tatil-oencesi-tueylerden-kurtulun

Her sene olduğu gibi bu sene de tatil sezonu hızla geldi ve her hafta birileri güneş altında eğlenmeye, tatilin tadını çıkarmaya ve plajda dinlenmeye uzaklara gidiyor. Kadınlar için bu dönem, istenmeyen tüylerden kurtulma ve güneş kremini sürüp en sevilen bikiniyi giyme zamanı!

Tatilden birkaç hafta önce ise yumuşak ve sağlıklı bir cilt için her gün cildi nemlendirmeye başlamanın zamanı demektir. İyi bir nemlendirici bularak cildinizi yumuşatmaya, doğal parlak görünümüne kavuşturmaya ve aynı zamanda bacaklarınıza nem katmaya başlayabilirsiniz.

Evet, şimdi tatilinize az bir zaman kala bacaklarınız için harekete geçebilirsiniz.

İlk olarak ölü deriden kurtulun! Bu, cildinizdeki solgun görünümü uzaklaştıracak, cildiniz ölü deri hücrelerinden arınırken bacaklarınız yenilenmiş, taze ve parlak bir görünüme kavuşacak. Bu işlem ayrıca nemlendiricinin iyice emilip hapsedilmesine, ağdanın da daha kolay yapılmasına yarayacak. Yani diğer bir deyişle ağda, kuruya göre nemli ciltte tüylere daha iyi tutunacak ve tüyleri daha iyi çekecek. Üstelik Veet Ilık Ağda, içerdiği doğal Argan Yağı özü ile hem cildini nemlendirerek bakım yapacak, hem de 28 güne kadar pürüzsüz güzelliğe kavuşmanı sağlayacak!

Şimdi asıl işleme gelelim. Hiçbir kadın plaja tüylü bacaklarla gitmek istemez. Bu nedenle plaj programınızdan birkaç gece önce tüy alım işlemini yapmaya özen gösterin ki bacak deriniz güneşe çıkmadan önce biraz dinlensin. Ağdayı tercih edenlerdenseniz geleneksel ağda için Veet Ilık Ağda’yı veya Veet Kullanıma Hazır Soğuk Ağda Bantları’nı tercih edebilirsiniz. Veet Kullanıma Hazır Soğuk Ağda Bantları ile ağda yapmak çok daha kolay. Ağda bandını ellerinizin arasında ovalayarak ısıtabilir, birkaç dakika içinde ağdanızı hızlıca yapabilirsiniz. Üstelik bandı sayesinde uygulamak da çok kolaydır. Yüz, koltuk altı, bacak gibi vücudun farklı bölgeleri için uygun seçenekleri bulabilir, dilediğiniz bölgeye uygulama yapabilirsiniz. En kısa tüylerde bile etkili Veet ürünleri ile pürüzsüzlüğün keyfini plajda, sokakta, dilediğiniz her yerde çıkarabilirsiniz.

Eğer ağda size göre değilse, Veet Tüy Dökücü Krem kullanmak iyi bir seçenek olabilir. Tıraş bıçağına göre iki kat daha uzun süre pürüzsüzlük sunan tüy dökücü kremler, uygulama açısından da çok pratiktir. Yalnızca 5 dakika içerisinde tüm tüylerden arınabilirsiniz. Veet Naturals Tüy Dökücü Krem’in formülündeki shea yağı besleyici özelliğe sahip olup ayrıca cildinizi daha yumuşak yapar. Daha da iyi haber; bu tüy dökücü kremi bikini bölgesi ve koltuk altında da kullanabilirsiniz!

Tatil kitiniz için önemli bir parça daha var. Sevimli bir tırnak törpüsü, parmaklarınızın daha iyi görünmesini sağlar ve parmak arası terlikleri giyerek plaja inmeye hazır olduğunuzu gösterir.