Veet kremleri keşfedin

İstenmeyen tüylere veda etmenin hızlı ve acısız yolu için Veet Tüy Dökücü Kremleri deneyin. Formülümüz tüyleri zayıflatarak ciltten kolayca ayrılmasını sağlar ve daha da güzel bir cilt için nemlendiriciler içerir. Tüyler cilt yüzeyinin hemen altından alınır ve yeniden uzadığında uçları yuvarlak olur, dolayısıyla daha yumuşaktır. Üstelik elde ettiğiniz sonuç tıraştan iki kata kadar daha uzun sürer!

Hızlı etki eden krem, hassas ciltler için özel olarak geliştirilmiş krem ve suya dayanıklı içeriğe sahip duşta tüy dökücü krem ürünlerinden birini seçin. Uygulama için gereken spatulayı da kutuda bulacaksınız, artık kremi uygulamak ve temizlemek için gereken herşey tamam. Hiç uğraşmadan, karışık işlemler olmadan, istenmeyen tüylerinizden 3 - 6 dakika* içinde kurtulun!

Veet tüy dökücü kremleri bacaklarınız, kollarınız, koltukaltınız ve bikini bölgeniz için uygundur. Yüz bölgenizdeki tüyleri almak istiyorsanız Veet Yüz Bölgesi İçin Tüy Dökücü Krem'i seçin. Kremlerin hepsinin uygulanması son derece basittir. Cilt tipiniz ne olursa olsun kısa sürede ipeksi pürüzsüzlüğe ve dokunulası bir cilde kavuşacaksınız.

Cildinizin sağlıklı ve güzel olması için bütün talimatları okumak ve uygulamak, kremi cildinizde asla 6 dakikadan (hassas ciltler için kremi kullanıyorsanız 10 dakikadan) uzun süre tutmamanız çok önemli.

Veet tüy dökücü kremlerin nasıl kullanıldığına dair bütün talimatları burada bulabilirsiniz. Rehber olarak açıklamalı videolarımızı da izleyebilirsiniz.


*Süre, hangi ürünün kullanıldığına göre değişilik gösterir. Normal ve kuru ciltler için krem: 3 ila 6 dakika.
Hassas Ciltler için krem: 5 ila 10 dakika.