Tüylerden kurtulun : Bacaklarınızdaki tüyler

Veet kullanın ve ipeksi pürüzsüz bacaklarınızla bir adım öne çıkın. Dar zamanda kurtarıcınız olacak hızlı bir epilasyon çözümü istiyorsunuz ya da amacınız zamanınız varken uzun süreli pürüzsüzlük elde etmek. Veet'in size göre bir ürünü var! Ağda ve krem ürünlerinden birini seçin ve her gittiğiniz yerde baş döndürecek güzel bacaklarınız olsun!

  • Veet Ağda Bantları ile dört haftaya kadar dokunulası pürüzsüzlüğün tadını çıkarın. Ağda bantları 1,5 mm ve daha uzun tüylerde etkilidir, yani ağda yapmak için o kadar beklemenize gerek yok!
  • Profesyonelce bir sonuç için Veet EasyWax™ Elektrikli Roll-On'u deneyin, kolay kullanılan bu ısıtmalı ağda sistemiyle evinizde güzellik salonundaki ağda sonuçlarını alacaksınız. Veya, harika kokular taşıyan bir sıcak ağda çözümünü seçerek istenmeyen tüylerden uzun süreliğine kurtulurken kendinizi şımartın.
  • Aradığınız hızlı ve acısız bir epilasyon çözümüyse, Veet Kremleri tam size göre. Nemlendiriciler içeren bu ürünler üç dakika gibi kısacık bir sürede tüylerden kurtulmanızı sağlıyor, üstelik tıraşa göre iki kata kadar daha uzun süre pürüzsüzlük sunuyor!

Bacaklarınızın pürüzsüz güzellikte olmasının bütün yollarını keşfetmek için Veet'imi Bul aracını kullanın.


Mükemmel sonuçlar için, şu ipuçları da aklınızda bulunsun:

  • Kullanmadan önce, uygulama yapacağınız bölgenin küçük bir kısmında ürünü test edin. Ürünü kullanma talimatlarına tamamen uygun olarak uygulayın, 24 saat içinde herhangi bir olumsuz reaksiyon görmezseniz ürünü kullanabilirsiniz.
  • Hiçkimse batık tüylerle uğraşmak istemez! Veet kullanmadan 24 saat önce cildinizi derinlemesine temizleyin ve batık oluşumunu engellemek için kullanımdan sonra bol kıyafetler giyin.
  • * Tüy Dökücü Kremlerimizin etki etme süreleri ürün çeşidine göre değişiklik gösterir. Normal ve kuru ciltler için kremin etki etmesi 3 ila 6 dakika sürer, hassas ciltler için kremin etki süresi ise 5 ila 10 dakikadır. Paketteki talimatlara dikkatle uyun ve belirtilen etki sürelerini aşmayın.
  • Bacaklarınızın güzelliğini korumak ve tahrişten kaçınmak için tüylerinizi aldıktan sonra en az 24 saat bacaklarınızda parfümlü ürünler kullanmayın, yüzmeyin, güneşlenmeyin ve solaryuma girmeyin.