Efsaneler & Gerçekler : Efsaneler

EFSANE: Tıraş olmak en etkili epilasyon yöntemidir.

Tıraş olduktan sonra tüylerinizin 1 veya 2 gün içerisinde yeniden uzadığını göreceksiniz, fakat traş bıçağının aksine, Veet ile 4 haftaya kadar dokunulası pürüzsüzlüktebir cilde kavuşabilirsiniz.

EFSANE: Tüy dökücü kremler bikini bölgesinde kullanılamaz.

Veet Tüy Dökücü Kremleri bikini bölgenizde kullanabilirsiniz. Fakat özel bölgeler ile temas etmemesine özen gösterin. Ürünü genital bölgeye uygulamak ters reaksiyonlara yol açabilir.

EFSANE: Tüyleri aldığınız aynı gün cildinizi ölü deriden arındırmanız gerekir.

Epilasyon sonrası en etkili sonuçlar için, Veet ürünlerini kullanmadan 24 saat önce cildinizi temizleyin. Böylece, hissedeceğiniz ipeksi pürüzsüzlük artacaktır.

EFSANE: Tüylerinizi ne kadar sık alırsanız, o kadar sertleşirler.

Düzenli ve tekrar edilen epilasyon [ağda*] tüylerin seyrelmesine ve daha yumuşak çıkmasına yardımcı olur ve Veet tüy dökücü krem ürünleri tüyleri sertleştirmez. Veet ile uzun süreli pürüzsüzlüğün tadını çıkarabilir ve tüylerin daha sert çıkmayacağına emin olabilirsiniz.

EFSANE: Hassas cilde sahip kişiler Veet kullanamaz.

Veet hassas ciltlerde bile kullanılabilir! Narin ciltler için özel olarak formüle edilmiş bir ürün serisi geliştirdik ve dermatolojik olarak test ettik. Paketin üzerinde "hassas ciltler" yazan ürünlerimizi seçin. Normal ciltler için de uygulamadan önce küçük bir bölgede deneme yapılması önerilir. Paketin içerisinde/üzerinde yer alan tüm uyarılara uyun.

EFSANE: Epilasyon için alkol bazlı ürünler mi kullanmalıyım?

Cildinizin tahriş olmasını engellemek için epilasyondan önce, sonra veya epilasyon esnasında asla alkol bazlı ürünler kullanmayın. Kalan ağdayı Veet Nemlendiricili Temizleme Mendilleri ile temizleyebilirsiniz.

EFSANE: Sıcak duş almak cildinize iyi gelir.

Uzun süren, sıcak suyla yapılan duş cildinizi kurutabilir. Ilık veya serin suyla, daha kısa süre yıkanmaya çalışın, hem cildinizle hem doğayla dost olun!

EFSANE: Hava bulutluysa güneş kremi kullanmama gerek yok.

Morötesi ışınlar erken yaşlanmaya neden olabilir ve cildinize zarar verir. Bu yüzden, havanın kapalı olduğu günlerde bile güneş kremi kullanmak çok önemli. Güneş kremini günlük güzellik rutininizin parçası haline getirin!

EFSANE: Cildin tüysüz kalmasını sağlamak zordur.

Cildinizin daima pürüzsüz ve bakımlı olması sandığınızdan daha kolay. Veet ile, dört haftaya kadar pürüzsüz bir cilt elde edebilirsiniz. Üstelik, Veet ağda ürünlerini kullandığınızda tüyleriniz daha az, daha ince ve daha yumuşak çıkar! Yaşam tarzınıza en uygun tüy alma çözümünü seçmenize yardımcı olmak için buradayız. Sizin için en mükemmel ürünü seçmek için kullanışlı Veet'imi Bul aracını kullanın.

EFSANE: Sıcak ağda suyla yıkanamaz.

Veet Oriental* Sıcak Ağda sadece su kullanarak kolayca temizlenebilir. Diğer Veet ağdalarında, kalıntıları kolayca temizlemek ve dokunulası pürüzsüz görünümünüzü tamamlayan güzel bir pırıltı elde etmek için Veet Nemlendiricili Temizleme Mendilleri'ni kullanabilirsiniz.

EFSANE: Ağda ürünlerini herkes kullanabilir.

Ağda, ileri yaştakiler ve şeker (diyabet) hastaları için uygun değildir ve hamile kadınlara uygun olmakla beraber ciltte morarmalara neden olabilir. Bu nedenle, hamileler, şeker rahatsızlığı bulunanlar ve ileri yaşta olanlar için Veet Tüy Dökücü Kremleri öneriyoruz. Daha fazla bilgi için önlemlere ve paketteki talimatlara bakın.

EFSANE: Tüy dökücü kremin etkisi tıraş bıçağı ile aynıdır.

Veet Tüy Dökücü Krem kullanarak daha pürüzsüz ve daha yumuşak bir cilt elde edersiniz. Tüyler cilt yüzeyinin hemen altından alınır ve tekrar uzadıklarından uçları yuvarlak olur, dolayısıyla dokunuşu daha yumuşaktır. Tıraş bıçağı ise tüyleri cildin hemen üzerinden keser ve geride, cildinizi daha çabuk pürüzlü hissettiren sivri uçlu kıllar kalır.*

EFSANE: Krem de kullansam, tıraş da olsam tüyler aynı sürede tekrar uzar.

Veet Krem köke daha yakından etki eder ve alacağınız sonuç tıraştan iki kata kadar daha uzun süreli olur. Böylece cildiniz pürüzsüz güzellikte ve dokunulası yumuşaklıkta olur, üstelik tıraş kullanımına göre daha uzun süre tüysüz kalırsınız.

EFSANE: Veet Oriental Ağda ve Kolay Ağda ile birlikte aldığım kumaş bantları kullandıktan sonra atmam gerek.

Hiç de değil! Bu bantlar suda yıkanabilir ve kuruduktan sonra tekrar kullanılabilir.

EFSANE: Tekrar ağda yapmadan önce en az bir ay beklemek gerek.

Veet Ağda Bantları 1,5 mm boyundaki tüyleri bile alacak şekilde tasarlanmıştır. Yani tüylerinizi neredeyse kum tanesi kadarken alabilirsiniz, dolayısıyla yeniden ağda yapmadan önce tüylerinizin uzamasını beklemeniz gerekmez. Bu pürüzsüzlüğü kolayca koruyabilir ve tekrar çıkan tüylerin uzun süre orada kalmasına gerek olmadığından emin olabilirsiniz!