Bikiniyle Rahat Etmeniz için Tüy Dökücü Seçenekleri

Eğer plajlarda rengarenk bikinilerinizle boy göstermeyi seviyorsanız ve tatile gitmeden önce en çok da bikini alışverişine önem veriyorsanız, o zaman bazı hazırlıkları tatil öncesinde itinayla yapmanız gerekir. Yaz henüz bitmemişken hala tatile gitmediyseniz güneş, kum ve deniz için hazırlıkları yapma zamanı!

Bacaklar

Çoğu kadın renkli ve farklı tasarımlardaki bikinileri birbiriyle kombinleyerek sahilde giymeye bayılıyor. Bu noktada cildi tüylerden arınmış ve pürüzsüz olarak tutmak çok önemli, düşünsenize bacaklarınız bütün gün açıkta ve göz önünde olacak! Yaz ayları, tüylerden kurtulmak için tıraş bıçağı yerine farklı bir yöntemi denemek için iyi bir fırsat olabilir. Tıraş bıçağı, tüylerden günübirlik kurtulmak isteyenler için en hızlı ve en kolay yöntem olarak bilinebilir; ancak tıraş bıçağı yerine tüy dökücü krem kullanmak daha iyi bir fikir olabilir. Tüy dökücü krem, tüylerdeki proteini kırar, böylece tüy, derinin hemen altından kopar. Kremin tıraş bıçağına göre avantajı, tüyü sivri ve sert kenarlar bırakarak kesmemesidir. Tüy dökücü kremler etkili bir biçimde tüyü bozar, daha yumuşak ve sert kıl görünümünden uzakta bir cilt sunar. Tüy dökücü kremler tıpkı tıraş bıçakları gibi kullanım açısından son derece hızlı ve basittir, duşta bile uygulanabilir.

Koltuk altı ve bikini

Farklı stiller ve değişik kesimlerde çokça mayo ve bikini mevcut. Dolayısıyla nasıl bir mayo veya bikini alacağınızı hayal ederken bunu da aklınızdan çıkarmayın. Bikini bölgenizdeki tüyleri sadece bir bikini altı modeline göre almayın, zira farklı bir bikini altı giydiğinizde sürpriz görüntülerle karşılaşabilirsiniz!

Tüy dökücü kremler iyi bir opsiyon olmakla birlikte, yaz boyu daha uzun süre etkili sonuç arayanlar için ağda ve ağda bantları mükemmel bir çözümdür. Veet Kullanıma Hazır Soğuk Ağda Bantları, en kısa tüylerde bile etkili olup, 28 güne kadar size pürüzsüzlüğü sunar. Böylece tatilinizde çok uzun bir süre boyunca tüyleriniz için endişelenmenize gerek kalmaz.

Bu sonuçlara ulaşmak için güzellik salonunu ziyaret etmek masraflı olabilir, bunun yerine evde Veet Kullanıma Hazır Soğuk Ağda Bantları veya Veet Ilık Ağda ile kendiniz uygulayabilirsiniz. Vücudun her bölgesi için Veet ağda bandı çeşidi mevcut. Koltuk altı ve bikini bölgesi için uygun Veet ağda bandını seçip evinizin rahatlığında kolaylıkla uyguladıktan sonra dilediğiniz bikini modeliyle sahilde boy gösterebilirsiniz. Bu hassas bölgeler için shea yağı ile formüle edilen ağda bantları, tüylerinizden arınırken son derece rahat olmanızı, cildinizin yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm kazanmasını sağlar.