Tüylerden kurtulun :Koltukaltınızdaki tüyler

Kolsuz kıyafetlerinizi layıkıyla giyin! Veet size çirkin görünümlü koltukaltı tüylerinin görünmesinden korkmadan kollarınızı kaldırma özgürlüğünü veriyor. İstenmeyen tüylerden kurtulmanın kolay ve güzel yolunu bulmak için Veet ağda ve tüy dökücü krem ürünlerinden birini seçin.

  • ·         Pürüzsüz ve ipeksi koltukaltları için hızlı ve acısız bir yol arıyorsanız Veet Tüy Dökücü Kremi deneyin. Tüyleri almayı kolaylaştırmak ve cildinizin nemini korumak için özel olarak tasarlanmıştır ve üç dakika gibi kısacık bir sürede işini bitirir.*
  • ·         Veet ağda ile dört haftaya kadar pürüzsüz koltukaltlarına sahip olabilirsiniz. Kullanmaya hazır bir çözüm için Veet ağda bantlarını, daha uzun süren pürüzsüzlük ve kendi evinizde profesyonelce sonuçlar için sıcak ağdayı seçin.
  • ·         Veet EasyWax™ Elektrikli Roll-On için iki ayrı ağda kartuşu mevcuttur. Bikini bölgesi ve koltukaltı kartuşunu seçerek vücudunuzun bu bölgeleri için kendi evinizde güzellik salonu kalitesinde sonuç alabilirsiniz.


Pürüzsüz güzellikte koltukaltları elde etmenin bütün yollarını keşfetmek için Veet'imi Bul aracını kullanın.


Mükemmel sonuçlar için, şu ipuçları da aklınızda bulunsun:

  • Kullanmadan önce, uygulama yapacağınız bölgenin küçük bir kısmında ürünü test edin. Ürünü kullanma talimatlarına tamamen uygun olarak uygulayın, 24 saat içinde herhangi bir olumsuz reaksiyon görmezseniz ürünü kullanabilirsiniz.*
  • * Tüy Dökücü Kremlerimizin etki etme süreleri ürün çeşidine göre değişiklik gösterir. Normal ve kuru ciltler için kremin etki etmesi 3 ila 6 dakika sürer, hassas ciltler için kremin etki süresi ise 5 ila 10 dakikadır. Paketteki talimatlara dikkatle uyun ve belirtilen etki sürelerini aşmayın.
  • Ağda Bantları kullanıyorsanız, erişilmesi zor alanlar veya daha hassas bölgeler için bunları uygun boyutta kesebilirsiniz.
  • Koltukaltlarınızda tüyler iki ayrı yöne doğru çıkar. Ürünü her çıkış yönü için ayrı ayrı olarak, yani iki aşamada uygulamanız gerekir.
  • Hiçkimse batık tüylerle uğraşmak istemez! Veet kullanmadan 24 saat önce cildinizi derinlemesine temizleyin ve batık oluşumunu engellemek için kullanımdan sonra bol kıyafetler giyin.
  • Koltukaltınızın güzelliğini korumak ve tahrişten kaçınmak için tüylerinizi aldıktan sonra en az 24 saat parfümlü ürünler (mesela deodoran) kullanmayın, yüzmeyin, güneşlenmeyin ve solaryuma girmeyin.