Tüylerden kurtulun : Duşta epilasyon

İstenmeyen tüylerinizden kurtulmayı daha da kolaylaştırmak için, yoğun rutininize uyum sağlayan Veet Duşta Tüy Dökücü Krem'i tasarladık. Duşa girmeden az önce uygulayın, siz saçlarınızı yıkarken krem sizi istenmeyen tüylerden kurtulsun ve cildiniz ipeksi yumuşaklık kazansın - daha kolay olamazdı!

Suya dayanıklı maddelerin benzersiz bir bileşimi olan bu krem siz duş alırken etki ediyor ve cildinize dokunulası pürüzsüzlük veriyor. Köklere yaklaşarak kısa tüylerde bile etkili olan Veet Duşta Tüy Dökücü Krem'le elde ettiğiniz pürüzsüzlük tıraşa göre iki kata kadar daha uzun sürüyor.

Cildinizin sağlıklı ve güzel olması için bütün talimatları okumak ve uygulamak, kremi cildinizde asla belirtilenden daha uzun süre tutmamak çok önemli.

* Tüy Dökücü Kremlerimizin etki etme süreleri ürün çeşidine göre değişiklik gösterir. Normal ve kuru ciltler için kremin etki etmesi 3 ila 6 dakika sürer, hassas ciltler için kremin etki süresi ise 5 ila 10 dakikadır. Paketteki talimatlara dikkatle uyun ve belirtilen etki sürelerini aşmayın.