koltuk-alti-tuylerinden-kurtuluyoruz

   Koltuk Altı Tüylerinden Kurtuluyoruz

   Bacaklar, bikini bölgesi, kollar ve koltuk altı… Her biri farklı cilt yapısına sahip olan bu bölgelerdeki tüylerinizden çeşitli yöntemlerle kurtulabilirsiniz. Elbette bunu yaparken kullandığınız ürünün kalitesi ve cildinize gösterdiği özen kadar sizin de kullanım talimatlarına uymanız etkili sonuçlar almanız için önemli. Özellikle koltuk altı gibi hassas cilt yapısına sahip bölgelerde Veet’in birbirinden etkili tüy alma ürünlerinden birini tercih edebilirsiniz. Koltuk altı bölgesindeki tüylerinizi almasının yanı sıra hassas cildinize bakım yapan Veet ile pürüzsüz bir tene kavuşabilirsiniz. Koltuk altı tüylerinizi alma sıklığınıza göre belirleyeceğiniz metotlar ideal sonuçlara kolayca ulaşmanızı sağlıyor. Yumuşacık koltuk altlarına sahip olmak için koltuk altı tüyleri nasıl alınır sorusuna yanıt bulurken Veet’in hem istenmeyen tüylerden arındıran hem de cildinize bakım yapan ürünleriyle siz de hemen tanışabilirsiniz.

   Koltuk altı jiletle nasıl alınır?

   Tıraş bıçağı ile koltuk altı tüylerinizi almak hızlı, pratik ve kolay bir yöntem gibi görünse de etkisi kısa sürelidir ve bu yöntem cildinizi tahriş edebilir. Keskin bir bıçağın cildiniz üzerinde sürüklenerek, köklere en uzak noktadan tüylerinizi kesmesi tüylerin daha hızlı çıkmasına neden olabileceği gibi, derinizde kesiklere, tahrişe ve kızarıklığa neden olabilir. Bu da tıraş bıçağı ile tüy alma işlemini her gün tekrar etmeniz gerektiği anlamına gelir. Özellikle hassas bir cilde ve kalın kıl yapısına sahipseniz, tıraş bıçağı uzun süreli pürüzsüzlük için ideal bir yöntem olmayacaktır. Bunun yerine etkisi daha uzun süre devam eden ve cildinize zarar vermeyen ürünler tercih edebilirsiniz.

   Koltuk altına nasıl ağda yapılır?

   Ağda tüylerinizi kökünden alır ve tıraş bıçağının aksine 4 haftaya kadar pürüzsüzlük sağlar. Günümüzde güzellik salonlarındaki kadar profesyonel uygulamaları evinizde yapmanızı sağlayan ağda çeşitleri var. Bu nedenle ev rahatlığında koltuk altına ağda yapmanız, harika sonuçlar elde etmenize olanak sağlar. Veet Koltuk altı & Bikini Bölgesine Özel Kullanıma Hazır Sir Ağda Bantları ile 1,5 mm uzunluğundaki tüylerinizi bile kolayca alabilirsiniz. Uzun süren pürüzsüzlüğü yaşamak ve yumuşacık koltuk altlarına sahip olmak için tek yapmanız gereken ağdayı tüylerin çıkış yönüne doğru yapıştırmak ve çıkış yönünün tersine doğru hızlı bir hareketle çekmek. Tek seferde mükemmel tüy alımı için Veet Koltuk Altı & Bikini Bölgesine Özel Kullanıma Hazır Sir Ağda Bantları’nı tercih edebilir, kısa sürede hayalinizdeki mükemmel görünüme kavuşabilirsiniz.

   Koltuk altında tüy dökücü krem nasıl kullanılır?

   Veet Tüy Dökücü Krem serisi, tüydeki proteini derinin hemen altından kırar. Bu da uygulama sonrası kremi cildinizden temizlediğinizde tüylerinizden hiçbir iz kalmadan kurtulmanız anlamına gelir. Bu yöntem, cildinizin tıraş bıçağına göre 2 kata kadar daha uzun süre pürüzsüz kalmasını ve tüylerinizin daha yumuşak çıkmasını sağlar. Üstelik uygulaması kolay ve hızlı Veet Duşta Tüy Dökücü Krem çeşitleri ile duşta bile tüylerinizden kurtulabilirsiniz, Veet Tüy Dökücü Krem Sprey ise koltuk altı gibi uygulama yapılması en zor bölgelerde bile harika sonuçlar elde etmenizi sağlar. Hassas ciltler için özel geliştirilmiş formülüyle Veet Tüy Dökücü Krem çeşitleri, koltuk altı gibi hassas bölgelerde tüylerinizi alırken cildinize bakım yapmanızı ve hoş kokusuyla temizlik hissini doyasıya yaşamanızı sağlar.

   Koltuk altı bakımı için ipuçları

   Terleme, cilt renginde koyulaşma ve kızarıklık, koltuk altı gibi hassas bölgelerde yaşanan sorunların başında geliyor. Ancak koltuk altı kılları nasıl alınır erkek ve kadınlar için koltuk altı bakımı nasıl yapılır sorularının doğru yanıtları, sizi bu cilt problemlerinden kolayca kurtarabilir. Günlük hayatın koşuşturmasında ve özellikle yaz aylarında ter bezleriniz daha aktif çalışır. Koltuk altındaki tüyler ise bakteri oluşumuna neden olur ve cildinizde istenmeyen kokulara sebebiyet verebilir. Tüylerinizi düzenli olarak almak ve her gün mutlaka duş almak sizi ter kokusundan kurtarır, ölü derilerinizi vücudunuzdan atarak yumuşak bir cilde kavuşmanızı sağlar. Fark yaratan bir yumuşaklık için koltuk altı tüylerinizi aldıktan sonra nemlendirmeniz de önemli. Bunun için koltuk altınızı tahriş etmeyecek bir tüy alma yöntemi tercih edebilir ve uygulama sonrasında nemlendirici kremler ile cildinize bakım yapabilirsiniz. Koltuk altındaki cilt renginizde koyulaşma ve kararmaların önüne geçmek için ise Veet’in kararma ve tahriş oluşumunu önleyen Veet Tüy Dökücü Krem ve Veet Sir Ağda Bantları çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Yumuşak, temiz ve pürüzsüz koltuk altları için siz de Veet serisinden cildinize en uygun ürünü seçebilir, yaz kış ferahlık hissini doyasıya yaşayabilirsiniz.

   İlginizi Çekebilecek Ürünler

   Okumadan Geçmeyin

   Layout:
   Acısız Tüy Alma Yöntemleri Nelerdir?

   Tüylerinizden en acısız biçimde kurtulmanızı sağlayacak yöntemleri hemen öğrenin!

   Ağda mı, Jilet mi?

   Tüy alma yöntemlerinden hangisi sizin için daha uygun, ağda mı yoksa jilet mi?

   Hipoalerjenik Ürünlerin Faydaları Nelerdir?

   Hipoalerjenik ürünlerinin faydaları nedir hemen öğrenin!

   Ağdadan Sonra Yapılması ve Yapılmaması Gerekenler Nedir?

   Ağda sonrasında hassaslaşan cildinize nasıl bakım yapmalısınız öğrenin.