Tüy dökücü kremler ve avantajları

İçinde yaşadığımız bu kültürde güzellik sektörü, istenmeyen tüylerden kurtulmamız için bize her zaman en kolay ve en etkili yolu göstermek için uğraşıyor. Tüm diğer yöntemlere rağmen birçok kadın tüy dökücü kremlerden vazgeçemiyor. Kremler hem kolay, hem de acısız olmasıyla tüy alma yöntemleri arasında öne çıkıyor. Tüy dökücü kremler tüy alma işlemini nasıl kökten değiştirdi ve neden sizin için ideal uygulama olabilir, gelin detaylarıyla birlikte bakalım.

Tüylere nasıl etki eder?

Tüy dökücü kremlerin zengin içeriği, tüylerdeki keratini (protein) bozarak tüyleri zayıflatır ve tam deri altından kırar. Kremle birlikte jölemsi bir yapıda olan tüyleri tek bir hamleyle, cilt yüzeyinden silerek alabilirsiniz.

Avantajları nelerdir?

Tüy dökücü kremler, istenmeyen tüylerden kurtulmak için en acısız yöntemlerden biridir. Tüy dökücü kremler özellikle bacak bölgesi gibi tüylerin geniş bir alana yayıldığı vücut kısımları, hem de bikini bölgesi gibi ulaşılması ve tüylerin alınması zor kısımlar için son derece pratiktir. Veet ile vücudunuzun her bölgesini rahatlıkla ve hızlıca tüylerden arındırabilirsiniz! Tüy dökücü kremi kullanmadan önce vücudunuzda küçük bir bölgeye uygulayın ve bekleyin (Öncesinde ürünün üzerindeki açıklamaları iyice okuyarak tabi).  Bekleme esnasında zamanı daha etkili kullanabilirsiniz; mesela dişlerinizi fırçalayabilir ya da diğer banyo işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Tüy dökücü kremleri duşta kullanmak iyi bir seçenektir, zira herhangi bir dağınıklık olmadan işlemi kolayca uygulayabilirsiniz! Uygulamadan sonra kremli bölgeyi yıkayın. Kremle birlikte tüylerin de akıp gittiğini göreceksiniz. Yani basit bir durulama işlemi yapmanız yeterlidir. Veet Duşta Tüy Dökücü Krem, duşta kullanmak için özel olarak geliştirilen formülü sayesinde duş esnasında uygulandığı bölge üzerinde kalır ve siz hazır olduğunuzda üzerinizden silinir. Eğer duşta uygulamak istemiyorsanız da kuru alanlarda kullanıma uygun olan Veet Tüy Dökücü Kremçeşitlerinden size uygun olanını seçebilirsiniz.

Kozmetik mağazaları ve Hepsiburada.com’da olmak üzere her yerde bulabileceğiniz Veet Tüy Dökücü Kremler, bütçeniz için güzellik salonlarına göre çok daha iyi bir seçenek olabilir. Tıraş bıçağı gibi kesik ve tahrişlerle karşılaşmadığınız gibi tüy dökücü kremler, tıraş bıçaklarına göre daha uzun süreli etki sunar. Tüyü daha yavaş bir biçimde tam da derinin altından kırarak işlem yapan tüy dökücü kremler, 1 haftaya kadar pürüzsüzlük verir. Ayrıca tıraş bıçağı ile kesilen tüyler daha sert ve daha kalın olarak çıkarken, tüy dökücü kremler tüylerin daha yumuşak olmasını sağlar.

İster duşta, ister evinizin konforunda; tüy dökücü kremlerden dilediğinizi seçmek için Veet’in zengin ürün yelpazesini inceleyin!