Veet®'i güvenli kullanmak

Tüm Veet ürünleri size kendi evinizin rahatlığında dokunulası pürüzsüzlük sunacak şekilde tasarlanıyor. En iyi sonuca ulaşmak ve cildinizin güzelliğini korumak için uyarı ve önlemlere uyun.

Kullanmadan önce, uygulama yapacağınız bölgenin küçük bir kısmında ürünü test edin. Ürünü kullanma talimatlarına tamamen uygun olarak uygulayın, 24 saat içinde herhangi bir olumsuz reaksiyon görmezseniz ürünü kullanabilirsiniz. Hangi Veet'i seçerseniz seçin, epilasyona başlamadan önce paketin üstündeki / içindeki bütün talimatları okuyun ve bunlara uyun.

Ağda kullanmayı tercih ediyorsanız en iyi sonuç için 24 saat önce cildinizi temizleyip ölü deri tabakalarından arındırarak tüyleri hazırlamanızı tavsiye ediyoruz. Bu yapmaya değer bir işlemdir, özellikle de batık tüylerden şikayetçiyseniz. Eğer özel bir günde güzel görünmek için ağda yapacaksanız oluşabilecek herhangi bir kızarıklığın geçmesine zaman tanımak için arada bir gün bırakın.

Veet ürünleri en iyi sonucu temiz ve kuru ciltte verir. Vücudun doğal yağ salgıları ve nemlendirici ürünlerin kalıntıları bütün Veet ürünlerinin performansını etkiler. Bu yüzden, epilasyona başlamadan önce uygulama yapacağınız alanı yıkayıp kurulayın.

Veet'in hassas ciltler için özel olarak formüle edilmiş Hassas ürünler seti olduğunu unutmayın.

Bu ipuçlarını izleyerek tüylerden kurtulmak için kendinize uygun yöntemi seçin ve baş döndürmeye hazır olun!