veet-sensitive-touch-ile-kas-sekillendirme-ipuclari

   Veet Sensitive Touch ile Kaş Almak

    Kaş şekliniz sadece bakışlarınızın derinliğini değil tüm yüzünüzün ifadesini değiştiriyor ve doğru şekillendiklerinde, ideal yüz estetiğinizi yakalamanızı sağlıyor. Veet’in kendine güvenen, güçlü kadınların tarzını destekleyen tüm ürünleri gibi Veet Sensitive Touch da doğal ve vurgulu kaşlara sahip olmanız için tasarlandı. Bakışlarınızı çerçeveleyen, güçlü, cesur bir ifade yaratan bu bölgeyi kolay ve doğru kaş alma yöntemleriyle şekillendirmek için işe önce doğal tüy yapınızı belirlemekle başlayabilirsiniz. Yüzünüze en uygun şekli bulduktan sonra artık tek yapmanız gereken Veet Sensitive Touch tıraş makinesi ile hayalinizdeki bakışlara kolayca sahip olmak.

    

   Veet Sensitive Touch nasıl kullanılır?

   İdeal kaş şeklinizi elde etmenin modern ve pratik yolunu sunan Veet Sensitive Touch ile kesiksiz, batıksız ve pürüzsüz bir göz çevresine sahip olabilirsiniz. Kaş alımı için özel olarak tasarlanan hassas başlığı, istenmeyen tüyleri doğru şekilde alıp tüylerinize şekil vermenizi, istediğiniz vurgulu ifadeye kavuşmanızı ve tüm bunları ev konforunda yapmanızı sağlar. Veet Sensitive Touch’ın özel bıçakları, cildinize temas etmez, bu sayede kesiklere yol açmadan mükemmel sonuçlar alabilirsiniz. Bir kaş alma makinesi olmanın ötesinde profesyonel bir uygulama imkanı sunan Veet Sensitive Touch ile tüm tüyleri aynı uzunlukta alabilirsiniz. Bunun için, cihaza takabileceğiniz uzunluk tarağı ile kaşlarınızı taramanız yeterli.

    

   Evde kaş şekillendirme nasıl yapılır?

   Her kadın gibi her yüzün kaş yapısı da farklıdır. Yüz şeklinize en uygun şekli bulmak için önce bir kalemi, burnunuzun kenarından dik açıyla tutun. Böylece kaşınızın başlangıç noktasını belirleyebilirsiniz. Kalemi burun kenarınızdan göz bebeğine doğru yerleştirdiğinizde ise doğru tepe noktasını belirlemiş olacaksınız. Kavis, burnunuzdan yukarı doğru göz bebeğinizin kenarından geçen kalemin tepe noktasında olmalıdır. Burun kenarınızdan gözünüzün bittiği yere doğru giden çizgi ise kaşlarınızın nerede bitmesi gerektiğini gösterecektir. Yüzünüze yakışan mükemmel şekli belirledikten sonra artık tüylerinizi kolayca alabilir, kavisli, köşeli ya da yuvarlak kaşlarınızla yüzünüze estetik kazandırabilirsiniz. Veet Sensitive Touch ile evde kaş alma uygulamasını profesyonel bir şekilde yapabilirsiniz. Üstelik dilediğiniz şekillendirmeyi ev konforunda kolayca yapmanızı sağlayan Veet Sensitive Touch tıraş makinesi, pille çalışan mekanizması sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her yerde ve her an yanınızda.

    

   Seyrek kaşları doldurmak için ipuçları

   Doğru kaş alma teknikleri ile sağlıklı uzayan gür kaşlara sahip olabilirsiniz. Ancak tüylerinizin doğal yapısı seyrekse, birkaç basit yöntemle ifadenize derinlik kazandırabilirsiniz. Tüylerinizin arasındaki boşlukları doldurmak için kaş kalemleri ve farlarını kullanabilirsiniz. Bunu yaparken ürünü sadece kavis ve kuyruk bölümüne uygulamaya dikkat etmelisiniz. En vurgulu ve en koyu kısımlar bu bölgelerdir ve tüm tüylerinizi boyamak doğal görünümü bozacaktır. Yüzünüzün merkezine bakan iç kısım daha yumuşak ve doğal görünmelidir. Kalem kullanırken, doğal saç renginize benzer bir renk seçebilir ve tampon hareketlerle boş bölgeleri hafifçe doldurabilirsiniz. Rengin homojen görünmesi için bir fırça yardımıyla çizgileri yumuşatabilirsiniz.

    

   Tüylerinizi doldurmak için kaş farı kullanmak isterseniz, açılı bir fırça yardımıyla farı doğrudan tüylerin çıktığı yöne doğru keskin, net bir hat çekerek uygulayabilirsiniz. Ardından uygun bir fırça ile rengi tüylerinize eşit şekilde dağıtabilir, böylece daha doğal bir görünüme kavuşabilirsiniz. Tüylerinizin şeklini ve rengini sabitlemek için son olarak şeffaf jel ile onları tarayabilirsiniz.

    

   Veet ürünleriyle tanışan her özgür ruhlu kadın gibi siz de kaşlarınıza şekil verirken kendi yüzünüzün ve bedeninizin sesini dinleyin. Kendi güzellik ve estetik algınızı tüm Veet ürünleri gibi Veet Sensitive Touch da özgürce yaşamanızı sağlar. Size de kendinize özgü doğallığın, güzelliğin ve klişeleri yıkan estetik dokunuşların tadını çıkarmak kalır.

   İlginizi Çekebilecek Ürünler

   Layout:

   Okumadan Geçmeyin

   Layout:
   Yüzdeki Tüylerden Kurtulma Yolları

   Yüzünüzdeki istenmeyen tüyler canınızı mı sıkıyor? Yüz tüylerinden kurtulmanın en pratik ve kolay yollarını sizin için bu yazımızda derledik.

   Ağdayla Kaş Alınır Mı?

   Kaşlarınızı almak için ağda kullanmayı düşünüyor ancak nasıl yapacağınızı kestiremiyorsanız bu yazımız tam size göre!

   Tüy Alma Konusunda Doğru Bilinen Yanlışlar

   Tüy alma konusunda doğru bilinen yanlışları sizin için derledik.

   En Hızlı Tüy Alma Yöntemleri Nelerdir?

   En hızlı tüy alma yöntemlerini sizin için derledik.