Tüylerden kurtulun : Bir istenmeyen tüylerden kurtulma yöntemi olarak ağda

Ağda, sinir bozucu istenmeyen tüylerden kurtulmak ve haftalarca tekrar çıkmayacağını bilmek isteyenler için mükemmel bir seçenektir. Ağdayla tıraş bıçağı karşılaştırıldığında uygulama açısından tıraş bıçağının zamandan kazandırdığı doğru. Ancak tüylerden kurtulmak için doğru yöntemi seçerken her zaman şu soruları sormakta fayda var; uzun süreli etki ve cildin parlaması mı önemli, yoksa zamandan kazanmak mı?

28 güne kadar etkili

Evet, ağda diğer yöntemlere göre hafif ölçüde acı verebiliyor. Eğer acı eşiğiniz çok düşükse veya cildiniz hassas ise ağda yerine Veet Tüy Dökücü Krem’i deneyebilirsiniz. Ancak tabi bu noktada ağdanın 28 güne kadar etkili olduğunu, daha uzun süreli etki sunması nedeniyle eskiden beri hala en çok tercih edilen yöntemlerden biri olduğunu belirtmekte fayda var.

Ağda yapılırken aynı bölgeye iki kez yeniden uygulama yapmamak için ağda bandının tüylerin çıkış yönünün tersine uygulanması ve gösterildiği gibi çekilmesi de büyük önem taşıyor. Bazı güzellik uzmanlarının önerdiği gibi ağda yapılacak bölgeye pudra uygulanması da tüylerin ağdaya daha iyi tutunması açısından dikkate değer.

Eğer 28 güne kadar etkili pürüzsüz ve parlak bir cilt istiyorsanız, Veet Ilık Ağda ya da Veet Kullanıma Hazır Soğuk Ağda Bantları tam size göre.

Tahriş olmuş veya hassas ciltler için

Herkesin cilt tipi farklıdır. Bu nedenle tüylerden kurtulma yöntemini seçerken cilt tipini de dikkate almak gerekir. Eğer cildinize egzama, sedef gibi rahatsızlıklar, lekeler veya yer yer bozulmalar varsa ağda sizin için uygun olmayabilir, uygulama yapmadan önce doktorunuza görünmenizde fayda var. Eğer hassas ciltten yana endişeniz varsa, merak etmeyin sizin için de uygun bir ağda elbette var. Veet kataloğu, çok çeşitli ağda seçenekleriyle size pürüzsüzlüğü sunuyor. Örneğin hassas ciltler için üretilen çeşitlerin yanında argan yağı, shea yağı gibi doğal özlerle zenginleştirilmiş Veet ürünleri cildinizi nemlendirerek besler. Hangi yöntemi seçerseniz seçin, ilk olarak vücudunuzda küçük bir bölgeye uygulama yaparak cildinizin tepkisini ölçün.

Dışarı mı çıkıyorsunuz?

İstenmeyen tüylerden kurtulma yöntemleri arasından hangisinin sizin için doğru olduğunu seçerken düşünmeniz dikkate almanız gereken pratik bir sürü şey var.  Veet Ilık Ağda ve Veet Kullanıma Hazır Soğuk Ağda Bantları 4 haftaya kadar pürüzsüzlük sunar, böylece tüy alma işlemini tekrar tekrar yapmaktan kurtulursunuz. Tabi bu yöntem, diğerlerine göre belki biraz daha fazla zamanınızı alabilir, özellikle de eğer bu yöntemde yeniyseniz. Eğer bir randevu için dışarı çıkıyorsanız ve az zamanınız varsa o an için ağda doğru çözüm olmayabilir. Böyle anlarda imdadınıza Veet Tüy Dökücü Kremler yetişebilir. Etkisi 1 haftaya kadar süren tüy dökücü kremlerle hızlı ve pratik çözüme ulaşırsınız. Tüylerden duşta kurtulmak isterseniz Veet Duşta Tüy Dökücü Krem’i de tercih edebilirsiniz. Veet Duşta Tüy Dökücü Krem, tüylerinden duş esnasında kurtulmak ve değerli dakikalarını hazırlanmak için kullanmak isteyenler için eşsiz bir ürün.

Ağda size eşsiz sonuçlar sunar, ancak eğer vaktiniz kısıtlıysa diğer Veet ürünlerine göz atabilir, size uygun olanını seçerek uygulayabilirsiniz. Sonuç olarak size uygun bir Veet ürünü mutlaka var!