agda-bandi-nasil-kullanilir-faydalari-nelerdir

   Ağda Bandı Nasıl Kullanılır, Faydaları nelerdir?

   Tüyleri kökünden alarak uzun süreli pürüzsüzlük hissi yaşatan ağda, tüy alma yöntemleri arasında en popüler tercihlerden biri. Cildi yenileyen ve kıl köklerini zayıflatan ağda uygulaması ile uzun vadede daha yumuşak bir tene ve gittikçe azalan ince tüylere sahip olmak mümkün. Yıllara meydan okuyan ağda, Veet’in ihtiyaçlara uygun tasarlanan bant formlarıyla artık her zaman yanınızda! Çantalarda, valizlerde taşınıp, kolayca uygulanabilen Veet ağda bantları, kılları almayı eskisinden çok daha kolay bir hale getiriyor. Geleneksel ağdanın uzun hazırlık sürecinin aksine, hemen kullanıma hazır Veet ürünleriyle, istenmeyen tüylerinizi istediğiniz yerde ve zamanda alabilirsiniz. Dilerseniz düzenli ağda uygulamalarıyla, her mevsim ipeksi ve yumuşak bir tenin adını çıkarabilirsiniz.

   Vücut tüylerinde Veet ağda bandı nasıl kullanılır?

   Geleneksel ağdalara alışkın olanlar için ilk etapta ağda bandı kullanımı fikri farklı gelebilir. Oysa Easy-Gelwax teknolojisiyle geliştirilen Veet ağda bantları, elde ısıtmaya bile gerek olmayan pratik formlarıyla çok daha hızlı ve etkili. Easy Strip kavrama şeritleri ile birbirinden kolayca ayrılan bantları, tüyleri almak istediğiniz bölgeye uygulamak oldukça rahat. 

   • Soğuk ağda bandı ile kılları almak için öncelikle uygulama yapacağınız bölgenin kuru ve kremsiz olduğundan emin olun.
   • Kol, bacak, koltuk altı ve bikini bölgesi de dahil olmak üzere vücudun hassas noktalarında bile kullanabileceğiniz Veet ağda bantlarını, tüylerin uzama yönüne doğru yapıştırın.
   • Bantın üzerinden hafifçe ovarak tüylerin ağdaya iyice yapışmasını sağlayın. Ardından ağda bandını tüylerin çıkış yönünün tersine doğru hızlıca ve tek harekette çekin. İşte bu kadar!

   Soğuk ağda bandı ile işiniz bittikten sonra Veet paketlerinden çıkan ağda temizleme mendilleriyle nazikçe kalan ağda parçalarını cildinizden temizleyin. İçerdikleri nemlendirici bileşenlerle ağda temizleme mendilleri, cildinizin işlem sonrasında ihtiyaç duyduğu nemi sağlayacak, ipeksi bir tene sahip olmanızı kolaylaştıracaktır.

   Yüz ağda bandı kullanımı nasıl olmalıdır?

   Eğer yüz bölgenizdeki tüylerden rahatsız oluyor ve almak istiyorsanız, ağda uygulamasını denemek isteyebilirsiniz. Vücudun diğer bölgelerinde olduğu gibi, yüz de de ağda kullanımı tüyleri inceltir ve tüy alma sıklığınız zaman içinde azalır. Elbette yüz çok hassas ve göz önünde bir bölge olduğu için işlem sırasında nazik ve özenli olmalısınız. Bölgeye özel geliştirilen, Shea yağının yatıştırıcı ve antiseptik özellikleriyle güçlendirilen Veet ağda bantları, küçük boyutlarıyla hem işinizi kolaylaştıracak hem de tahrişi en aza indirecektir.

   Öncelikle cildinizde herhangi bir kozmetik ürün olmadığından, yüzün kuru ve nemsiz olduğundan emin olmalısınız. Özellikle yaz sıcaklarında ter, işinizi zorlaştırabilir. Biraz pudra ile işlem öncesinde yüzünüzdeki nemi alabilirsiniz.

   Yüz bölgesine uygun boyutlardaki ağda bantlarını tüylerin üzerine yapıştırın ve nazikçe çekin. Uygulama sırasında bantların dudaklar, göz gibi hassas bölgelere yapışmamasına özen gösterin.

   Yüz ağda bandı ile kaşlarınızı almadan önce, kaş kontürünü belirlemek daha düzgün bir sonuç elde etmenize yardımcı olacaktır.

   Soğuk ağda bandı kullanmanın avantajları ve faydaları nelerdir?

   Ağdanın en çok tercih edilen tüy alma yöntemlerinden biri olmasının sebebi elbette sağladığı uzun süreli pürüzsüzlük hissi. Fakat geleneksel ürünlerin kullanımı öncesinde ihtiyaç duyulan hazırlıklar ve uygulama zorlukları bu yöntemi hızlı çözümler arayanlar için zorlayıcı kılıyordu. Zamanının kıymetini bilen ve kısa sürede etkili sonuçlar elde etmek isteyenler için tasarlanan Veet soğuk ağda bandı ile artık işler değişti!

   İlginizi Çekebilecek Ürünler

   Okumadan Geçmeyin

   Layout:
   Ağdadan Sonra Yapılması ve Yapılmaması Gerekenler Nedir?

   Ağda sonrasında hassaslaşan cildinize nasıl bakım yapmalısınız öğrenin.

   Ağdadan Sonra Sivilce Olur Mu?

   Ağda sonrası sivilce neden oluşur, sivilcelerin oluşmaması için neler yapılır ve bu konu ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları cevapladık.

   Ağda Bandı Tahrişe Neden Olur Mu?

   Ağda bantları tahrişe neden olur mu, ağdadan sonra yaşanan tahrişler neden olur öğrenmek için hemen tıklayın!

   Ağda Çeşitleri Nelerdir?

   Ağda çeşitleri içinden size en uygunu hangisi? Tüm ağda çeşitleri hakkında bilgi almak için tıklayın.

   Layout:
   Koltuk Altı Tüylerinden Kurtuluyoruz

   Koltuk altı tüylerinizden kurtulmanın oldukça fazla yöntemi var. Peki en doğru seçim sizin için hangisi?

   Bacağınızdaki İstenmeyen Tüylerden Kurtulun

   Bu ipuçları ile mükemmel pürüzsüz bacaklara ulaşın!

   Evde Bikini Bölgesine Nasıl Ağda Yapılır?

   Evde kolayca bikini yapmanızı sağlayacak ipuçları için tıklayın!

   Yüzdeki Tüylerden Kurtulma Yolları

   Yüzünüzdeki istenmeyen tüyler canınızı mı sıkıyor? Yüz tüylerinden kurtulmanın en pratik ve kolay yollarını sizin için bu yazımızda derledik.