Efsaneler & Gerçekler : Gerçekler

DOĞRU: Veet Tüy Dökücü Krem cildinizi koyulaştırmaz.

Veet kullandığınız zaman ten renginiz koyulaşacak diye endişelenmenize hiç gerek yok. Ten renginin koyulaşması tahrişe karşı bir reaksiyondur ve doğru kullandığınız takdirde Veet Tüy Dökücü Krem cildinizi tahriş etmez. En iyi sonuç için, epilasyondan 24 saat önce cildinizi ölü deriden arındırın. Nemlendirici formülüyle Veet Tüy Dökücü Krem cildindeki harika hissin devam etmesini kolaylaştırır.

DOĞRU: Tüyleri almadan önce cildinizi hazırlamalısınız.

Veet'le olabilecek en iyi sonucu elde etmek için tek ihtiyacınız biraz zaman. Tüyleri alacağınız bölgeyi yıkayın ve ılık su tutun. Böylece gözenekleriniz açılır ve cildinizdeki kalıntılar temizlenir. Bunun ardından iyice kurulanmanız çok önemlidir. Bu kolay adımları uygulayın ve Veet ile istenmeyen tüylerinizden kurtulmanın ne kadar kolay ve etkili olduğunu görün!

DOĞRU: Ağda yapmak tüylerin yeniden uzamasını yavaşlatır.

Veet ağda bantları veya sıcak ağda ile ağda yaptığınızda tüyleri kökünden almış olursunuz, dolayısıyla tekrar çıkmaları daha uzun sürer. Veet ağda ürün serisiyle tüyleriniz daha seyrek, daha ince ve daha yumuşak çıkar.

DOĞRU: Dar kıyafetler batık oluşumunu kolaylaştırır.

Dar kıyafetler giymenin batık tüy oluşmasına katkısı vardır çünkü tüylerin çıkması önünde engel oluşturarak kıl foliküllerinin iltihaplanmasına neden olur. Bu özellikle bikini bölgesi için geçerlidir ve tıraş bıçağı kullanmak durumu daha da kötüleştirir. Cildinizi düzenli olarak derinlemesine temizleyin ve dar kıyafetler giymemeye çalışın; batık tüyler olmadan güzel görünün, güzel hissedin!

DOĞRU: Epilasyonun hemen ardından güneşlenmemelisiniz.

İdeal olan, güneş yanığını ve bronzlaştırıcı ürünlerin cildinizi eşitsiz şekilde koyulaştırmasını engellemek için 24 saat beklemektir. Epilasyondan sonra cildiniz daha hassas olur, dolayısıyla işlemin ardından güneş kullanmak özellikle önemlidir. Cildinizin güzel görünümünü korumak için her gün güneş kremi kullanın, çünkü morötesi ışınlar erken yaşlanmaya sebep olabilir ve cildinize zarar verir.

DOĞRU: Ağdanın hemen ardından yüzmemelisiniz.

Ağdanın ardından cildiniz biraz daha hassas olduğundan, başka egzersiz biçimlerini seçerek cildinizin toparlanması ve ağda sonrası en iyi görünüme kavuşması için ona zaman tanıyın. Yüzmeye gitmeden önce 24 saat beklemenizi tavsiye ederiz.

DOĞRU: Tüylerinizi kendiniz alabilirsiniz.

Elbette tüylerinizi kendiniz alabilirsiniz! Veet size tüylerinizi kendi kendinize alıp dokunulası pürüzsüz sonuçlar elde etmenin rahatlığını sunuyor. Faydalı videolarımız ve paketlerin üzerindeki / içindeki talimatlar kendi evinizin rahatlığı ve mahremiyeti içinde etkili epilasyonun tadını çıkarmanız için size güven veriyor.

DOĞRU: Bikini bölgenizi tıraş etmekten kaçının.

Bikini bölgeniz hassas bir bölgedir, kolaylık bakımından tıraş olmak cazip gelse de bundan kaçınmak gerekir. Tıraş batık tüy olmasına neden olabilir ve cildinizi kurutabilir, ayrıca çizik ve kesik oluşturma riski vardır. Veet epilasyon çözümlerinden birini seçin ve epilasyondan önce paketteki bütün talimatları okumanın önemli olduğunu unutmayın.

DOĞRU: Veet'i vücudumun herhangi bir yerinde uygulamadan önce test etmem gerek.

Kullanmadan önce, uygulama yapacağınız bölgenin küçük bir kısmında kremi test edin. Ürünü kullanma talimatlarına tamamen uygun olarak uygulayın, 24 saat içinde herhangi bir olumsuz reaksiyon görmezseniz kremi kullanabilirsiniz.

DOĞRU: Stres cildimi etkileyebilir.

Gerginliğin cildiniz üzerinde etkileri olabilir. Kafanız rahat olsun, kendini sınırlarınızı bilin ve stresin sağlığınıza zarar vermesine izin vermeyin. Sevdiğiniz şeylere odaklanın ve arada bir kendinize bir güzellik yapın!

DOĞRU: Hamilelik acıya duyarlılığınızı etkiler.

Bu çok heyecan verici bir dönem ve bedeniniz öyle çok değişiklik geçiriyor ki cildiniz de acıya daha duyarlı olabilir. Hormonal değişiklikler ve cildinizdeki kan dolaşımının artması cildinizin bazı ürünlere farklı reaksiyon vermesine neden olabilir. Bu yüzden, kullanımdan önce paketteki talimatları okumanız özellikle önemlidir.
Hamileyken ağda yapmak çürüklere neden olabilir, bu dönemde Veet Tüy Dökücü Kremleri kullanmanızı öneriyoruz. Daha fazla bilgi için uyarıları ve paketteki talimatları okuyun.

