Karşınızda Veet Smooth and Fresh™ Tüy Dökücü Krem

Karşınızda Veet Smooth and Fresh™ Tüy Dökücü Krem

Almaya vakit bulamadığınız uzun bacak tüyleri, biraz olsun dizginlenmesi gereken kaşlar veya düzensiz bikini bölgesi... Neresi olursa olsun, istenmeyen tüylerden kurtulmak her zaman acı verir.

Neyse ki istenmeyen tüylerden kurtulmanın farklı birçok yolu var; ancak birinde işe yarayan yöntem başka birinde işe yaramayabilir. Bazıları ağda yapmayı tercih ederken, bazıları da tüy dökücü krem veya jilet kullanmayı tercih edebilir.

Tüy Dökücü Kremin Faydaları

  • Tüy dökücü kremler tüylerin yapısını bozarak keratini çözer ve tüyleri güçsüzleştirir, bu şekilde kökten kopmalarını sağlar. İşlemin sonunda kremle birlikte kutunun içinden çıkan spatula yardımıylakopan bu tüyleri kolayca temizleyebilirsiniz. Diğer bazı tüy alma tekniklerinin acısına karşı daha hassassanız tüy dökücü krem tam size göre; olumsuz tarafı ise kokusudur. 
  • Tüy dökücü kremler kötü kokmalarıyla ünlüdür. Kullandıktan sonra cildinizi durulama ve havalandırmak için pencereyi açma ihtiyacı, bu tekniği daha az cazip hale getirmektedir.
  • Veet bunları göz önünde bulundurarak tüy dökücü kremlerimiz için yeni ve gelişmiş bir formül bulmuştur. Veet Smooth & Fresh™ Tüy Dökücü Krem yeni koku teknolojisiyle geliştirildiğinden cildinizde kötü koku bırakmaz ve istenmeyen tüylerden kurtulmak eziyet değil keyif haline gelir. Kremdeki aloe vera ve E Vitamini de cildi nemlendirerek yumuşak ve nemli kalmasını sağlar.
  • Veet Smooth & Fresh™ Tüy Dökücü Krem "evde uygulama" için harika bir seçenektir. Yapması çok kolay ve hızlıdır! Çoğu tüy dökücü kremde olduğu gibi, kremi, uygulama yapmak istediğiniz bölgeye ürünle birlikte gelen plastik spatula yardımıyla uygulamanız ve 5-10 dakika bekledikten sonra cildinizi suyla iyice durulamanız yeterlidir. Beklenmeyen bir alerjik reaksiyon olmaması için talimatları mutlaka okuyun ve küçük bir bölgede test ettiğinizden emin olun.
  • Bunun dışında, krem kullanımının çok sayıda faydası da vardır. Öncelikle, krem tüyleri cilt yüzeyinin altından aldığı için işlem tıraşa göre biraz daha uzun sürer[1]. Tamamen acısız ama aynı zamanda etkili bir işlemdir; tıraş bıçaklarındaki gibi kesik veya sıyrık riski yoktur ve tüyleri acısız bir şekilde alır. Bu yüzden acıya toleransı düşük olanlar için harika bir seçenektir ve koltuk altı gibi hassas bölgeler için idealdir.
  • Koltuk altında ve diğer düz olmayan bölgelerde kullanmak için harika bir tekniktir çünkü vücudunuzun kıvrımlı yerlerine ve hatlarına sürebilir ve tüyleriniz çözülürken bekleyebilirsiniz. Sihirli etkisini gösterdikten sonra kremi cildinizden çıkarırken, aynı zamanda ölü deriyi de temizlemiş olursunuz. Ölü derinin alınması sayesinde cildiniz daha canlı bir görünüme kavuşur.

Hoş kokulu, gelişmiş yeni formülün yanı sıra tüm bu faydalarıyla,Veet Smooth & Fresh™ Tüy Dökücü Kreme bir şans verip sonuçları kendiniz görebilirsiniz.