Tüylerden kurtulun :Bikini bölgesindeki tüyler

Bakımsız bir bikini bölgesiyle yakalanmak kâbusunuz olabilir, ama Veet sayesinde her zaman en güzel halinizde olabilirsiniz! Veet ürünlerinden birini seçerek kendinizden emin ve hazırlıklı olun - aceleniz varken hızlı sonuç almak da, bikini bölgenizde dört haftaya kadar pürüzsüzlük sağlayan uzun süreli epilasyon da Veet'le mümkün.

  • Bikini bölgesinde pürüzsüzlük için hızlı ve acısız bir yol arıyorsanız Veet Tüy Dökücü Kremi deneyin. Tüyleri almayı kolaylaştırmak ve cildinizin nemini korumak için özel olarak tasarlanmıştır. Kremi özel bölgelerinizden uzak tutmaya ve kremin asla tavsiye edilenden uzun süre cildinizde kalmamasına dikkat edin yeter.*
  • Veet ağda ile bikini bölgeniz dört haftaya kadar tüysüz. Kullanmaya hazır bir çözüm için Veet ağda bantlarını, daha uzun süren pürüzsüzlük ve kendi evinizde profesyonelce sonuçlar için sıcak ağdayı seçin. 
  • Veet EasyWax™ Elektrikli Roll-On güzellik salonu kalitesini evinize getirmek için özel olarak tasarlanmıştır. Bikini bölgesi ve koltukaltı için hazırlanan kartuşu seçerek vücudunuzun bu bölgelerindeki istenmeyen tüylerden kurtulun.


Bikini bölgesindeki istenmeyen tüylerden kurtulmak Veet ile kolaydır, ama burası hassas bir bölge olduğundan, en iyi sonucu almak ve tahrişten kaçınmak için şu ipuçlarına uymanızı öneriyoruz.

  • Kullanmadan önce, uygulama yapacağınız bölgenin küçük bir kısmında ürünü test edin. Ürünü kullanma talimatlarına tamamen uygun olarak uygulayın, 24 saat içinde herhangi bir olumsuz reaksiyon görmezseniz ürünü kullanabilirsiniz.
  • Bikini bölgenizin çevresinde Veet tüy dökücü kremleri kullanabilirsiniz, ama özel bölgelerinizle temas ettirmemeye dikkat edin. Ürünü genital bölgenizin çok yakınında kullanmak olumsuz reaksiyonlara neden olabilir.
  • * Tüy Dökücü Kremlerimizin etki etme süreleri ürün çeşidine göre değişiklik gösterir. Normal ve kuru ciltler için kremin etki etmesi 3 ila 6 dakika sürer, hassas ciltler için kremin etki süresi ise 5 ila 10 dakikadır. Paketteki talimatlara dikkatle uyun ve belirtilen etki sürelerini aşmayın.


Ağda Bantları kullanıyorsanız daha hassas bölgeler için bunları istediğiniz boyutta küçülterek ağdayı kolaylaştırabilirsiniz.

  • Batık tüyler bikini bölgesinde özellikle can sıkıcı olabilir. Veet kullanmadan 24 saat önce cildinizi ölü deriden arındırın, pamuklu iç çamaşırlarını tercih edin ve batık tüylerin oluşmaması için uygulamadan sonra bol kıyafetler giyin.
  • Cildinizin pürüzsüz güzelliğini korumak ve tahrişten kaçınmak için tüylerinizi aldıktan sonra en az 24 saat parfümlü ürünler (mesela nemlendirici) kullanmayın, yüzmeyin, güneşlenmeyin ve solaryuma girmeyin.