DOĞRU: Evde de güzellik salonu kalitesinde sonuç alabilirim.

Kesinlikle! Bütün Veet ürünleri harika sonuç verir, ama Veet Oriental Sıcak Ağda ve Veet Kolay Ağda'yı özellikle tavsiye ederiz. Güzellik salonu kalitesinde sonuç veren bu bakım ürünleri cildinize özen gösterir ve dört haftaya kadar dokunulası pürüzsüzlük sunar.

DOĞRU: Her gün aynı bölgeden tüy almamalıyım.

Hangi epilasyon yöntemini seçerseniz seçin, uygulamalar arasında en az 72 saat beklemenizi tavsiye ediyoruz. Cildinizin sağlıklı ve güzel görünümünü korumak için bir epilasyon seansında aynı yere iki defa ağda yapmamaya dikkat edin.

DOĞRU: Ağda yaparken cildimin kuru ve temiz olması gerekir.

Veet kullanmadan önce cildinizi temizleyip kurulamanız gerçekten önemlidir. Cildinizin yağlı olması ve nemlendiricilerin, güneş kremlerinin kalıntıları tüy dökücü krem ve ağda ürünlerinin en iyi performansı göstermesini engeller.

DOĞRU: Cildimin ne kadar güzel görüneceğini belirleyen pek çok faktör var.

Neden bazı günlerde cildinizin çok daha ışıltılı göründüğünü hiç düşündünüz mü? Muhtemelen, güzel bir cilt elde edilmesini sağlayan bütün ipuçlarını yerine getirmiştiniz. Sağlıklı beslenmek, bol su içmek, güneş kremi kullanmak, stresi kontrol etmek ve bol bol, kaliteli uyku uyumak çok güzel görünmenizin kolay yollarıdır.

DOĞRU: Adet döneminde epilasyon daha acı verici olabilir.

Ağda tüyü kökünden aldığı için canınız biraz acıyabilir! Adet döneminizde ağda yapmayı her zamankinden daha acı verici bulabilirsiniz çünkü vücudunuz daha hassastır. Bu dönemde istenmeyen tüylerinizden acı duymadan kurtulmak için Veet Tüy Dökücü kremleri deneyin.

DOĞRU: Hava soğukken epilasyon yapmak daha acı verici olur.

Evet! Hava soğukken kaslarımız istemsiz olarak kasılır, cildiniz gerilir. Hava soğukken epilasyonu gözeneklerin açılacağı ve duyacağınız sıkıntının azalacağı daha sıcak ve rahat bir ortamda yapın. Soğukta epilasyon yapmanın acısız yolu için, Veet Tüy Dökücü kremleri deneyin. Kremlerin içindeki aktif maddeler cilt yüzeyinizin altına nüfuz ederek tüyü oluşturan proteinleri çözer. İşte kremler bu yüzden bu kadar etkilidir.

DOĞRU: Epilasyondan önce ve sonra, alkol içeren deodoranlardan uzak durmak daha iyidir.

Alkol içeren ürünler cildi tahriş edebilir. Bu ürünleri tekrar kullanmadan önce 24 saat beklemenizi tavsiye ederiz.

DOĞRU: Ağda ürünleri yalnız bir kere kullanılmalıdır.

Hijyen için, bir kere epilasyonda kullandığınız ağdayı bir daha kullanmamanızı tavsiye ederiz.

Bunun bir tek istisnası var: vücudunuzdan yeni çektiğiniz ağda bandını, ilk işlemde alınmayan, küçük bir bölgede kalan tüyleri almak için hemen kullanabilirsiniz. Ancak daha sonra ürünü sorumlu bir şekilde imha edin. Bu tek istisna dışında ağda bantları tekrar kullanılmamalıdır.
Oriental ağda yalnızca bir defa kullanılmalıdır. Vücudunuzdan çektikten sonra sorumlulukla imha edin.

DOĞRU: Derinlemesine temizlik batık oluşumunu engelleyebilir.

Hepimiz cildimizin dokunulası pürüzsüzlükte kalmasını, sinir bozucu batık tüylerin olmamasını isteriz. Derinlemesine temizlik cildi ölü hücre katmanlarından arındırır ve batık oluşumunu önlemek için yapabileceğiniz en kolay şeylerden biridir. Cildinizi düzenli olarak derinlemesine temizleyin. En iyisi bunu haftada bir yapmaktır, ama hassas bir cildiniz varsa derinlemesine temizliği on beş günde bir yapmanızı tavsiye ederiz.

DOĞRU: Ağdadan önce vücut tüylerini kısaltmak ağda sırasında duyulan rahatsızlığı azaltır.

Veet ağda bantları sadece 1,5 mm uzunluğundaki tüyleri bile alabildiği için, bacaklarınızdaki, bikini bölgenizdeki ve koltukaltınızdaki tüyleri kesip kısaltarak Veet deneyiminizi kolaylaştırabilirsiniz. 5 mm'den uzun tüyler, rahatsızlığı azaltmak için kısaltılmalıdır. Üstelik bu şekilde tüyleri daha etkin bir şekilde alır, ağda bantlarını boşa harcamazsınız!