Veet Naturals serisiyle doğal esintiler

Konu tüy alımına gelince, çok sayıda seçeneğin parmağınızın ucunda olduğunu bilmek gerçekten harika. Bir de bu yöntemler en sevdiğiniz doğal kokulara ve besleyici zengin içeriklere sahipse daha da güzel olur. Besleyici argan yağı, cildi yumuşatan shea yağı gibi zengin içerikler tıpkı doğa gibi ferahlık ve tazelik hissinin yanı sıra besleyici ve cildi rahatlatıcı etki yaratır. Besleyici içerikleriyle Veet serisine farklı başlıklar altında birlikte bakalım.

Kullanıma hazır soğuk ağda bantları

Çünkü ağda bantları neredeyse kullanıma hazır olarak siz gelir. Hızlı ve kolay uygulanabilir tüy alım yöntemlerinden biri olarak bilinir, bacaklar ve kollar ile bikini bölgesi gibi daha küçük alanlar için uygundur. Veet Naturals Kullanıma Hazır Soğuk Ağda Bantları çam ağaçlarından elde edilen çam ağacı reçinesi, argan yağı ve doğal shea yağının da eklenmesiyle  %100 doğal içerikle zenginleştirilmiştir. Eğer hassas cildiniz için endişeleniyorsanız, sizin için mükemmel bir seçenek olabilir. Ancak ürünü kullanmadan önce ürün etiketini iyice okuyun. Eğer yüz için ağda bandı arıyorsanız, Veet Naturals Yüz Bölgesi İçin Kullanıma Hazır Sir Ağda Bantları yüz gibi hassas bölgeler için özel olarak formüle edilmiştir. 

Ilık ağda

Geleneksel ağda yöntemini tercih edenler, Veet Ilık Ağda’yı çok seviyor! Veet Ilık Ağda’nın, geleneksel ağdadan hiçbir farkı yok. Ağdanızı ister su içeren bir kapta, ister mikrodalga fırında ısıtın, uygulayacağınız bölgeye yayın, ağda bezini yapıştırın, ağdanın donmasını bekledikten sonra cildinizi elinizle biraz gererek tüylerin çıkış yönünün tersine hızlıca çekin. Geleneksel ağda yöntemini tercih edenler yine muhteşem bir Veet ürünüyle istenmeyen tüylerinden kurtuluyor.  

Tüy dökücü kremler

Herkes ağdayı favori yöntemi olarak düşünmeyebilir. Böyle durumlarda tüy dökücü kremler, tüy alım işlemleri için iyi bir seçenek olabilir, özellikle de aceleniz varsa. Veet Naturals Tüy Dökücü Krem içeriğindeki shea yağıyla cildinize yumuşaklık verir, cildinizi besler. Sadece tüyleri yok etmenize yardımcı olmaz, aynı zamanda doğadan ilham alan yenileyici kokusuyla sadece 5 dakika içerisinde, cildinizi göz alıcı parlaklık ve pürüzsüzlüğe ulaştırır. Tüy dökücü kremler, tıpkı diğer seçenekler gibi cildi pürüzsüzleştirerek, cildinize eşsiz bir his bırakır. Protein yapısı bozularak zayıflatılan tüy, derinin hemen altından kopar, böylece tüyler tıraş bıçağındaki gibi sert değil, aksine yumuşak çıkar.

Ağda, tüy dökücü krem ya da ağda bantları; hangi yöntemi seçerseniz seçin, Veet Naturals serisinin size özel bir çözümü mutlaka var. Dışarıda güzelliğinizi sergilemek, pürüzsüzlüğünüzü öne çıkarmak ve en güzel kıyafetleri cesurca taşımak için Veet size yeter!