erkekler-icin-istenmeyen-tuylerden-kurtulma-rehberi

   Erkekler için İstenmeyen Tüylerden Kurtulma Rehberi

   İstenmeyen tüyleri almak kadın erkek fark etmeksizin, herkesin kendi hayat tarzına, vücudunu nasıl görmek istediğine bağlı bir seçenektir. Özellikle sırt ve göğüs bölgesindeki yoğun kıllar, bakımına önem veren erkekleri rahatsız edebilir. Karın kaslarını örten tüyler göze hoş görünmeyebilir. Koltuk altı tüyleri zaman zaman vücut kokularına sebep olduğu için temizlenmesini isteyebilirsiniz veya profesyonel spor hayatınızda bacak kıllarınızı almanız gerekebilir. Sebebi ne olursa olsun, vücut tüylerinden rahatsız olan, tenin pürüzsüz ve tüysüz görünmesini tercih eden erkekler, kıllarını almak için gönül rahatlığıyla Veet ürünlerini kullanabilirler. Siz de kendinize en uygun erkek epilasyon yöntemini seçerek, parlak ve pürüzsüz bir tene ev konforunda kavuşabilirsiniz.

   Ağda kullanımı

   Ağda, tüyleri köklerinden alarak en uzun süreli temizlik hissini sağlayan erkek epilasyon yöntemidir. Elbette geleneksel ağdayla uğraşmak zor. Ama bu cildinizde ağda konforunu yaşamanıza engel değil. Easy-Gelwax teknolojisiyle geliştirilen, kullanımı pratik ve kolay Veet sir ağda bantları ile vücut bölgesine ağda yapmak artık çok kolay. Elbette erkek ağda uygulamaları can yakıcı olabilir. Bu noktada birkaç ön hazırlıkla cildi ağdaya daha uygun bir hale getirebilirsiniz. İşlemden bir gün önce duşta yapacağınız kese ile ölü hücrelerden arındırdığınız cilde ağda yapmak daha kolay olacaktır. Ağdadan önce cildin tamamen kuru olduğundan emin olmak hem daha iyi sonuçlar elde etmek açısından hem de acıyı en aza indirmek için önemlidir. Eğer kıllar çok uzunsa işlem öncesinde tüyleri kısaltabilirsiniz. Böylece hem işiniz kolaylaşır hem de acı hissi azalır. Veet sir ağda bantları 1.5 mm boyundaki tüyleri bile kolaylıkla alır, size de pürüzsüzlüğün keyfini sürmek kalır.

   Veet sir ağda bantlarını çekerken hızlı hareket etmelisiniz. Bandı tek seferde cildinizden ayırın. Bu aşamada zor ulaştığınız bölgeler için yardım alabilirsiniz. Ağda sonrasında cilde 24 saat boyunca deodorant parfüm veya tıraş losyonu gibi alkollü ürünler sürmemelisiniz.

   Erkekler için tüy dökücü krem

   İstenmeyen tüylerinden kurtulmak için tercih edilecek erkek tüy dökücü ürünleri, hem kullanım aşamasında kolaylık sağlar hem de etkili sonuçlar sunar. Tüy dökücü kremler, kılın yapısındaki keratine etki ederek, tüyleri inceltir ve döker. Acısız, pratik bir uygulama ve pırıl pırıl, pürüzsüz bir tene sahip olmak istiyorsanız, Veet tüy dökücü ailesi sizin için birebir. En iyi tüy dökücü krem erkek kullanıcıların konforu düşünen, etkileri uzun süren üründür. İşte bu noktada Veet’in erkek tüy dökücü serisini çok seveceksiniz. Erkeklerin kıl yapısına özel tasarlanan, duşta kullanıma uygun seçenekleri bulunan, Veet erkek için tüy dökücü krem ailesi, size 5 dakika gibi kısa bir zamanda istediğiniz sonucu verir.

   Veet’in erkekler için tüy dökücü krem serisini kullanmadan önce paket üzerindeki talimatları dikkatlice okuyun. Ürünü cildinizde belirtilen süreden uzun tutmamaya özen gösterin.

   Kremi almak istediğiniz kılları kapatacak şekilde, çok kalın olmayan bir katman halinde cildinize sürün. 3-5 dakika tüylerin incelip kopması için yeterli olacaktır. Ardından spatulayla kremi cildinizden sıyırın ve bol su ile yıkayın.

   Duşta kullanıma uygun Veet erkek tüy dökücü ürününü kullanmak isterseniz, kremi duşa girmeden sürün. Siz şampuanlanırken krem tüyleri eritip dökecektir. Yaklaşık 5 dakika sonra paketten çıkan sünger yardımıyla duş esnasında kremi cildinizden temizleyin.

   Erkek epilasyon işlemleri, Veet ürünleriyle çok kolay ve pratik! Pürüzsüz ve yumuşak bir cilde sahip olmak herkesin hakkı. Siz de herkes gibi, doğru ürünler ve kendinize uygun uygulamalarla, parlak ve bakımlı bir tene sahip olabilirsiniz!

   İlginizi Çekebilecek Ürünler

   Okumadan Geçmeyin

   Layout:
   İstenmeyen Tüylerden Kurtulma Rehberi

   İstenmeyen tüylerden kurtulmak için hangi yöntemi tercih etmelisiniz? Detaylı bilgi için tıklayın!

   Sporcular İçin Tüy Alma Rehberi & Tüy Alma Yöntemleri

   Sporcuların tüylerini alırken hangi yöntemleri kullanıyor hemen öğrenin!

   Ağda mı, Jilet mi?

   Tüy alma yöntemlerinden hangisi sizin için daha uygun, ağda mı yoksa jilet mi?

   Acısız Tüy Alma Yöntemleri Nelerdir?

   Tüylerinizden en acısız biçimde kurtulmanızı sağlayacak yöntemleri hemen öğrenin!