak parmaklarını unutmayın ve sert derilerden kurtulun. İşlemin ardından ayaklarınızı durulayın ve kurulayın. Tırnaklarınızı törpüyle aynı boya getirin, eski ojeleri çıkarın ve sevdiğiniz renkte yeni bir oje dokunuşuyla bitirin.